پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

slider-2
Publication1

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  هادی شوریده

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  دمنوش ها

استان:  خراسان شمالي

آدرس:  خراسان شمالی- شیروان- خیابان کاشانی- کوچه آبان- پلاک 9

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  05836340156

شماره نمابر:  05836233841

پست الکترونیک:  h.shoorideh@ut.ac.ir

وب سایت:  chicory.ir

زیست بان نامی اترک

تعداد بازدید: 87
کاسنی ریشه ای از محصولات با سطح کشت بالا و رو به رشد در کشورهای توسعه یافته می باشد. با ایجاد رقم کاسنی ریشه ای پارت برای اولین بار در ایران و منطقه خاورمیانه توسط این مجموعه امکان بهره مندی افراد جامعه از این گیاه معجزه آسا در قالب محصولات تولیدی این شرکت از قبیل قهوه کاسنی، اینولین و شربت پرفروکتوز بوجود آمده است. اینولین و الیگوفروکتوساکاریدها (بالغ بر 70 درصد وزن خشک ریشه این گیاه را شامل می شود) بعنوان ترکیب پریبیوتیک برای حفظ فلور میکروبی مفید سیستم گوارش و بهبود عملکرد آن و رفع نارسائی های کبدی و در مجموع حفظ سلامتی افراد نقش موثری ایفاء می کند. در مجموع این فرآورده ها برای تعدیل وزن، تنظیم سطح گلوکز خون، تعدیل فشار خون، کنترل کلسترول مضره، رفع رفلاکس و سوزش معده و یبوست، پیشگیری از سرطان کلون یا روده بزرگ، جذب بهتر املاح بویژه کلسیم و منیزیم و کاهش چربی کبد موثر هستند.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات زیست بان نامی اترک

قهوه کاسنی یا چیکوری کافی 

اینولین و الیگوفروکتوساکاریدها (بالغ بر 50درصد وزن قهوه کاسنی را شامل می شود) بعنوان ترکیب پریبیوتیک برای حفظ فلور میکروبی مفید سیستم گوارش و بهبود عملکرد آن و رفع نارسائی های کبدی و در مجموع حفظ سلامتی افراد نقش موثری ایفاء می کند. در مجموع چیکوری کافی یا همان قهوه کاسنی برای تعدیل وزن، تنظیم سطح گلوکز خون، تعدیل فشار خون، کنترل کلسترول مضره، رفع رفلاکس و سوزش معده و یبوست، پیشگیری از سرطان کلون یا روده بزرگ، جذب بهتر املاح بویژه کلسیم و منیزیم و کاهش چربی کبد موثر هستند.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران