پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

LOGO-2-.Afshore-Sabze-Nano..-1

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  علی شفقت

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  اسانس و عصاره

استان:  اردبيل

آدرس:  خلخال- خیابان ولیعصر- کوچه لطیفی پلاک 4

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  04532453469

شماره نمابر:  04532430581

پست الکترونیک:  shafaghata@yahoo.com

وب سایت:  ََُASN.ir

افشره سبز نانو

تعداد بازدید: 101
شرکت دانش بنیان افشره سبز نانو در سال 1394 در راستای اهداف از پیش تعیین شده در زمینه اقتصاد دانش بنیان و با بهره گیری از گروه های متخصص فعالیت خود را آغاز نمود. شرکت از سال 95 به عنوان واحد فناور با استقرار در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی خلخال، در سال 97 موفق به فرمولاسیون و ساخت پماد گیاهی جدید ضددرد آرتروز، دردمفاصل و زانو با نام آرتریتان گردید که به عنوان محصول دانش بنیان مورد ارزیابی و تأئید قرار گرفت. فعالیت این شرکت عمدتاً بر روی تحقیق، توسعه، فرمولاسیون و تولید فرآورده های گیاهی از جمله تولید و خالص سازی عصاره و اسانس، مواد مؤثره دارویی گیاهی و کاربرد آنها در تولید داروهای گیاهی جدید متمرکز شده است. اسپری گیاهی دهانی کژال 20 با خاصیت ضد باکتری، ضد ویروس، گلودرد، آبریزش وسرماخوردگی و همچنین ژل ضد عفونی کننده دست با عنوان کژال از دیگر محصولات این شرکت است.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات افشره سبز نانو

ژل ضدعفونی کننده دست 

ژل ضدعفونی کننده چهارکاره دست، حاوی 140 م.ل. ژل بر پایه الکل 70 درصد برای ضدعفونی کامل دست؛ حاوی نرم کننده و مرطوب کننده پوست؛ قابل استفاده در همه جا. منزل. محل کار. مدرسه؛ محافظت از پوست دستان شما؛ نمره بالای رضایت مشتریان؛ فوق العاده برای مسافرت؛ رایحه دلپذیرعطر هرمس؛ بدون نیاز به شستشو؛ دارای سیب سلامت و شماره پروانه بهداشتی ساخت 11158 / 14 ؛ ضدباکتری و ویروس؛ استفاده آسان؛ قیمت ارزان

اسپری گیاهی کژال 20. رفع عوارض تنفسی وسرماخوردگی 

اسپری گیاهی”کژال 20″ KEZHAL 20 اسپری گیاهی “کژال”، یک محصول صد درصد گیاهی است که از اسانس و عصاره شش گونه گیاهی بومی ایران ساخته شده و درفرمولاسیون آن ترکیبات منوترپنوئیدی اکسیژن دار، پلی فنولیک و فلاونوئیدی با خواص فوق العاده مؤثر، بکار رفته است که از دیرباز خواص آنها به شرح زیر به اثبات رسیده و در فارماکوپه گیاهی ایران و بریتانیا نیز ذکر گردیده است:  رفع عوارض تنفسی و مشکلات ناشی از انواع ویروسهای کرونا و آنفلوانزا ؛ ضد باکتری و ویروس؛ ضد التهاب گلو و ریه، ضدخارش و سوزش گلو، برطرف کننده علائم سرماخوردگی و گلودرد، بازکننده برنش، تسکین سرفه، ضد درد، ضداحتقان، ضد حساسیت و آبریزش، باز کننده گرفتگی بینی وسینوسها، ضد اسپاسم در گوارش و دستگاه تنفس فوقانی.  مؤثر در بازگشت حس بویایی، رفع احساس بوی بد، رفع بوی بد دهان.  مسکن دردهای آرتروز ، رماتیسم، درد مفاصل و آرامبخش.  پیشگیری کننده از انواع سرماخوردگیها، آنفلوانزا، و سایر بیماریهای ویروسی و باکتریایی.  رفع مشکلات ناشی از مسمومیتهای میکروبی سیستم گوارش، از جمله حالت تهوع، اسهال، استفراغ، درد شکم، سوء هاضمه، نفخ شکم، ناراحتی های معده ، گاستریت و…… طرز استفاده از اسپری گیاهی” کژال ” :  در بیماران کرونایی و آنفلوانزا یک پاف در هر دو ساعت بصورت اسپری کردن در دهان، به سمت گلو می باشد که پس از یک پاف زدن، بیمار باید بخارات تولید شده در دهان خود را با عمل دم به گلو و ریه ها برساند و در بازدم از راه بینی، آنرا به بیرون هدایت کند. بار دیگر عمل دم از بینی و بازدم از دهان تکرار شود و این عملیات بطور یک درمیان (یعنی دم از طریق دهان و بازدم از طریق بینی- دوباره، دم از بینی و بازدم ازطریق دهان) به مدت یک دقیقه یا بیشتر ادامه یابد.  برای تسکین دردهای روماتیسمی، مفاصل و آرتروز، 2 تا 3 پاف به محل دردناک اسپری و 3 الی 5 دقیقه مالش داده شود، سپس یک پلاستیک روی محل قرار دهید و با یک پارچه تمیز بپوشانید. هر 6 ساعت تکرار شود.  برای پیشگیری از ورود ویروس ها و باکتریها به دهان یا بینی: هر 4 ساعت یک پاف در گلو اسپری شود و عمل دم و بازدم مانند روش قبل انجام پذیرد.  برای رفع مشکلات ناشی از مسمومیتهای میکروبی سیستم گوارشی، اسهال و استفراغ، 5 تا 7 پاف یا نصف قاشق چایخوری در نصف لیوان آب سرد یا آب میوه ریخته و پس از بهم زدن بنوشید. هشدار!!!: در هرزمان، قبل از مصرف کردن، محتویات اسپری را خوب بهم بزنید و سپس بکار ببرید.

کرم گیاهی آرتریتان ضددردهای آرتروزرماتیسم مفاصل و زانودرد 

دستور و موارد مصرف پماد آرتریتان اغلب دردهای زانو((Knee Pain) ، ناشی از التهاباتی است که بنا به دلایل مختلف ایجاد می شوند. بنابراین باید التهابات مذکور را به طریقی کاهش داده و شدت درد را کم نمود. برای این منظور از داروهایی با منشأ طبیعی استفاده شده است. از ویژگیهای این فراورده این است که درفرمولاسیون آن از منشأ طبیعی و گیاهی استفاده شده و لذا دارای عوارض جانبی ناچیزی بوده و موجب بهبودی می شود. نکته دیگر اینکه این داروی گیاهی از سه نوع گیاه بومی ایران با مواد مؤثرة فعال منحصر بفرد ساخته شده و به منظور رفع درد زانو با تکیه بر اثر ضد التهابی آنها مورد توجه قرار گرفته است. حضور ترکیبات طبیعی با منشأ گیاهی از جمله منوترپنهای آلفا و بتا- پینن و کامفور موجود در اسانس، فلاونوئیدها وپارتنولید موجود در عصاره گیاه و همچنین سالیسین، سالیکورتین و ایزوسالیپورپوزید از مشتقات سالیسیلیک اسید بکاررفته در فرمولاسیون این فرآورده از جمله ویژگیهای منحصر بفرد این دارو به شمار می روند. بنابراین کاربرد آن بعنوان پماد ضد درد، ضد دردآرتروز، رماتیسم، نرم کننده، هرگونه درد استخوان ، مفاصل، پادرد، زانودرد، کمردرد، گردن درد ، دردهای شانه، دست، انگشتان، مچ دست وپا، سردرد، میگرن، ترک خوردگی استخوان، جمام (کیست مچ دست)، ضرب دیدگی، کوفتگی و خستگی در اعضای بدن ورزشکاران و… می باشد. روش مصرف: مقدار لازم (اندازه یک نخود) روزی دوبار به محل دردناک بمالید و بمدت دو تا پنج دقیقه ماساژ دهید. سپس روی آن پلاستیک قرار دهید و با پارچه مناسب بپوشانید. توجه 1: دقت کنید محلی راکه پماد نمالیده اید، بهیچوجه با پلاستیک در تماس نباشد. چون پلاستیک موجب التهاب پوست، قرمزی و سرانجام تاول زدن پوست شما خواهد شد. توجه 2: به همراه این دارو می توانید از کپسول گیاهی آووسوی یا پیاسیدین نیز استفاده نمائید. این کپسول غضروف ساز بوده و روزی یک عدد به همراه غذا مصرف می شود.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران