پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

2-4
logo-11

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  سعید گودرزی

نوع شرکت:  تعاونی

زمینه فعالیت:  دارو های دامی و انسانی

استان:  تهران

آدرس:   تهران،میدان جمهوری،ابتدای بزرگراه نواب صفوی،مجتمع اداری شهاب 3،طبقه پنجم،واحد 341

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  02166842016

شماره نمابر:  02166842016

پست الکترونیک:  Info@elshandaru.ir

وب سایت:  ElshanDaru.ir

الشن دارو مکمل سرزمین پارس

تعداد بازدید: 333
شركت داروسازی الشن دارو در کشــور در سال 1393 با سرمایه ای از تخصص و تجربه متخصصان دانشگاهی در تهران تاسیس و هدف خود را تولید محصولات گیاهی و مکمل های جدید در این عرصه قرارداد. شرکت الشن دارو علاوه بر اعضای ثابت از همكاری متجاوز از 10 نفر از با سابقه ترین متخصصین دانشگاهی رشته های مختلف علمی از جمله داروسازی صنعتی، فارماكولوژی، شیمی داروئی و … در مراحل تحقیق و توسعه محصولات خود بهره مند می باشد شرکت با بهره گیری از آزمایشگاه های تحقیقاتی و کنترل مجهز به ابزارآلات و دستگاه های پیشرفته، اشراف به علم فیتوتراپی و بازارهای بین المللی و استفاده از ذخایر غنی طب سنتی ایران کار تحقیق و توسعه داروهای خود را انجام می دهد. شرکت الشن دارو در حال حاضر در حال تولید و آماده سازی برای تولید محصولاتی است که در مراحل مختلف تحقیق، توسعه و اخذ مجوز میباشند. برخی از این محصولات مکمل های طبیعی هستند که برای اولین بار در خاورمیانه تولید می شوند. در نهایت شركت الشن دارو امیدوار است بتواند با توجه به توانمندی علمی، پرسنلی و فنی خود به زودی در سطح بزرگترین و مجهز ترین واحد تولید داروهای گیاهی ایران قرار گیرد.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات الشن دارو مکمل سرزمین پارس

5-هیدروکسی تریپتوفان الش 

5-هیدروکسی تریپتوفان که به اختصار5HTP گفته می شود نوعی آمینواسید است که به طور طبیعی در بدن تولید می‌شود. این ماده باعث افزایش مقدار سروتونین در مغز می‌شود و کاهش این ماده طبیعی در بدن سبب مشکلاتی نظیر افسردگی ، اختلالات خواب و حافظه می شود. بدن 5HTP را از تریپتوفان که یک اسید آمینه ضروری است می سازد و آن را تبدیل به سروتونین می کند که یک واسطه شیمیایی مهم مغزی است. این مکمل غذایی که بطور طبیعی در غذاهایی نظیر گوشت، ماهی، تخم مرغ و لوبیا موجود است قادر به عبور از سطح خونی مغزی بوده و سطح سروتونین مغز را بالا نگه می دارد. منبع طبیعی این ماده گیاه Griffonia simplicifolia است.

فت برنر الشن 

شربت فت برنر الشن یک مکمل‌ لاغری است که با افزایش متابولیسم و چربی سوزی به سرعت موجب کاهش وزن می‌شود. دو ماده موثره اصلی این شربت عبارتند از ال – کارنیتین (L – Carnitine) و کلسیم پانتوتنات ( Pantothenate Calcium). مشتق اسید آمینه ای کارنیتین به بدن کمک می‌کند تا چربی را به انرژی تبدیل کرده و بدن نیز می‌تواند کارنتین را به ترکیبات شیمیایی دیگری به نام استیل الکارنیتین  و پروپیونیل الکارنیتین تبدیل نماید.

عصاره عشقه یا Ivy 

اندام مصرفی گیاه عشقه با نام علمی Hedera helix برگ آن می باشد. از این گیاه بیشتر در درمان بیماری های تنفسی به عنوان خلط آور و ضد سرفه استفاده می شود . کارخانه های متعدد داخلی و خارجی از عصاره برگ گیاه در محصولات متعدد شربت، قرص، کپسول و محلول خوراکی استفاده میکنند که این عصاره استاندارد توسط شرکت الشن دارو تهیه و به بازار عرضه شده است.

اسانس باریجه 

گیاه باریجه (Ferula gummosa Boiss ) یکی از گیاهان دارویی ایرانی بوده و از دیرباز در طب سنتی موارد استفاده فراوانی داشته است این گیاه در داروسازی سنتی ایران پشتوانه غنی دارد. قسمت درمانی این گیاه الئوگام رزین گیاه است که اسانس استاندارد بین المللی آن ( ISO-TC54) توسط شرکت الشن دارو به بازار عرضه شده است.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران