پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

23

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  عزیزالله جعفری کوخدان

نوع شرکت:  سایر

زمینه فعالیت:  آموزش

استان:  كهگيلويه وبويراحمد

آدرس:  یاسوج- گلستان 6- پلاک 34

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  09171411330

شماره نمابر:  07433223828

پست الکترونیک:  z.purhejazi@gmail.com

وب سایت:  123456

آموزشگاه فناوری طب سنتی و گیاهان دارویی رازی

تعداد بازدید: 52
آموزشگاه فناوری طب سنتی و گیاهان دارویی رازی با مجموعه‌ای از امکانات و تجهیزات لازم، تلاش گسترده‌ای را در جهت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در سطوح مختلف برای تربیت نیروی خلاق، کارآمد و توانمند در حوزه‌ی گیاهان دارویی به عنوان یکی از مهم‌ترین مزیت‌های نسبی استان و کشور شروع نموده است. رسالت اصلی و اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت این آموزشگاه، تربیت نیروی خلاق، کارآفرین با تخصص و تجربه لازم جهت بهره‌گیری و شکوفایی ظرفیت بی‌بدیل کشور پهناور ایران در حوزه‌ی گیاهان دارویی در سطوح مختلف کاشت، داشت، برداشت، فرآوری، بازاریابی و صادرات گیاهان دارویی است. این آموزشگاه با اذعان به این که بهره‌برداری از ظرفیت گیاهان دارویی در بخش‌های مختلف به ویژه در شرایط اقلیمی کشور ایران و قرار گرفتن بر روی کمربند خشک جهان و خشکسالی‌های پی در پی می‌تواند به عنوان منابع طبیعی تجدیدپذیر، نقش مهمی در رونق اقتصادی و اشتغال کشور ایجاد نماید، شروع به کار نموده و آموزش نیروی انسانی کارآمد و خلاق در زمینه‌های مختلف این صنعت روبه رشد را در سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است. آموزشگاه فناوری طب سنتی و گیاهان دارویی رازی هر چند با سابقه‌ی اندک، ولی هدف‌گیری‌های بلند مدت با آینده‌گری لازم را در تدوین استانداردهای شغلی حوزه‌ی گیاهان دارویی، ایجاد مشاغل جدید و آموزش گیاهان دارویی در برنامه‌ی کار خود قرار داده است. این آموزشگاه با ظرفیت‌ها و امکانات خود درصدد است که زمینه‌های آموزشی تجارت‌سازی یافته‌های علمی را در راستای ایجاد “دپارتمان گیاهان دارویی” فراهم نماید تا بدین ترتیب بتواند نسبت به ایجاد مشاغل جدید نوآور و فناور در سطح کشور اقدامات قابل توجهی را به انجام برساند. در این راستا همه‌ی امکانات لازم را برای انجام این مهم، در خور و شایسته‌ی کشور پهناور ایران فراهم نموده است.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات آموزشگاه فناوری طب سنتی و گیاهان دارویی رازی

ندارد 

ندارد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران