پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

Untitled-342-1
Untitled-3234-1

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  سید علی سجادی هزاوه

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  طب سنتی

استان:  تهران

آدرس:  تهران ، امیر آباد ، خیابان کارگرشمالی ، بالاتر از جلال ، دانشکده تربیت بدنی ، ساختمان شماره 2 ، واحد 205

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  02186093107

شماره نمابر:  02186093107

پست الکترونیک:  m.jootan@gmail.com

وب سایت:  www.jootan.com

سبز دارو جهان

تعداد بازدید: 255
در سال 1389 شرکت دانش بنیان سبز دارو جهان در جهت ترویج و کاربردی نمودن طب سنتی و دارو های طبیعی تاسیس گردیده و با استفاده از منابع و کتب پزشکی دانشمندان به نام ایرانی همچون ابن سینا ، گرگانی (جرجانی)، رازی … و به پشتوانه دانش محققین شرکت اقدام به تولید و ساخت داروهای گیاهی و فراورده های طب ایرانی با نام تجاری ( ژوتن و رویسا )و محصولات طب ایرانی با کاربرد آرایشی و بهداشتی را با نام تجاری( متیتا )نموده است. محصولات ما بر اساس تحقیقات جامع پزشکی و همکاری بهترین پزشکان ، متخصصان و دانشمندان طب ایرانی و بر طبق بالاترین سطح استانداردهای معتبر تولید و بسته بندی وزارت بهداشت ایران و اروپا ، فراوری و به ثبت رسیده است تا اثربخشی نمایان ، پایدار و سریع را به ارمغان آورد. کنترل کیفیت دارو ها نشان داده است که کلیه محصولات شرکت قابل رقابت با نمونه های خارجی و شیمیایی مشابه می باشند.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات سبز دارو جهان

کپسول مهزل رویسا 

اين محصول تركيبي از مواد موثره مچون ( زیره ، سداب ، مرزنجوش ، لاک مغسول ، بوره ارمنی ، زنیان ، …) مي باشد ، كه باعث كاهش جذب قند ، كم كردن اشها ، تجزيه چربي هاي بدن مخصوصا نواحي شکم و پهلو و بر طرف كننده يبوست ، نفخ ، ريفلاكس مي باشد . مواد موثره ذكر شده در زمان هضم يک لایه گليکوزيدي در روده و معده ايجاد مي كنند و جذب مواد قندي و كربوهيدر ها را كاهش مي دهند و باعث افزايش حركت دودي شکل روده شده و سرعت دفع را بيشتر و جذب را كمتر مي كنند و از طرفي باعث شکسته شدن قندهاي انباشته شده در كبد شده و آنها را براي فعاليت بدني و افزايش متابوليسم آماده مي نمايد .

کپسول مهزل رویسا 

کپسول لاغری مهزل رویسا، برطرف کننده چاقی و ایجاد لاغری ، بهبود عملکرد گوارش ، کاهش کلسترول ترکیبات : رازیانه ، آنتول ، لینالیل استات ، منتول ، سینئول 8و1 ، کارواکرول ، لیمونن ، کارون و . . . مقدار مصرف : نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی 1 الی 2 عدد کپسول میل شود . ملاحظات دارو شناسی : از آنجاییکه این دارو از طریق تاثیر بر آنزیم های سیستم گوارشی عمل می کند و این آنزیم ها در افراد مختلف به یک میزان نیستند ، لذا اثر این دارو در افراد مختلف یکسان نخواهد بود. به طور کلی مقدار اضافه وزن افراد از روی نمایه ای به نام BMI سنجیده می شود. موارد مصرف :برطرف کننده چاقی و ایجاد لاغری ، بهبود عملکرد گوارش ، کاهش کلسترول و تری گلیسیرید مکانیسم اثر :کپسول لاغری مهزل رویسا ترکیبی از گیاهان فوق می باشد. که باعث کاهش جذب قند ، کم کردن اشتها ، تجزیه چربی های بدن مخصوصا نواحی شکم و پهلو و بر طرف کننده یبوست ، نفخ ، ریفلاکس می باشد. مواد موثره ذکر شده در زمان هضم یک لایه گلیکوزیدی در روده و معده ایجاد می کنند و جذب مواد قندی و کربوهیدر ها را کاهش می دهند. همچنین باعث افزایش حرکت دودی شکل روده شده و سرعت دفع را بیشتر و جذب را کمتر می کنند. و از طرفی باعث شکسته شدن قندهای انباشته شده در کبد شده و آنها را برای فعالیت بدنی و افزایش متابولیسم آماده می نماید .

غمره صورت رویسا 

ماسک صورت گیاهی رویسا جهت برطرف کردن لکه های سیاه و آفتاب سوختگی ، آثار زخم و جوش ، از بین برنده خون مردگی ، شفاف و زیبا کننده پوست و از بین برنده کک و مک بسیار مناسب می باشد . نحوه اثر : ترکیبات موجود در ماسک صورت گیاهی رویسا باعث از بین رفتن جوش های آکنه ، جوش های زیر پوستی ،ازبین برنده لک های آفتاب سوختگی ، باعث شفاف شدن پوست و همچنین با یک کشش مناسب در سطح پوست باعت باز شدن چروک های ریز پوستی می گردد. ترکیبات : Vicia Ervilia ، منگنز ، been ، ویتامین B1 و B2 و B3 ، سلینیوم ، آزلائیک اسید ، نیاسین ، lupine ، گیاه زنبق ، گیاه نرگس ، شیرین بیان،صمغ عربی

لوسیون رفع مو های زائد رویسا 

یکی از مشکلات خانم ها و آقایان خلاص شدن از شر مو های زائد در سطح بدن می باشد. لوسیون رویسا ، محصولـی کاملا تخصصـی در این زمینه می باشد. این محصـول با تـوجه به روش مصرف که در بروشور بطور دقیق قـید شـده است در یک دروه زمانـی6 ماهـه 80 تا 75 درصد مو های زائد را نازک و ضعیـف کـرده واز بین می برد. به نحـوی که پس از هر دروه مصـرف آثار حذف و یا تحلیل مو های زائد به چشم بیاید. این محصول هیچ نوع عارضه جانبی از مصرف درست بر جای نمی گذارد وحسـاسیت خاصـی ایجاد نمی کنـد. که علاوه بر آن گواهی عدم حساسیت نیز از دانشگاه تهران اخذ نموده است . در ایـن محصـول علاوه بر روغـن کنجـد از روغن تخـم گزنـه و رازیـانه به خـوبی استفاده شده است . ترکیبات: روغن کنجد، روغن تخم گزنه ، روغن رازیانه

تقویت کننده مو ( بانوان ) 

تقویت کننده مو بانوان ژوتن به طور کلی از یک روند پیروی می کنند. ( طب سنتی ) و آن تغدیه پیاز مو ، خون رسانی و از بین بردن قارچ و باکتری و تسریع در رویش و پر پشت شدن می باشد . با توجه به فیزیولوژی بدن بانوان ، از یک فرمول به صورت عموم استفاده می شود. تا بتواند طیف وسیعی را در برابر مشکلات ریزش مو پوشش دهد. علل ریزش مو : 1) آلودگی محیط ( آب نا سالم و آلودگی هوا ) . 2) تغییرات آب و هوایی (سرد و گرم شدن فصول سال و تردد در مناطق مختلف جغرافیایی – در فصول گرم به علت تعرق و گشاد شدن منافذ پوست و در فصول سرد به علت بسته شدن منافذ پوست سر و جلوگیری از رویش مو ) . 3) عدم تغذیه مناسب (کاهش مواد مغذی مانند پروتئین ها ، اسید های چرب و . . . ) . 4) عوامل وراثتی . 5) استرس و بی خوابی ( ایجاد ریزش به صورت سکه ای ) . 6)بیماری های پوستی مانند اگزما و . .. * ) با توجه به توضیحات فوق و علت ریزش موی سر باید به این نکته اشاره کرد که ریزش مو در حدود 100 الی 150 تار مو در روز یک امر طبیعی است و نباید نگران شد .

تقویت کننده مو ( آقایان) 

تقویت کننده مو آقایان ژوتن به طور کلی از یک روند پیروی می کنند ( طب سنتی ) و آن تغدیه پیاز مو ، خون رسانی و از بین برند قارچ و باکتری و تسریع در رویش و پر پشت شدن می باشد. اولین قدم بعد از استفاده از تقویت کننده مو رسیدن مواد لازم در تقویت کننده به ریشه و فولیکول مو است. که از این طریق ضعف رسیدن مواد لازم به فولیکول از طریق خوراکی جبران شده و ریشه ی مو تقویت می شود. با توجه به حالات فیزیولوژی مختلف بدن آقایان از یک فرمول به صورت عموم استفاده می شود. تا بتواند طیف وسیعی را در برابر مشکلات ریزش مو پوشش دهند . علل ریزش مو : 1) آلودگی محیط ( آب نا سالم و آلودگی هوا ) . 2) تغییرات آب و هوایی (سرد و گرم شدن فصول سال و تردد در مناطق مختلف جغرافیایی – در فصول گرم به علت تعرق و گشاد شدن منافذ پوست و در فصول سرد به علت بسته شدن منافذ پوست سر و جلوگیری از رویش مو ) . 3)عدم تغذیه مناسب (کاهش رساندن مواد مغذی مانند پروتئین ها ، اسید های چرب و . . . ) . 4)عوامل وراثتی . 5) استرس و بی خوابی ( ایجاد ریزش به صورت سکه ای ). 6)بیماری های پوستی مانند اگزما و . . . * با توجه به توضیحات فوق و علت ریزش موی سر باید به این نکته اشاره کرد که ریزش مو در حدود 100 الی 150 تار مو در روز یک امر طبیعی است و نباید نگران شد .

تقویت کننده ناخن 

اگر ناخن های ضعیف و شکننده ای دارید بهترین انتخاب برای شما محلول تقویت ناخن ژوتن می باشد. محلول تقویت کننده ناخن ژوتن کاملا گیاهی بوده و از چندین عصاره گیاهی تشکیل شده است. عصاره های به کار رفته در این محلول شامل روغن کنجد ، عصاره گیاه مورد ، عصاره گیاه بنفشه و عصاره گیاه دم اسب و شامل مواد موثره سینئول ، لینالول ، ترپینئول و ترپینولن ، تانن ، و ویتامین C و سایر مواد می باشد. با استفاده از این محلول ناخن های براق و زیبایی داشته باشید. همچنین از شکستن و آسیب دیدن آنها نیز جلوگیری کنید.

رفع زردی ناخن 

شاید برای شما پیش آمده باشد که بعد از استفاده و یا کار کردن با لاکها ، مواد صنعتی و یا حتی پخت و پز غذا رنگ صورتی ناخنهای شما رو به مات شدن و زردی برود برای رفع این موارد شما می توانید از رفع کننده زردی ناخن که برطرف کننده و شفاف کننده ناخن است استفاده نمایید . رژیم غذایی ناسالم یکی از دلایل اصلی است که منجر به تغییر رنگ ناخن می شود. چنانچه رژیم غذایی شما دچار کمبود کلسیم و ویتامین ها باشد، موها و ناخن ها به سرعت واکنش نشان خواهند داد. معمولا ناخن های زرد به دلیل استفاده از لاک ناخن ایجاد می شود. زیرا رنگدانه های موجود در لاک، به خصوص رنگ های تیره، ناخن های شما را به مرور زمان آلوده می کند. از دیگر عوامل تغییر رنگ ناخن می توان به عفونت قارچی، بیماری مزمن کبد، استعمال سیگار بیش از حد و سبک زندگی نادرست اشاره کرد. در صورت استفاده از لاک، سعی کنید رنگ های روشن را انتخاب کنید. رنگ های تیره تاثیر بیشتری بر روی ناخن می گذارند. اگر شاهد زردی ناخن خود بودید تا مدتی از لاک استفاده نکنید.

رفع کوتیکول ناخن 

ازبین برنده پوستهای زائد اطراف ناخن،ازبین برنده پوستهای ریش ریش شده اطراف ناخن با محصول ترمیم کوتیکول ناخن شاید بیشتر شما با مشکل ریشه ریشه شدن پوست اطراف ناخن روبرو شده باشید. کاربرد دیگری که می شود از این محصول انتظار داشت استفاده آن در آرایشگاه های بانوان هست که مانیکور و پدیکور انجام می دهند. که محل تلاقی پوست و ناخن را برای زیبایی بر می دارند. که لطمه شدیدی به پوست اطرف ناخن وارد می شود. و ممکن است پوست اطراف ناخن ریش ریش شود. که با استفاده از این محصول می توانید عوارض بعد از انجام مانیکور و پدیکور را برطرف نمایید . دیگر کاربرد کوتیکول ناخن مورد دیگر استفاده از ترمیم کوتیکول ناخن برای بر طرف کردن ناخن هایی است که جهت رشد آنها به سمت داخل گوشت هستند. که به اصطلاح گوشت و ناخن گفته می شود. برای رفع این مورد باید به این توصیه عمل کرد که هرگز ناخن را از انتهای محل رویش آنها کوتاه نکنید و سعی کنید از این محصول بعد از کوتاه کردن مقداری از ناخنها استفاده کنید که هم رطوبت رسانی انجام شوده و از طرفی ناخنها مقداری حالت نرم شدگی به خود داشته باشند تا به مرور زمان جهت رویش ناخنها اصلاح شود .

تقویت کننده مژه و ابرو 

تقویت و رشد مژه و ابرو به طور کلی از یک روند خاصی ( طب سنتی ) پیروی می کنند. آن نیز تغدیه پیاز مو ، خون رسانی و از بین برنده قارچ و باکتری و تسریع در رویش و پر پشت شدن است. که در نتیجه از یک فرمول برای تقویت مژه و همچنین تقویت ابرو استفاده می شود. ولی با حالت فیزیولوژی بدن آقایان و بانوان میزان استفاده کردن از آنها متفاوت است. تقویت کننده مژه و ابرو ژوتن با تاثیر شگفت انگیز خود در کوتاه ترین زمان باعث رشد و پرپشت شدن مژه و ابرو ی شما خواهد شد.

رفع شوره مو ( چرب ) 

این دست از شوره ها به صورت ذرات چربی به پوست سر چسبیده و جدا کردن آنها سخت تر و باعث زخم شدن می‌شود ، شکل آنها ذرات کوچک تر از پوست مرده سر ، گرد تر و کمی زرد رنگ هستند و بیشتر کسانی که به این نوع شوره دچار می‌شوند موهای چربی دارند . در بیشتر موارد سبب خارش زیادی می‌شوند و اغلب نشانی از ریزش مو می باشند و با توجه به این نکته از خارش سر در شوره چرب باید اکیداً پرهیز شود . علل ایجاد شوره چرب 1) اختلال در سیستم هورمونی . 2) تغذیه نامناسب و ناهماهنگ . 3) مصرف دخانیات . 4) کامل نبودن شستشوی سر و باقیمانده مواد شودنده بر روی پوست سر. 5) چربی بیش از اندازه پوست سر ترکیبات : گیاهان بکار رفته در فرمول این محصول شامل بید پشت نقره ایی ، صمغ مصطکی ، گیاه دم اسب می باشد .ترکیب این گیاهان باعث کنترل چربی پوست شده و جلوگیری از بسته شدن روزنه های پوست و از شدت یافتن تشکیل چربی پوست سر جلو گیری می کند و باعث از بین رفتن خارش و قرمزی پوست سر ناشی از التهاب بوجود آمده می شود .

رفع شوره مو ( خشک ) 

این دست از شوره‌ها قابل دیدن و به شکل لایه‌هایی از پوست سر می‌باشند. سفید، مسطح ، و به آسانی جدا شونده هستند. بیشتر کسانی که به این نوع شوره دچار می‌شوند پوست سرخشکی دارند. در بیشتر موارد سبب خارش آزار دهنده‌ای می‌شوند و خاراندن آن روند افزایش و تکثیرشان را تندتر می‌کند . همچنین خارش آنها سبب ملتهب شدن پوست سر و تلاش بیشتر پوست برای نوسازی و درنتیجه افزایش شوره می‌شود. علل ایجاد شوره خشک 1) اختلال در سیستم هورمونی . 2)تغذیه نامناسب و ناهماهنگ . 3)مصرف دخانیات. 4)کامل نبودن شستشوی سر و باقیمانده مواد شودنده بر روی پوست سر . 5)خشکی بیش از اندازه پوست سر ترکیبات : گیاهان بکار رفته در فرمول ضد شوره سر موهای خشک شامل بید پشت نقره ایی ، صمغ مصطکی ، گیاه دم اسب می باشد . ترکیب این گیاهان باعث کنترل خشکی پوست شده و از لایه لایه شدن پوست و شدت یافتن پوستهای مرده سر جلو گیری می کند و باعث از بین رفتن خارش و قرمزی پوست سر ناشی از التهاب بوجود آمده می شود .

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران