پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  دکتر ولی اله مهدیزاده

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  کشت

استان:  البرز

آدرس:  البرز، نظرآباد، کاظم آباد، خیابان خسرو نژاد، شرکت آداک کیمیا کالا (کشت و صنعت دکتر مهدیزاده)

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  02645397256

شماره نمابر:  02645397256

پست الکترونیک:  Adak@DrMahdizadeh.com

وب سایت:  www.DrMahdizadeh.com

آداک کیمیا کالا

تعداد بازدید: 79
شرکت آداک کیمیا کالا در زمینه کلیه فعالیت‌های تولیدی، خدماتی، اعم از صادرات و واردات در زمینه های مختلف اعم از قارچ های خوراکی و دارویی و صنایع وابسته، تولید و فرآوری قارچ، اسپاون، کمپوست، خاک پوششی، بلنچ، قارچ خشک، صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی، خاک پوششی، باغبانی، گیاهان دارویی، آزمایشگاه، بسته بندی، زراعت و اصلاح نباتات، علوم دامی و طیور، گیاه‌پزشکی، گیاهان دارویی، ماشین‌آلات، آبیاری و مهندسی منابع آب، بیوتکنولوژی، ترویج و آموزش کشاورزی، صنایع غذایی اقتصاد کشاورزی، خاکشناسی، مدیریت و هواشناسی کشاورزی و منابع طبیعی، بذر انواع گیاهان، نهال، تولید جوانه، فضای سبز، صادرات همه محصولات تولید داخل، واردات ماشین آلات لازم جهت تولید داخل در سال 1398 ثبت رسید. در حال حاضر این شرکت در زمینه تولید انواع محصولات کشاروزی اعم از انواع قارچ های خوراکی و دارویی، بذر کشت بافت و گل های زینتی و خاص و صادرات آنها فعالیت می نماید. اهداف شرکت •ایجاد تنوع در محصولات از طریق توسعه تولید انواع قارچ ها و گیاهان دارویی •گسترش فرهنگ صحیح مصرف محصولات از طریق اطلاع رسانی های مناسب •ارتقای جایگاه نشان تجاری و افزایش سطح تعالی سازمان •دستیابی به بازارهای جدید و افزایش سهم بازار •افزایش سودآوری و ارتقای توان مالی •ارتقای سطح کیفی محصولات •بکارگیری یافته‌های تحقیقاتی در عرصه تولید چشم انداز ما تبدیل شدن به کارآمد‌ترین و برترین شرکت بخش خصوصی در حوزه فعالیت شرکت در عرصه بین المللی است. ماموریت ما رسیدن به این چشم انداز از طریق بالا بردن سطح دانش حرفه‌ای حوزه کاری خود، درک علل و روند تغییرات آنی موثر بر ارزش کالا‌ها و خدمات، درک جایگاه مشتری به‌عنوان ارزشمند‌ترین عنصر فرآیند کارمان، شناسایی نیاز‌های واقعی آنان و با اتکا به کار گروهی، اشتیاق، همکاری
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات آداک کیمیا کالا

قارچ گانودرما 

گانودرما خواص و کاربرد: مکمل غذایی جهت تقویت سیستم ایمنی بدن میزان مصرف : یک تا سه گرم قارچ خشک در روز (یک قاشق غذاخوری) نحوه مصرف: 1- جوشاندن یک قاشق غذاخوری پودر و نوشیدن عصاره آن به میزان یک یا دو فنجان در روز 2-اضافه کردن یک قاشق غذاخوری از پودر به همه غذاهای روزانه در حین پخت راهنمای تهیه عصاره گانودرما: روش اول: به میزان لازم، مثلا یک یا دو گرم از پودر را حداقل نیم و حداکثر یک ساعت با حرارت ملایم بجوشانید و سپس درون فلاسک بریزید و طی دو روز، آن را مصرف کنید. میزان آب مهم نبوده و بستگی به مدت زمان جوشاندن و یا میزان مصرف روزانه شما دارد. در زمان جوشاندن می توان به آن آب اضافه کرد.‌ در صورتی که طبع بدن یا طبع معده شما سرد است می توانید در زمان انتقال به فلاسک، مقداری زنجبیل یا دارچین اضافه کرده و یا در زمان‌ مصرف به آن عسل بیفزاید. راه ساده و سریع برای کسانی که زمان آماده کردن روزانه را ندارند: میتوانید مقدار لازم برای ده روز خود را درست و در قالب های یخ در فریزر نگهداری کرده و روزانه یک دهم آن را (یک یا دو قالب) پس ‌از آب شدن یا رقیق کردن با آب گرم مصرف نمایید. پلی ساکارید های دارویی قارچ تا ۱۰۰درجه بالای صفر یعنی جوشاندن و زیر صفر یعنی یخ زدن آسیبی نمی بینند. لذا نگران از دست رفتن خواص ان نباشید. تنها مورد مهم، مصرف آسان و پیوسته ان است. روش دوم: شب قبل از مصرف، مقدار دو گرم از پودر قارچ را به همراه دو لیوان آب جوش داخل فلاسک کوچکی ریخته و آنرا طی روز بعد مصرف نمایید. عوارض جانبی: در صورت استفاده از دوز بالای این قارچ عوارضی چون خشکی دهان، گلو و پوست، خارش در ناحیه بینی، سوزش سر دل بدلیل سردی قارچ، خونریزی بینی و جوش های پوستی گزارش شده است. در این صورت، مصرف آنرا به مدت ده روز تا رفع علائم آلرژی قطع نموده و سپس با دوز نصف و یا کمتر شروع نمایید و به همراه ادویه هایی نظیر زنجبیل دارچین و عسل مصرف نمایید. در صورتی که سن بیمار بیش از 60 سال باشد قبل از استفاده با کارشناسان ما مشورت نمایید. بدلیل رقیق کردن خون، در صورت پیش رو داشتن عمل جراحی، ده روز قبل از آن تاریخ از مصرف این قارچ به دلیل خونریزی در حین عمل خودداری نمایید. در افرادی که از دارو های کاهش فشار و یا رقیق کننده خون استفاده میکنند قبل از مصرف با کارشناس ما مشورت نمایید. نکته مهم در ارتباط با درمان با قارچ های دارویی: تاثیر قارچ ها سریع نبوده و به تدریج طی 3 تا 6 ماه و حتی تا یک سال می باشد.

قارچ شیتاکه 

شیتاکه خواص و کاربرد: مکمل غذایی جهت تقویت سیستم ایمنی بدن میزان مصرف: پنج تا ده گرم قارچ خشک در روز (یک قاشق غذاخوری پودر) پنجاه تا صد گرم قارچ تازه در روز (دو عدد قارچ متوسط) نحوه مصرف: 1- استفاده از دو عدد قارچ متوسط تازه به روش پخت معمول قارچ خوراکی 2- استفاده از دو عدد قارچ متوسط خشک به روش ری هیدریت (خیساندن)و سپس پختن و مصرف کردن آن 3- جوشاندن یک قاشق غذاخوری پودر به همراه ادویه های مختلف و نوشیدن عصاره آن به میزان یک یا دو فنجان در روز 4-اضافه کردن یک قاشق غذاخوری از پودر به همه غذا های روزانه قبل از پخت. راهنمای ری هیدریت کردن (خیساندن) قارچ خشک شیتاکه: ری هیدریت کردن یعنی آب از دست رفته آن را بازگرداندن. با این کار قارچ خشک شبیه قارچ تازه می شود. برای این کار آبی که در حال جوش است قارچ ها را درون آن بریزید و شعله را خاموش کرده و درب آن را ببندید تا دما بالا بماند و به مدت 20 دقیقه صبر کنید (اگر یک ساعت بماند بهتر است). سپس قارچ ها را در آورده و آب اضافی آن را دور بریزید. با چاقو همانند کاری که با قارچ تازه می کنید آن را به چند قسمت ببرید و در غذاهای مختلف استفاده کنید. عوارض جانبی: در صورت استفاده از دوز بالای این قارچ عوارضی چون سوزش سر دل و یا ناراحتی معده بدلیل سردی قارچ، جوش های پوستی، تهوع و کاهش وزن گزارش شده است. در این صورت مصرف آنرا به مدت ده روز تا رفع علائم آلرژی قطع نموده و سپس با دوز نصف و یا کمتر شروع نمایید و به همراه ادویه هایی نظیر زنجبیل، دارچین، فلفل و عسل مصرف نمایید. از مصرف قارچ خام پرهیز نمایید. در صورتی که سن بیمار بیش از 60 سال باشد قبل از استفاده ، با کارشناسان ما مشورت نمایید. تاثیر قارچ ها سریع نبوده و به تدریج طی 2 ماه تا یک سال می باشد.

قارچ دارویی ترکی تیل 

ترکی تیل قارچ دارویی ترکی تیل (Turkey Tail Mushroom) یا دم بوقلمونی با نام علمی Trametes versicolor می باشد. خواص و کاربرد: مکمل غذایی جهت تقویت سیستم ایمنی بدن میزان مصرف: یک تا سه گرم قارچ خشک در روز (یک قاشق غذاخوری) نحوه مصرف: 1- تهیه عصاره حاصل از یک قاشق غذاخوری و نوشیدن به میزان یک یا سه لیوان در روز 2-اضافه کردن یک قاشق غذاخوری به همه غذا های روزانه در حین پخت 3- اضافه کردن یک قاشق غذاخوری به دو لیوان آب داغ در فلاکس و یا دم کردن و مصرف آن راهنمای تهیه عصاره ترکی تیل: روش اول: به میزان لازم، مثلا یک یا دو گرم از پودر را حداقل نیم و حداکثر یک ساعت با حرارت ملایم بجوشانید و سپس درون فلاسک بریزید و حداکثر طی دو روز، آن را مصرف کنید. میزان آب مهم نبوده و بستگی به مدت زمان جوشاندن و یا میزان مصرف روزانه شما دارد. در زمان جوشاندن می توان به آن آب اضافه کرد.‌ در صورتی که طبع بدن یا طبع معده شما سرد یا ضعیف است می توانید در زمان انتقال به فلاسک، مقداری زنجبیل یا دارچین اضافه کرده و یا در زمان‌ مصرف به آن عسل بیفزاید. راه ساده و سریع برای کسانی که زمان آماده کردن روزانه ندارند: میتوانید مقدار لازم برای ده روز خود درست کرده و در قالب های یخ در فریزر نگهداری کرده و روزانه یک دهم آن را (یک یا دو قالب) پس ‌از آب شدن یا رقیق کردن با آب گرم مصرف نمایید. پلی ساکارید های دارویی قارچ تا ۱۰۰درجه بالای صفر یعنی جوشاندن و زیر صفر یعنی یخ زدن آسیبی نمی بینند. لذا نگران از دست رفتن خواص ان نباشید. تنها مورد مهم مصرف آسان و پیوسته آن است. روش دوم: شب قبل از مصرف مقدار دو گرم از پودر قارچ را به همراه دو لیوان آب جوش داخل فلاسک کوچکی ریخته و آنرا طی روز بعد مصرف نمایید. عوارض جانبی: هیچ گزارشی از عوارض جانبی این ترکیب در غلظت توصیه شده در دنیا و یا مراجعه کنندگان ما وجود نداشته است. در صورت استفاده از دوز بالای این محصول عوارضی چون خشکی دهان و گلو، سوزش سر دل بدلیل سردی قارچ، خونریزی بینی و جوش های پوستی گزارش شده است. در این صورت، مصرف آنرا به مدت ده روز تا رفع علائم آلرژی قطع نموده و سپس با دوز نصف و یا کمتر شروع نمایید. در صورتی که سن بیمار بیش از 60 سال باشد قبل از استفاده، با کارشناسان ما مشورت نمایید. نکته مهم در ارتباط با درمان با قارچ های دارویی: تاثیر قارچ ها سریع نبوده و به تدریج طی 3تا 6 ماه و یا یک سال می باشد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران