پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

Screenshot_۲۰۲۱۱۲۰۴-۱۷۳۱۵۶2
Untitled-1

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  اصغر پورحسن

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  دارو های دامی و انسانی

استان:  اردبيل

آدرس:  شهرک کارشناسان، میدان شفا، ساختمان جهاددانشگاهی، طبقه سوم

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  04533749503

شماره نمابر:  04533749508

پست الکترونیک:  azhyaneh.co@gmail.com

وب سایت:  azhyaneh.site123.me

آژیانه اردبیل (دانش بنیان)

تعداد بازدید: 886
معرفي شركت: اين شركت ابتدا فعالیت خود را در بخش کشاورزی در شهر اردبیل آغاز کرد اما با گذشت زمان، کسب تجربه و با در اختيار داشتن چندین متخصص در سطح استان و حتی کشور فعالیت اصلی خود را متمرکز بر گیاهان دارویی نمود. اکنون به لطف پروردگار و با حمایت مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل و با بهره گیری از علم اساتید برجسته به نتایج ارزنده ای در جهت تهیه و تولید مواد اولیه طب سنتی و به خصوص داروهای وابسته گیاهان دارویی به کمک متابولیت های ثانویه و با استفاده از فناوری نانو رسیده است. وضعيت حقوقي: شرکت دانش بنیان با مسئولیت محدود، دارای پروانه تحقیق و توسعه، واحد فناور مرکز رشد فناوری فراورده های گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی اردبیل و عضو رسمی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی اردبیل موضوع فعاليت شركت: موضوع اصلی: تهیه و تولید مواد اولیه و دارویی وابسته به گیاهان دارویی به کمک متابولیت های ثانویه با استفاده از فناوری نانو موضوعات فرعی: -تهیه و تولید اسانس، عصاره و روغنهای گیاهی -تهیه و تولید متابولیت های ثانویه -تهیه و تولید داروهای گیاهی اعم از پماد، لوسیون، شربت، قرص، اسپری و… محصولات: -قطره گیاهی ضدسینوزیت دامپرلی -کپسول ضدالتهاب استخوان زینکوپر
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات آژیانه اردبیل (دانش بنیان)

قطره گیاهی ضدسینوزیت دامپرلی 

قطره دامپرلی برگرفته از گیاهان دارویی از جمله سیاهدانه، رزماری و زیتون می باشد که دارای خاصیت ضدمیکروبی و ضدباکتریایی بوده و موجب گشادی رگها، رفع احتقان، خلط آوری و دفع عفونت و در نهایت موجب تخلیه سینوسها از عوامل بیماری زا می گردد و می تواند برونش ها را از بازگشت سه باکتری مهم عامل عفونت مصون نماید. قطره دامپرلی همچنین به مدت شش ماه از استقرار و ورود میکرو ارگانیسم های عامل سینوزیت جلوگیری می نماید. دامپرلی را می توان بدون شک یک محصول بی رقیب برای درمان سینوزیت دانست.

کپسول ضدالتهاب استخوان زینکوپر 

کپسول زینکوپر یکی از مکمل های قدرتمند جهت رفع التهابات مفاصل و دارای منشایی کاملا گیاهی و طبیعی است. کپسول زینکوپر علاوه بر اینکه دارای آثار قدرتمندی در زمینه برطرف کردن التهابات مفاصل است، اثرات آلاینده ها بر سلول ها را نیز کاهش می دهد و به حفظ تعادل سلولی کمک می کند. این محصول دارای منشا کاملا گیاهی است و از عصاره های زردچوبه، زنجبیل، فلفل سیاه و شیرین بیان ساخته شده است.

کتاب طبیعت درمانگر «ویرایش دوم» 

این کتاب در سال ۹۵ با نام «طبیعت درمانگر و نعمت‌های شفابخش» توسط انتشارات جهاددانشگاهی چاپ شد. در سال ۱۴۰۰ با تغییرات کلی از جمله اضافه نمودن تصاویر رنگی بصورت ویرایش دوم و با نام «طبیعت درمانگر» روانه بازار کتاب شد. این کتاب شامل دو بخش با عناوین «گیاهان دارویی» و «درمانگرهای طبیعی» و همچنین با پیوست تصاویر رنگی و اسامی محلی (ترکی) می‌باشد.

کتاب دارونامه گیاهی 

این کتاب تالیفی بوده و در انتشارات جهاددانشگاهی به چاپ رسیده و داروهای گیاهی مرتبط با انواع بیماری‌های انسانی در آن ارایه و شرایط و موارد مصرف این داروها بیان شده است.

کتاب طب سنتی اسلامی 

کتابی تالیفی در جهت معرفی بیماری و درمان آنها با استفاده از گیاهان دارویی و طب سنتی اسلامی است. این کتاب چاپ انتشارات جهاددانشگاهی می‌باشد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران