پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

Picture1

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  مسعود داداشی

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  پخش

استان:  اصفهان

آدرس:  شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان - ساختمان شیخ بهایی - واحد ۱۶۴

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  03133869714

شماره نمابر:  03133871071

پست الکترونیک:  info@Rooyeshnovin.ir

وب سایت:  familiran.com

رویش نوین نصیر ایرانیان

تعداد بازدید: 65
مجموعه رویش نوین نصیر ایرانیان با هدف توسعه منطقه‌ای شکل گرفته و به عنوان یک شرکت فناور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر است. این مجموعه با سه کارگروه در زمینه‌های “توسعه محلی”، “مهندسی آب و فاضلاب” و “مدیریت و حکمرانی منابع آب” شروع به کار کرده است. این شرکت در حال حاضر در زمینه پخش محصولات سالم بومی و محلی با نشان تجاری فامیلیران فعالیت می‌کند.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات رویش نوین نصیر ایرانیان

روغن کنجد پرس سرد 

روغن کنجد بکر قلعه گنج، در کارخانه ای مجهز در شهرستان قلعه گنج استان کرمان و با رعایت استاندارد ملی ایران تولید می شود. این روغن خالص به دلیل برخورداری از بالاترین درصد اسیدهای چرب غیراشباع در بین روغن های خوراکی، نیاز بدن به اسیدهای چرب ضروری امگا 6 و امگا 9 را فراهم می کند. آنتی اکسیدان های طبیعی موجود در این روغن، علاوه بر خواص تقویت سیستم ایمنی بدن، باعث مقاومت بسیار بالا در برابر اکسیداسیون و خواص فیزیولوژیکی ارزشمند روغن کنجد شده است. در تولید به روش پرس سرد، روغن با اعمال فشار به دانه های کنجد در دمای حدود 40 درجه سانتیگراد استحصال می‌شود. در این حالت تمامی خواص و ویژگی های تغذیه ای کنجد حفظ شده و روغنی عاری از هر گونه افزودنی یا نگه دارنده شیمیایی و 100 درصد خالص و طبیعی تولید می شود. بسته بندی شیشه ای این محصول نیز باعث حفظ خواص روغن شده و امکان نگهداری آن را ارتقا می دهد. بنابراین این محصول سالم و اصیل ویژه افرادی است که سبک زندگی سالم را برای خود برگزیده اند. این روغن جهت پخت و پز، سالاد و همچنین تفت دادن در دمای پایین و زمان کم قابل استفاده می‌باشد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران