پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

9999

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  مجید جعفری

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  کشت

استان:  سيستان وبلوچستان

آدرس:  سیستان و بلوچستان- سراوان- بلوار پاسداران- مجتمع آموزش عالی سراوان- مرکز نوآوری- شرکت رویان گیاه شستون سبز. شماره همراه 09227330923

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  0545230091

شماره نمابر:  0545230090

پست الکترونیک:  majafari59@yahoo.com

وب سایت:  royangiah.com

رویان گیاه شستون سبز

تعداد بازدید: 156
شرکت دانش بنیان رویان گیاه شستون سبز در زمینه کشت و فرآوری گیاهان دارویی ویژه مناطق جنوب کشور مانند آشواگاندا (جینسینگ هندی) با نام علمی Withania somnifera و پنیرباد Withania coagulans فعالیت دارد. مجوز دانش بنیانی شرکت در زمینه تکثیر این گیاهان از طریق کشت بافت می باشد. تولید ریشه گیاه دارویی آشواگاندا به صورت کشت زراعی و ارگانیک برای اولین بار در کشور توسط این شرکت صورت گرفته است. رویشگاه گیاه پنیرباد نیز تنها منطقه بلوچستان در ایران می باشد که توسط این شرکت در حال تولید است. عرضه ریشه گیاه آشواگاندا و همچنین پودر آن در بسته بندی های دارای پروانه بهداشتی و پروانه بهره برداری برای اولی به عنوان محصول داخلی انجام گرفته است. همچنین تولید میوه گیاه پنیرباد به عنوان مایه پنیر گیاهی نیز از سایر محصولات شرکت می باشد. تولید پک مایه پنیر ارگانیک با خواص دارویی ارزشمند مانند ضددیابتی، ضدسرطانی و کاهش بیماری های دستگاه گوارش از سایر محصولات شرکت محسوب می شوند. ریشه های گیاه پنیرباد مانند ریشه های آشواگاندا حاوی مقدار زیادی ماده موثره ویتانولاید می باشد. کشور هند تولید کننده و صادر کننده مهم آشواگاندا در دنیاست. تولید این محصول با افزایش سطح کشت آن توسط کشاورزان مناطق جنوب کشور به منظور اشتغال زایی و همچنین صادرات آن از برنامه های این شرکت است. شرکت رویان گیاه شستون سبز آماده پذیرش سفارشات شرکتهای داروسازی و تولید محصولات و مکملهای سلامت محور می باشد.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات رویان گیاه شستون سبز

پودر ریشه آشواگاندا (جنسینگ هندی) 

محصول دارای پروانه بهداشتی و بهره برداری است.

پودر ریشه آشواگاندا (جینسینگ هندی) 

مصرف پودر ریشه گیاه آشواگاندا با کاهش هورمون کورتیزول در بدن باعث کاهش استرس و اضطراب و آرام بخشی و بهبود خواب می شود. محصول دارای پروانه بهداشتی و بهره برداری است.

مایه پنیر گیاهی (ترکیب میوه پنیرباد) 

پنیرباد با نام علمی Withania somnifera گیاهی از خانواده سولاناسه است که بومی مناطق بلوچستان در ایران است. میوه های این گیاه دارای خواص دارویی ارزشمندی مانند ضددیابتی، ضدسرطانی، ضدباکتریایی و ضدقارچی است و در طب سنتی هند به عنوان آنتی دیابت و در همچنین در بلوچستان به عنوان ضد اسهال و بیماری دستگاه گوارش استفاده می شود. میوه های این گیاه دارای آنزیم منعقد کننده شیر می باشد که باعث تبدیل شیر به ماست و سپس پنیر می شوند. شرکت رویان گیاه شستون سبز این گیاه را به صورت زراعی و ارگانیک تحت کشت قرار داده و سپس ترکیب میوه آن را به صورت استاندارد در بسته بندی جهت استفاده به عنوان مایه پنیر گیاه ایجاد کرده است. پنیر حاصل ارگانیک و دارای خواص دارویی میوه می باشد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران