پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

CedrinDaru

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  وحیده غروی کاشانی

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  دارو های دامی و انسانی

استان:  البرز

آدرس:  کرج مهرشهر بلوار شهرداری خیابان 202 پلاک 404 زنگ 3

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  02633402267

شماره نمابر:  02633405269

پست الکترونیک:  vgh_kashani@yahoo.com

وب سایت:  www.cedrin.ir

سدرین دارو البرز

تعداد بازدید: 77
شرکت سدرین دارو البرز در سال 1391 فعالیت خود را شروع کرده است. در فعالیت های این شرکت از بدو تأسیس، رویکرد مبتنی بر پنج اصل: بکارگیری نیروهای متخصص، تحقیق، نمونه سازی، تولید و تجاری سازی حاکم بوده است. این شرکت در ردیف شرکت های تولیدی دانش بنیان نوع 2 (صنعتی) قرار دارد. با توجه به اهمیت بهداشت و سلامت جامعه برای داشتن افراد فعال، پویا و خلاق، تحقیق و تولید در زمینه فراورده های گیاهی جهت پیشگیری و درمان انواع بیماری ها جزء صنایع راهبردی به حساب می آید. زمینه فعالیت شرکت سدرین دارو البرز ساخت مواد اولیه و فرآورده های دارویی با منشأ گیاهی بر اساس تحقیقات کشاورزی و دارویی است. این شرکت به صورت تخصصی بر روی شناسایی و ترویج گیاهان دارویی و دانه های روغنی با ارزش دارویی و غذایی و همچنین فراوری، ساخت و عرضه محصولات دارویی و مکمل های غذایی متمرکز شده است. این شرکت مجهز به خط کامل فرآوری روغن های غیر اشباع (پالیشر، پرس سرد، فیلتر پرس…) و همچنین واحد استخراج غیر همسو می باشد. همه محصولات اعم از مواد اولیه و محصولات با بالاترین استانداردهای بین المللی روز (BP و USP) مورد آزمایش و تنها پس از صدور تاییدیه های مدنظر مورد استفاده قرار می گیرند.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات سدرین دارو البرز

کپسول ایرافلاکس 

روغن کتان غنی ترین منبع برای اسیدهای چرب غیراشباع شامل امگا-3، 6 و 9 می باشد.این روغن به دلیل اکسیداسیون سریع ناپایدار بوده و به همین دلیل تهیه محصول با کیفیت مناسب و پایدار از اهداف اجرای این طرح بوده است. در اجرای طرح علاوه بر تلاش در جهت تهیه محصول مطابق استانداردهای بین المللی و مطابقت با نمونه های خارجی معتبر از آنتی اکسیدان طبیعی (گیاهی) استفاده شده است. افزون بر آن از آنجایی که آنتی اکسیدان مورد استفاده دارای منشأ گیاهی است از تکنیک همزمانی تولید محصول و آنتی اکسیدان در جهت هم افزایی پایداری استفاده شده است. کپسول ایرافلاکس تهیه شده از روغن دانه کتان منبع ایده ال برای اسید چرب امگا-3 با منشأ گیاهی است. این روغن علاوه بر اسید چرب امگا-3 دارای اسید چرب امگا-6 و امگا-9 نیز می باشد. این اسیدهای چرب جزء مهمی از ساختار سلول های مغزی و سیستم عصبی را تشکیل می دهند. اسید چرب امگا-3 در حفظ میزان کلسترول خون در سطح نرمال مؤثر است.

پودر ایرافلاکس 

پودر دانه کتان حاوی فیبرهای رژیمی محلول و غیر محلول در آب است. دو سوم فیبر موجود در پودر دانه کتان از نوع غیر محلول می باشد و شامل پلی ساکاریدهای غیر نشاسته ای مانند سلولز و لیگنین است. این فیبرهای غیر محلول با افزایش حجم مدفوع و کاهش زمان توقف آن در روده بزرگ از یبوست جلوگیری می نماید. به همین دلیل پودر دانه کتان جایگزین بی ضرر برای دانه اسفرزه در درمان یبوست و به خصوص یبوست مزمن می باشد. پودر دانه کتان به دلیل دارا بودن اثر پوشش دهنده ، مخاط دستگاه گوارش را نیز محافظت مینماید. فیبرهای محلول پودر دانه کتان ، موسیلاژ می باشد که در تنظیم قند خون و پائین آوردن کلسترول خون مؤثر است. پودر دانه کتان به علت دارا بودن خواص قوام دهنده و امولسیون کننده در صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. – پودر دانه کتان حاوی میزان ناچیز سدیم و میزان بالای پتاسیم است (نسبت 17 به 1). مصرف پودر دانه کتان سبب تعادل این الکترولیت های حیاتی در بدن شده و باعث تنظیم ضربان قلب و کاهش فشار خون می شود. – دانه کتان حاوی ماده لیگنان است که دارای خاصیت مهار کنندگی آنزیم های مؤثر در متابولیسم هورمون ها است و احتمال می رود در پیشگیری سرطان هایی که در اثر تغییر هورمون ایجاد می شوند مانند سرطان سینه و پروستات مؤثر باشد.

کپسول فنوبت 

این داروی طبیعی با اثر کاهش میزان قند خون تهیه شده از دانه شنبلیله حاوی دو ماده مؤثره تریگونلین و 4- هیدروکسی ایزولوسین می باشد و اثربخشی آن به شرح زیر می باشد: • تنظیم قند خون در بیماران دیابتی • پیشگیری از ابتلا به دیابت در بیماران پیش دیابتی • کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی • تحریک اشتهای بیماران مبتلا به کم اشتهایی با توجه به اینکه تعداد مبتلایان به دیابت نوع 2 به دلیل افزایش میزان چاقی به طور چشمگیری در کشورهای پیشرفته و در حال رشد رو به افزایش است و همچنین تحقیقات اهمیت مسئله مستعدین ابتلا به دیابت و یا سندروم متابولیک را در شرایطی که مقاومت به انسولین تبدیل به ناکارآمدی سوخت وساز گلوکز می شود را نشان داده است، این داروی طبیعی می تواند جایگزین مناسب برای داروهای شیمیایی کاهنده قند خون باشد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران