پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

nilayfinal000
logopng

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  هانیه مهدیان مؤمن

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  آرایشی بهداشتی

استان:  تهران

آدرس:  ولنجک، پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  02122414162

شماره نمابر:  02122414162

پست الکترونیک:  info@khizlgl.ir

وب سایت:  www.khizlgl.ir

خورشیدفران ایرانیان زمین

تعداد بازدید: 120
نور علاوه بر کاربردهای درمانی، در حوزه زیبایی نیز به کار گرفته می شود. در کشورهای زیادی دستگاه های مبتنی بر نور برای از بین بردن چروک، کک و مک، جوش، التهاب پوست و … تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. ما با درک این نیاز تلاش نمودیم که دستگاهی با کیفیت مناسب برای این حوزه طراحی و تولید نماییم. خیز با تولید پوشانه جوانسازی پوست مبتنی بر نور کم توان توانسته به عنوان اولین شرکت تولیدکننده ایرانی، پا به این عرصه بگذارد و از پتانسیل علم فوتونیک در پزشکی بهره جوید. از طرفی ترکیب این نور با خواص درمانی گلاب و ژل آلوئه ورا ایده‌ای متفاوت بوده که ما در شرکت خیز آن را پیاده‌سازی کرده‌ایم. هدف این است که مشتریان با استفاده از این محصولات زندگی امن تر و سالم تری داشته باشند. نیازهای گوناگون شما در این حوزه به ما الهام بخشیده تا از روش های جدید نوآوری، همکاری و حل مسئله استقبال کنیم و محصولات خود را توسعه دهیم.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات خورشیدفران ایرانیان زمین

پوشانه جوانساز پوست 

نیلای برای تحریک و ساخت کلاژن استفاده می شود که موجب تقویت الاستیسیته پوست می گردد. کلاژن یک پروتئین ضروری است و وظیفه آن ترمیم بافت های آسیب دیده و جایگزین شدن به جای بافت های قدیمی است. این دستگاه سرعت ساخت ATP پروتئین توسط میتوکندری را ۱۰ برابر می­‌کند، تشکیل رنگدانه ملانین را مهار می کند و از این طریق در بهبود رنگدانه های نامناسب پوست مانند کک و مک نیز مؤثر است. نیلای برای جوانسازی پوست، رفع خطوط ریز صورت و همچنین کوچک کردن منافذ پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد. نور این دستگاه پوست انسان را تا عمق ۱۰-۸ میلی متری تحت تأثیر قرار می دهد. به دلیل حجم بالای خون و آب در لایه های پوست، این نور به راحتی جذب می شود و در واقع روی گروهی از سلول ها در سطح سلولی اثر می گذارد و باعث می شود که این سلول ها محصولات سلولی دیگری را آزاد کنند. این محصولات روی بازکردن مویرگ های خونی اثر می گذارند. باز شدن رگ های خونی منجر به افزیش جریان خون شده و افزایش جریان خون باعث انتقال اکسیژن و مواد مغذی به پوست می­‌شود.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران