پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

11111111

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  وحید نوشاد

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  طب سنتی

استان:  اصفهان

آدرس:  اصفهان - برخوار - شهرک صنعتی کمشچه خیابان فن آوران

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  03145488907

شماره نمابر:  03145488914

پست الکترونیک:  info.noshadco@gmail.com

وب سایت:  www.noshadco.co

داروسازی گنجینه عصاره طبیعت

تعداد بازدید: 58
شركت داروسازي گنجينه عصاره طبيعت با عنايت و توفيق خداوند منان و با همكاري و همفكري گروهي از محققان در رشته هاي گياه شناسي و داروسازي در سال 1388 در اصفهان تأسيس و از سال 1392 به صورت رسمي شروع به كار كرده است . اهداف اين شركت با توجه به گسترش فرآورده هاي گياهي و استفاده از الطاف بي دريغ طبيعت در تمام اقليم هاي ايران با توجه به زيرساخت هاي علمي گياه پزشكي از ايران باستان و همچنين گسترش توجه به فرآورده هاي گياهي و طبيعي و استفاده از گياهان دارويي در جهان پايه گذاري شده است . اين شركت در شروع كار ، براي اولين بار در ايران موفق به توليد 18 نوع روغن گياهي صد در صد خالص و طبيعي با تأييديه از سازمان غذا و دارو شده است .
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات داروسازی گنجینه عصاره طبیعت

روغن کنجد نوشاد 

روغن کنجد نوشاد تولید شده از دانه های کنجد سفید ( بدون پوست ) به روش پرس سرد Cold Press با خاصیت دارویی برای مصارف ضد خشکی – رفع التهابات سوختگی – ملین – ضد یبوست – پیشگیری از گرفتگی عروق – کاهش کلسترول خون –

روغن بادام تلخ نوشاد 

روغن بادام تلخ نوشاد تولید شده از مغز بادام تلخ با روش پرس سرو و کاملا خالص بوده که برای مصارفی چون از بین بردن لک های پوستی – ضد درد مفاصل – رفع درد گوش – از بین بردن جوش –

روغن بادام شیرین نوشاد 

روغن بادام شیرین خالص نوشاد تهیه شده به روش پرس سرد از مغز بادام ارگانیک و باکیفیت عالی بوده که برای مصارف مختلف همچون رفع آثار کوفتگی – نرمی و لطافت موها – رفع خشکی – ضد سرفه – مورد استفاده قرار میگیرد .

روغن بادام شیرین نوشاد 

روغن بادام شیرین خالص نوشاد تهیه شده به روش پرس سرد از مغز بادام ارگانیک و باکیفیت که برای مصارف نرمی و لطافت موها – رفع آثار کوفتگی – ضد سرفه – ضد خشکی پوست و …. عرضه می شود .

روغن اسپند نوشاد 

روغن اسپند خالص و طبیعی نوشاد تولید شده از دانه های اسپند و برای رفع درد مفاصل – آرتروز استفاده می گردد.

روغن نعناع فلفلی نوشاد 

روغن نعناع فلفلی نوشاد تولید شده از برگ نعنا فلفلی ارگانیک بصورت کاملا طبیعی و خالص تولید شده و برای مصارف رفع گرفتگی بینی – رفع تنگی نفس – ضد درد موضعی و مسکن درد عرضه میشود .

روغن همیشه بهار نوشاد 

روغن همیشه بهار نوشاد یا همان کالاندولا خالص تولید شده از گلبرگ های گل همیشه بهار ارگانیک بصورت کاملا خالص و طبیعی تولید شده و برای مصارف رفع التهابات سوختگی – رفع جوش و جای جوش های قدیمی – بهبود سوختگی جلدی عرضه می شود .

روغن بابونه نوشاد 

روغن بابونه نوشاد کاملا طبیعی و از گلبرگ های گل بابونه دارویی جهت مصارف ضد اسپاسم و گرفتگی های عضلانی – ضد حساسیت و …. تولید می شود .

روغن اسطوخودوس نوشاد 

روغن اسطوخودوس نوشاد تهیه شده از گل اسطوخودوس فرانسوی بصورت کاملا طبیعی برای مصارف آرام بخش – ضد سرفه – رفع سر درد های میگرنی و …. عرضه می شود

روغن گل بنفشه نوشاد 

روغن گل بنفشه نوشاد تولید شده از گل بنفشه Odorata دارویی در پایه روغن کنجد که برای مصرف رفع سینوزیت – رفع اگزما و خشکی پوست – رفع شوره سر و . …. عرضه می شود .

روغن سیاهدانه نوشاد 

روغن سیاهدانه نوشاد تولید شده به روش پرس سرد کاملا خالص و طبیعی از بهترین و باکیفیتترین سیاهدانه که برای مصارف ضد درد مفاصل – رفع سفیدی و ریزش مو – تقویت قوای بدن و سیستم ایمنی و ….. عرضه می شود .

روغن سیر نوشاد 

روغن سیر طبیعی نوشاد کاملا گیاهی و ارگانیک بوده و برای مصارفی چون رفع سفیدی و ریزش مو – ضد باکتری و قارچ و ضد دردهای مفاصل عرضه می شود .

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران