پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

1

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  حسین محمودیان راوی نژاد

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  دارو های دامی و انسانی

استان:  تهران

آدرس:  تهران، خ ستارخان، بعد از فلکه اول، ساختمان نگین، پ1038، واحد11

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  09127660727

شماره نمابر:  02144296482

پست الکترونیک:  info@armantandorosti.com

وب سایت:  armantandorosti.com

آرمان تندرستی نیکان

تعداد بازدید: 662
این مجموعه با حضور در چندین دوره نمایشگاه ملی و بین‌المللی با موضوعات داروهای گیاهی و طب سنتی، اقدام به نیازسنجی بازار نموده و با بهره‌مندی از تجربیات پزشکان و استادان این حوزه محصولات مختلفی در حوزه داروهای گیاهی، فراورده‌های طب سنتی، غذاداروها و نوشیدنی‌ها طراحی نموده است. دو مورد از این محصولات پس از دریافت پروانه از سازمان غذا و دارو به تازگی تولید، و آماده عرضه در بازار دارویی کشور هستند. از مزیت رقابتی این محصولات نسبت به فراورده‌های مشابه موجود در بازار، می‌توان به روش‌های منحصربفرد عصاره‌گیری برای یکایک گیاهان به‌کاررفته در محصول که موجب حفظ و حداکثرسازی ماده موثره می‌شوند؛ و نیز کیفیت بالای مواد اولیه به‌کاررفته در محصول، اشاره کرد.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات آرمان تندرستی نیکان

شربت زوفا 

درمان تنگی نفس و سرفه‌های بلغمی و آسم حاوی گیاهان مختلف که اثربخشی بالایی در درمان تنگی نفس دارند. همچنین این فراورده می‌تواند در درمان عوارض ریوی ناشی از بیماری کرونا بسیار موثر باشد. مکانیسم اثر این محصول از طریق نضج (پختن یا به غلظت مناسب رساندن) خلط‌های بلغمی به دام افتاده در ریه‌ها می‌باشد که با طی شدن دوره درمان به مرور زمان، اخلاط زائد از ریه‌ها پاک شده و موجب رفع شدن تنگی نفس می‌گردد. از مزیت رقابتی این محصولات نسبت به فراورده‌های مشابه موجود در بازار، می‌توان به روش‌های منحصربفرد عصاره‌گیری برای یکایک گیاهان به‌کاررفته در محصول که موجب حفظ و حداکثرسازی ماده موثره می‌شوند؛ و نیز کیفیت بالای مواد اولیه به‌کاررفته در محصول، اشاره کرد.

شربت منضج سودا 

منضج سودا و رافع نسیان (فراموشی) سوداوی این فراورده در درمان بیماریهای سوداوی، مخصوصا سودای تجمع یافته در مغز که باعث عوارضی مثل فراموشی، اختلالات خواب، وزوز گوش، بعضی از انواع تاری دید، وسواس و کم حوصلگی و افسردگی می‌شود بسیار موثر است. (با صلاحدید پزشک). همچنین با توجه به فایده این محصول در درمان افسردگی، در عارضه افسردگی پس از کرونا نیز تاثیر بسزایی دارد. از دیگر بیماریهای سوداوی می‌توان به بواسیر اشاره کرد. از مزیت رقابتی این محصولات نسبت به فراورده‌های مشابه موجود در بازار، می‌توان به روش‌های منحصربفرد عصاره‌گیری برای یکایک گیاهان به‌کاررفته در محصول که موجب حفظ و حداکثرسازی ماده موثره می‌شوند؛ و نیز کیفیت بالای مواد اولیه به‌کاررفته در محصول، اشاره کرد. یکی دیگر از مزایای این محصول، مصرف آسان با توجه به فرم دارویی آن (شربت) می‌باشد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران