شرکت های خصوصی

حاضر در پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فراورده های طبیعی و طب ایرانی(سنتی)

زمینه فعالیت شرکت (دسته بندی)
محل استقرار شرکت (استان)
-دارو

گیاه دارو ماداکتو 

شرکت گیاه دارو ماداکتو با هدف تبدیل ظرفیت¬ها به کالای مزیت¬دار و رقابت پذیر صادراتی و با رعايت اصول زيست محيطي همسو با كشاورزي پايدار در قالب شرکت سهامی خاص و با شماره ثبت ۹۷۵۰ با فعالیت در زمینه تولید مواد اولیه و ساخت فرآورده¬های داروئی، بهداشتی و غذایی تأسیس شده است. این شرکت با بهره¬گیری از توان داخلی کشور و بخصوص زاگرس مرکزی در حوزه گیاهان دارویی با باور تقدم پیشگیری بر درمان و به منظور ترویج سبک زندگی سالم، فعالیت تولیدی خود را با تولید انواع دمنوش¬های گیاهی آغاز نموده است. هم اکنون فعالیت¬های این مجتمع، متناسب با چشم انداز و مأموریت¬های تعیین شده برای دستیابی به اهداف مقرر در سند استراتژیک شرکت در حوزه گیاهان دارویی و فرآورده¬های گیاهی، به شرح زیر می¬باشد: – انجام پروژه¬های تحقیقاتی با همکاری با مراکز علمی، پژوهشی، تحقیقاتی – آزمایشات حیوانی و بالینی جهت صحه گذاری ایده¬های بر گرفته از طب سنتی – تولید و بهره¬برداری گیاهان دارویی بر اساس نیاز صنعتی – اهلی سازی و توسعه کشت گونه¬های دارویی و اقتصادی (انجام مطالعات اکولوژیک و تعیین بهترین اکوتیپ گیاهان دارویی از نظر مواد مؤثره، ارزیابی تنوع ژنتیکی موجود بین توده¬های مختلف گونه¬های دارویی، ترویج کشت گیاهان چند منظوره (صنعتی و دارویی) در بین کشاورزان کشور به منظور بهینه سازی اقتصادی این صنعت و …) – فعالیت در زمینه تجاری سازی فناوری دارویی (فرمولاسیون دارویی، تولید دارو، توزیع دارو در بازارهای داخلی و خارجی و…) – بومی سازی تکنولوژی روز داروهای گیاهی – تولید انواع فرآورده¬های داروئی، غذائی و بهداشتی با پایه طبیعی – تولید دمنوش¬های گیاهی وک پسول های لاغری بر اساس نیاز بازارهای هدف داخلی و خارجی شرکت گیاه دارو ماداکتو با ارج نهادن بر نیاز و رضایت مشتریان و با اعتقاد به شایستگی…
logo-setad-giahan_135996

کیمیاسبزآور 

شرکت کیمیاسبزآور با داشتن چندین گواهی ثبت اختراع به عنوان شرکت خلاق موفق به فرمولاسیون و تولید طیف گسترده ای از آفت کش ها و کودهای با پایه گیاهی و معدنی جهت تولید محصولات کشاورزی سالم و ارگانیک شده که ضمن تامین بازار داخلی مقادیری نیز به دیگر کشورها صادر نموده.
Final-Jpeg-1

اکسیر 

شرکت محصولات ارگانیک اکسیر حیات با هدف ترویج فرهنگ زندگی سالم در سال 93 تاسیس شده و عضو دایم انجمن ارگانیک ایران می باشد و در شهر مشهد مقدس مشغول به فعالیت و خدمت رسانی می باشد
WhatsApp-Image-2021-11-30-at-10.06.11-AM

مجتمع دانش بنیان کشت و صنعت خرمان 

شرکت دانش بنیان داروسازی خُرّمان به همت متخصصان توانمند خود با توجه به نیاز جامعه و با هدف کاهش بار بیماری های عفونی حلق و دهان و عوارض ناشی از آن اقدام به طراحی و ساخت مخاط چسب آهسته رهش موکودنتول(کارواکرول 3%) بر پایه آخرین دانش روز و تحقیقات کاربردی(مطالعات بالینی) نموده است. موکودنتول محصول ضدعفونی کننده و ضد التهاب حلق و دهان و رفع التهابات کامل حلقی و دهانی می باشد. مصرف موکودنتول برای پیشگیری و درمان سرماخوردگی و گلودرد چرکی و خلط حلق مناسب است. مخاط چسب گیاهی موکودنتول بر پایه اسانس کارواکرول از گیاه مرزه خوزستانی بومی زاگرس ایران می باشد. مطالعات اسانس کارواکرول حاکی از اثربخشی این ماده بر علیه بسیاری از عفونت ها از جمله عفونت های حلق و دهان و مجاری فوقانی تنفسی می باشد.
logo-1

عطر یار آریا 

این شرکت در سال 1398 با تمرکز بر فراوری اسانس های گیاهی و تولید عطر و ادکلن تحت لیسانس شرکت فرانسوی Parfum Rivages با همکاری جناب آقای راهب (رییس هیئت مدیره شرکت گلاب ایران) و جناب آقای حیدر شبلی (رییس هیئت مدیره شرکت پارس آب طلای ناب) و خانم دکتر زهرا صاحب نظر (دکتری مهندسی شیمی و مدرس دانشگاه) تاسیس گردید و تمامی مجوزهای لازم از سازمان های ذیربط را اخذ نمود. با توجه به آرزوی دیرینه موسسین در خصوص جلوگیری از خام فروشی اسانس های گیاهی و فراوری آن به عطر و ادکلن، شرکت عطر یار آریا این آرزو را محقق کرد و با فراوری اسانس های گیاهی ارزش افزوده بسیار بالایی در زنجیره گیاهان معطر ایجاد کرده است. در حال حاضر، تلاش مجموعه بر بهره گیری از توان جوانان متخصص ایرانی به منظور بومی سازی این صنعت می باشد تا حتی الامکان کلیه مراحل تولید ادکلن در داخل کشور انجام شود. با توجه به تیم متخصص و دانشگاهی شرکت عطر یار آریا، تا کنون بالغ بر 20 نوع محصول تولید و به بازار عرضه شده است.
Logos-1-1

شرکت کشاورزی سبزدشت فارس 

حوزه فعالیت شرکت عبارت است از انجام کلیه فعالیت های کشاورزی بطور اعم مشتمل بر زراعت –باغبانی-دامداری-دامپروری-پرورش طیور و آبزیان-فروش محصولات کشاورزی-ایجاد صنایع وابسته و صنایع غذایی،خرید و فروش و واردات ماشین آلات و لوازم یدکی و مواد اولیه مورد نیاز کشاورزی شامل بذر،کود،نهال،تلسیه و اسپرم و غیره،خرید و فروش نهاده ها ، صادرات و واردات کالاها مرتبط با کشاورزی ،اخذ نمایندگی خارجی و اعطای نمایندگی به اشخاص حقیقی و حقوقی و ایجاد دفاتر برای فعالیت شرکت و همکاری با تشکل های تعاونی و صنعتی بخش کشاورزی ، اجاره زمین و ماشین آلات و اعیانی های در اختیار شرکت”
WhatsApp-Image-2021-12-14-at-12.30.08-PM

شرکت تولیدی لوازم آرایشی و بهداشتی هلیران 

از سال 82 در زمینه طب سنتی مطالعات و پژوهش انجام دادم. سال 96 در حوزه ساخت صابونهای دست ساز به صورت تخصصی وارد شدم. آزمایشاتی با کمک دانشگاه علوم و تحقیقات انجام دادیم. شخصا 20 سال اگزمای شدید داشتم و بهترین دکترهای مدرن و سنتی رفته بودم اما درمان نشدم… و بعد از سالها درمان صابون دستساز معجزه کرد… تمام تجربه و اعتبار کاری و رشته دانشگاهیم رو کنار گذاشتم و در زمینه صابونهای درمانی مطالعه و تحقیق کردم. تا در نهایت کلاس مجازی کشور کره شرکت کردم.. در حال حاضر ماهانه حدود 300 کیلو صابون تو کارگاهم تولید میکنم و امیدوارم بتونم راه سخت و پرُهزینه ی آموزشی که گذروندم با تمام تجربیاتم رو، به آسونی و با قیمت مناسب به همه علاقه مندان این حوزه قرار بدم.
9294CA8F-B86B-47E7-814B-CF1674302554

مجتمع کشت و صنعت گریوده 

تولید کننده گل محمدیج و گیاهان دارویی و بنیان گذار آن در شمال کشور در ارتفاعات ۲۶۰۰ متری سطح دریا در البرز مرکزی تحقق یافته و به جهت اقلیم و جغرافیای فوق‌العاده البرز مرکزی کیفیت تولیدات مستهسله در کشور نمونه گردید

نامیآب ثمین(سهامی خاص) 

شرکت نامی آب ثمین به هدف فعالیت در بازار های صادراتی اسانس و فرآورده های گیاهان دارویی و حرکت به سمت توسعه زنجیزه ارزش، تاسیس گردیده و در نظر دارد با ارج نهادن به متخصصان و نیروی انسانی با تجربه و نگاه به بازارهای بین المللی، حرکتی رو به رشد و پایدار را آغاز کند. در این مسیر تشریک مساعی با افراد ،سازمان ها و شرکتها برای شناخت و کسب سهم معقول و متناسب از بازار را جز اولویتهای همکاری خود قرارداده است.
-ماروسان

منشورسفیران سبز جهان نما 

این شرکت از سال 1399 شروع به تحقیق و پژوهش در مورد محصولات بدست آمده از یاه سالیکورنیا کرد، که از میان تمامی آنها چاشنی شور گیاهی(نمک سبز) را جهت تجاری سازی انتخاب و در سال 1400 برای اولین بار در کشور موفق به اخذ پروانه بهداشتی و پروانه ساخت بهداشتی از سازمان غذا و دارو و همچنین نامه تاییدیه محصول از انیستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور به سازمان غذا و دارو را دارا می باشد. همچنین شرکت موفق به دست یافتن علم زراعت گیاه سالیکورنیا در کشور و اهلی سازی گونه وحشی شد. چاشنی شور گیاهی به عنوان اولین نمک طبی گیاهی کشور می باشد. علاوه بر متعادل سازی فشارخون، تنظیم کننده قندخون، ضد چربی، سرشار از عناصر پتاسیم، کلسیم، آهن، مس، روی و … می باشد.
logo.jpg

جامعه گیاه درمانی ایران 

جامعه گیاه درمانی یکی از قدیمی ترین موسسات گیاه درمانی است که در زمینه های متعدد از جمله آموزش.فرهنگ سازی و ترویج زندگی سالم،هدفمند کردن علم به سمت ثروت، ترویج علم گیاه درمانی در حوزه دانش آموزی،ترجمه کتب خطی و حفظ آثار مکتوب و نشر این آثار و همچنین تشویق پایه ای در ورود به شناخت و ترویج گیاه درمانی از طریق باشگاه های دانش آموزی و نیز برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه ها…برگزاری دوره های آموزشی طب ایرانی و دیگر فعالیت های ارزشمند در این زمینه.راه اندازی کتابخانه مرجع در حوزه گیاهان دارویی و طب مکمل.ارتباط با مجامع بین المللی درحوزه گیاهان دارویی.تاسیس باشگاه دانش آموزی گیاهان دارویی و طب ایرانی و ….
-1

گنجینه سلامت تارا 

شرکت گنجینه سلامت تارا در سال 1396 در تهران با نیروهای جوان و تحصیل کرده تاسیس شد. در سال 1398 با تولید محصولاتی تحت نام تارا در زمینه دارو و مکمل‌های غذایی توانست وارد بازار داخلی شود و با سرعت بسیار بالا و قابل قبولی به جهت کیفیت بالای محصولات توانست در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشد. محصولات متنوع این شرکت شامل داروی لیور تارا ؛ماکامیل تارا؛گارسینیا پلاس تارا و پروستالس تارا و مکمل های ویتامین ث و ویتامین ث +د3+زینک با کیفیت بسیار بالا فرموله شده برای دوران کووید19 در سراسر داروخانه های کشور قابل دسترس می باشد.لازم به ذکر است که داروهای متنوع دیگری نیز در دست اقدامات لازم برای اضافه شدن به سبد محصولات این شرکت می باشد. استفاده از بهترین عصاره های گیاهی با درجه کیفی بالا اثر بخشی محصولات این شرکت را چندین برابر کرده است. این شرکت در تلاش است که همواره کیفیت کار را در هر شرایطی حفظ کند تا بتواند به این هدف اولیه و مهم اعضا شرکت پایبند بماند.
ZRP-LOGO

شرکت زیست روانکار پویا 

شرکت زیسـت روانکـار پویـا مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، عضو انجمن شرکت‌های دانش بنیان و شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان در زمینه طراحی، ساخت و تولید تخصصی روانکار، شوینده، چسب و ماستیک و افزودنی های صنعتی گیاهی فعال می‌باشد. این شرکت با تحقق رفع نیاز صنعتگران گرامی و مشکلات زیست محیطی بعد از انجام تحقیق و توسعه در زمینه بایو تکنولوژی موفق به توسعه محصولات زیستی با فرمولاسیون های اختصاصی و به روز در صنایع مختلف شد. از محصولات این شرکت می توان روغن و روانکار صنعتی برای فلزکاری و شکل دهی فلزات، عوامل رهاساز از قالب، شوینده های صنعتی، عوامل ضد خوردگی، مواد ضد باکتری و قارچ ، کاهنده ی اصطکاک و فشار (EP) ، امولسیفایر، بافر را نام برد، که با برندهای ZRP،ZiTeXTi و LuBiZi به بازار مصرف و صنایع کوچک و بزرگ ارائه می شود. از جمله صنایع استفاده کننده از خدمات و محصولات زیست روانکار می توان به صنایع فولاد، نفت و گاز و پتروشیمی، خودروسازی، لوازم خانگی، هوا فضا، پلاستیک و لاستیک، رنگ و رزین، سنگ و سرامیک، الکترونیک، نساجی و هتلینگ (هتلداری) اشاره کرد. شرکت زیست روانکار پویا با کمک کادری متخصص و پویا از دانش آموختگان برتر دانشگاهی، افراد با تجربه صنعتی و همکاری با مراکز تحقیقاتی و شرکت‌های مطرح توانسته درکنار برطرف کردن نیاز مشتریان گرامی، توجه ویژه‌ای به مسائل زیست محیطی و سلامتی صنعتگران و جامعه داشته باشد.
logo

خودپایش اندیشه سینا 

این شرکت در سال 1394 در جهت تولید اسانس و عرقیات گیاهان دارویی بر مبنای سیستم سیالات فوق بحرانی تاسیس و مشغول به فعالیت است.
aridan_2

گلشید افروز شایگان اترک 

این شرکت با برند “آریدان” در زمینه تولید محصولات پاک کننده مخصوص خودرو با پایه گیاهی فعالیت دارد.