پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

asavar

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  محمد خالد عبادی

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  آرایشی بهداشتی

استان:  كردستان

آدرس:  شهرک صنعتی 1 . بلوار اصلی . روبروی کارخانه شیر جنب بانک کشاورزی

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  087033383203

شماره نمابر:  087833383203

پست الکترونیک:  kordestan.company52@gamil.com

وب سایت:  asevar.com

سفیدآب آسوار کردستان

تعداد بازدید: 212
این شرکت در سال 97 ثبت و لی دارای سابقه فعالیت 25 سال می باشد و در خصوص محصولات بهداشتی سنتی مناطق کردستان فعالیت دارد و تا کنون چند محصول از جمله صابون سفیدآب ؛ کرم دست و صورت سفیدآب ؛ سرشوی گیاهی ؛ پودر جرم گیر دندان ؛ لوسیون تقویت مو و لوسیون ضد چروک پوست را تهیه و عرضه نموده است.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات سفیدآب آسوار کردستان

صابون سفیدآب آسوار کردستان 

صابون سفیدآب آسوار کردستان با تغییراتی که از نمونه سنتی و قدیمی آن که در منطقه کردستان وجود داشته تهیه شده و با توجه به نوع ترکیبات آن اثر بخشی فوق العاده ای در رفع انواع جوش و آکنه دارد که ایمنی بودن و اثربخشی آن توسط مرکز پوست و جزام دانشگاه علوم پزشکی تهران بررسی ؛ آزمایش و تایید شده است که طی ابلاغیه شماره 263/423/ج مورخ 1399/09/16 اعلام شده است. همچنین این صابون به دلیل وجود زینگ اکساید موجود در ترکیبات آن در رفع تیرگی و جوانسازی پوست تاثیر بسیار زیادی دارد.

سرشوی گیاهی شاینمو 

سرشوی گیاهی شاینمو ترکیبی فوق العاده از ماده شوینده و گیاهان موثر در استحکام و تقویت ریشه مو بوده و باعث رفع سردی غلبه پیدا کرده در ریشه مو می شود و در نتیجه بطور موثر از ریزش مو ؛ شوره سر و سفیدی آن جلوگیری می کند. و بر خلاف شامپوهای رایج در بازار که از ترکیبات سیلیکونی تهیه شده و با شستشوی آب بطور اساسی پاک نمی شود این سرشو هیچگونه ترکسی شیمیایی ندارد و کاملا ارگانیک بوده و در تمییزی مو بسیار عالی عمل می کند.

کرم دست و صورت 

این کرم ارگانیک بوده و در ترکیبات آن از مواد شیمیایی موجود در کرم های بازاری استفاده نشده بلکه از طیف زیادی از روغن های طبیعی و ارگانیک استفاده شده که برای پوست بسیار مغذی و آب رسان می باشد و همچنین با توجه به زینگ اکساید استفاده شده در آن باعث سفیدی و روشن کنندگی پوست می شود. در ترکیبات آن از روغن هایی که بطور طبیعی ضد آفتاب هستن استفاده شده و بطور قطعی رضایت مصرف کننده را به دنبال خواهد داشت.

کرم اکسیر جوانی 

این کرم از طیفی از روغن های طبیعی که خاصیت لایه برداری دارند تهیه شده و بعنوان یک کرم موضعی برای رفع لک جوابدهی بسیار خوبی دارد . در ترکیبات این کرم از زینگ اکساید استفاده شده و ضمن لایه برداری لک ها روشنایی مطلوبی به پوست می بخشد و باعث جوانسازی پوست می شود.

پودر سفیدآب 

پودر سفیدآب در واقع حاوی مقادیر زیادی زینگ اکساید می باشد و بهترین ماسک های صورت را می توان با ترکیب این پودر با موادی مانند انواع آب میوه ؛ سرکه سیب ؛ گلاب ؛ تخم مرغ و … تهیه و از اثر بخشی فوق العاده آن استفاده کرد

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران