پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

WhatsApp-Image-2021-12-06-at-11.34.50

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  شهرام فدائیان

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  دارو های دامی و انسانی

استان:  يزد

آدرس:  بلوار جمهوری - روبروی بوستان امامزاده سید جعفر - مرکز پژوهش های خورشیدی

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  02335251105

شماره نمابر:  02335251105

پست الکترونیک:  info@coopalco.com

وب سایت:  coopalco.com

بهارِ زُمُرُد فامِ قومِس

تعداد بازدید: 99
شرکت بهار زمرد فام قومس در سال 1382 تاسیس گردید. فعالیت این شرکت در زمینه خدمات مشاوره، پژوهش و بازرگانی کشاورزی (گیاهان دارویی) و دامی می باشد. در سال 1389 این شرکت موفق به پذیرش در پارک علم و فناوری استان سمنان گردید (با طرح تولید مکمل های گیاهیی دارویی جهت دام و طیور). در جریان استقرار در پارک، 6 محصول گیاهی، ویژه دام و طیور توسط شرکت فرموله و بنام مدیر عامل شهرام فدائیان ثبت اختراع گردید. این محصولات شامل مکمل های شیرافزا، ضداسترس حرارتس، تب بر، اشتها آور، ضد سود هاضمه و ضد سرماخوردگی می باشند. در سال 1399 طرح خنک کاری پسیو دامداری های صنعتی توسط مدیرعامل شرکت در جشنواره 100 استارت آپ برگزیده شد و کار بر روی مکمل های تب بر و ضد استرس در حال انجام است. تست های انجام شده برای گاو شیری (دام) و بلدرچین (طیور) تاکنون نتایج بسیار امیدبخشی را نشان می دهند، بطوریکه در گاو شیری افزایش بیش از 4% تولید شیر و افزایش چربی و پروتئین آن و در مورد بلدرچین کاهش تلفات، قطع مصرف انتی بیوتیک و افزایش حدود 10% میانگین وزن گله مشاهده شده است. حضور در نمایشگاه بین المللی دام و طیرو ابوظبی (VIV MEA) و مذاکره با شرکت های قدرتمند خارجی، نوید بخش بازار صادراتی خوبی برای محصولات شرکت خواهد بود.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات بهارِ زُمُرُد فامِ قومِس

مکمل گیاهی خنک کننده دام و طیور 

مکمل گیاهی خنک کننده دام و طیور نوعی افزودنی به خوراک دام و طیور برای کاهش استرس حرارتی می باشد که با درصد 0.5 تا 1% به خوراک اضافه می شود. از مزایای این مکمل برای گاوهای شیری می توان به افزایش بیش از 4% تولید شیر و درصد چربی و پروتئین آن و برای بلدرچین به کاهش تلفات، حذف آنتی بیوتیک های گوارشی، افزایش 10% وزن میانگین گله و کاهش شکستگی تخم بلدرچین اشاره کرد. مکمل گیاهی علاوه بر کاهش استرس حرارتی، دارای خواص آنتی سپتیک بوده و درصد جذب خوراک را افزایش می دهد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران