پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

-2
-سینا22

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  روح اله عامری

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  اسانس و عصاره

استان:  خراسان رضوي

آدرس:  مشهد، میدان بوعلی، پژوهشکده بوعلی، مرکز رشد فرآورده های دارویی، واحد 101.

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  051-37253841

شماره نمابر:  051-37253841

پست الکترونیک:  info@sinapharmaco.com

وب سایت:  sinapharmaco.com

داروسازی سینا پژوهان سلامت

تعداد بازدید: 286
شرکت داروسازی سینا پژوهان سلامت به طور رسمی کار خود را از سال 1396 با هدف تولید محصولات و فرآروده های طبیعی سلامت محور در مرکز رشد فرآورده های دارویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از کادر تخصصی در زمینه گیاهان دارویی، داروسازی شیمی و فیتوشیمی، تاکنون موفق به اخذ چندین پروانه در زمینه داروهای طبیعی، محصولات آرایشی و بهداشتی و مکمل های غذایی گردیده است. در حال حاضر این شرکت علاوه بر تولید داروهای طبیعی اقدام به تجهیز و راه اندازی خط تولید ماده اولیه استاندارد داروهای طبیعی به فرم عصاره های پودری نموده است.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات داروسازی سینا پژوهان سلامت

کپسول خوراکی سافرونیکا 

فرآورده طبیعی سافرونیکا® از عصاره استاندارد حاصل از کلاله های زعفران تهیه شده است. این فرآورده در تقویت و بهبود عملکرد سیستم عصبی و حفظ سلامت قلب و عروق و پشتیبانی از عملکرد صحیح سیستم عصبی و همچنین کاهش علایم افسردگی نقش ایفا می نماید. سافرونیکا® سرشار از ترکیبات آنتی اکسیدان بوده و علاوه بر کروسین از سایر ترکیبات موثره زعفران نیز بهره می گیرد.

عصاره استاندارد قارچ گانودرما 

این ماده به عنوان ماده اولیه داروهای طبیعی و مکمل به فرم عصاره استاندارد پودری تولید شده است. در حال حاضر این فرآورده برمبنای حداقل میزان پلی ساکارید کل استاندارد سازی شده است. عصاره تولید شده می تواند در صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی و همچنین غذایی مورد استفاده قرار گیرد.

کپسول خوراکی گانوسان 

فرآورده طبیعی گانوسان® از عصاره استاندارد قارچ دارویی گانودرما، تهیه شده است. این فرآورده در تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی و پشتیبانی از عملکرد صحیح سیستم ایمنی و تحریک تکثیر سلول های ایمنی بخش نقش ایفا می نماید. گانوسان® سرشار از پلی ساکاریدهای قارچ گانودرما در بالاترین سطح در بین فرآورده های تولیدی از این قارچ می باشد.

عصاره استاندارد زعفران 

این ماده به عنوان ماده اولیه داروهای طبیعی و مکمل به فرم عصاره استاندارد پودری تولید شده است. در حال حاضر این فرآورده برمبنای حداقل میزان ترکیب کروسین استاندارد سازی شده است. عصاره تولید شده می تواند در صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی و همچنین غذایی مورد استفاده قرار گیرد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران