پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

damnosh0
Arsis-Logo1400-FA-RING

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  سالار خسروی داران

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  دمنوش ها

استان:  اصفهان

آدرس:  اصفهان ، خیابان پروین ، بازار تخصصی گیاهان دارویی ، واحد 1213

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  03135604151

شماره نمابر:  03135604151

پست الکترونیک:  info@radkish.com

وب سایت:  www.arsislife.com

دمنوش های گیاهی و میوه ای آرسیس

تعداد بازدید: 210
دمنوش های گیاهی از گل ها، گیاهان و ادویه جات تهیه می شوند و از همین رو طعم ها و عطرهای بسیار متنوع و متفاوتی دارند این نوشیدنی های دلچسب، علاوه بر طعم های منحصر به فردشان، فواید بی شماری نیز برای سلامتی دارند و می توانند جایگزین مناسبی بجای نوشیدنی های پر شکر باشند. در حقیقت دمنوش های گیاهی صدها سال است که بعنوان داروهای طبیعی برای درمان بسیاری از بیماری ها و دردها استفاده می شوند و علم مدرن فواید جدیدی نیز برای این نوشیدنی ها یافته است. طراحی به صورت پیرامید ارگانیک بودن مواد اولیه بسته بندی ساشه به صورت تکی ماندگاری بالا فرمولاسیون نوین مواد اولیه ارگانیک درباره ما برند Arsis Life تولیدکننده محصولات غذایی بر پایه مواد اولیه باکیفیت می‌باشد. این شرکت از سال 1396 به منظور بهبود سلامت در جامعه و با هدف ایجاد «سبک زندگی سالم» پا به عرصه تولید گذاشته و تاکنون محصولات حبوبات، خشکبار و زعفران را با بهترین کیفیت محصول و بسته‌بندی به بازار ایران معرفی کرده است. محصولات دمنوش‌ گیاهی و میوه ای مختلف نیز برای انواع سلایق و ذائقه‌ها بر پایه ترکیب گیاهان و میوه‌های مختلف با درنظر گرفتن خواص دارویی و ایجاد اثربخشی بیشتر فرموله شده است و در حال حاضر یازده طعم گیاهی و هفت طعم میوه‌ای عرضه شده است.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات دمنوش های گیاهی و میوه ای آرسیس

هیچ محصولی درج نشده.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران