پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

ghazayar

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  سید محمد حسینی

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  فرآورده های غذایی نوشیدنی ها (نوشیدنی ها وغذاهای سلامت محور)

استان:  يزد

آدرس:  یزد - میبد - خیابان 22 بهمن

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  09132572694

شماره نمابر:  03532339410

پست الکترونیک:  seyedbio@gmail.com/info@yaaarco.com

وب سایت:  ghaza.yaaarco.com

سفیر صحت محور آریا

تعداد بازدید: 104
شرکت سفیر صحت محور آریا با هدف تولید محصولات سلامت محور در عرصه محصولات غذایی ، به ویژه فرآوری گیاهان دارویی در کاربردهای نوین، با پشتوانه 10 سال سابقه مدیران این مجموعه، در امر فرآوری گیاهان دارویی در سال 1399 تاسیس گردید .تا با استفاده از مرغوبترین و با کیفیت ترین مواد اولیه طبیعی و سالم و با استفاده از ماشین آلات مدرن محصولی را به مشتری ارائه نماید که علاوه بر برخورداری از کیفیت بالا و کاربردهای متنوع ، خواص سلامتی منحصربه فردی را نیز داشته باشد. این مجموعه با برند غذایار در زمینه تولید پودرهای شربت گیاهی و میوه ای در ده طعم انبه ، پرتقال، آلبالو، توت فرنگی، لیمو، خاکشیر ، تخم شربتی ، هلو، طالبی ، تمشک فعالیت خود راآغاز نمود از جمله مزایای این محصولات تولید ملی ، طراحی زیبا ، تیراژ تولید مناسب، آسان مصرف، قیمت مناسب، تنوع بالا در نوشیدنی های گرم وسرد ،پذیرایی مدرن، سبک در حمل ونقل، تنظیم میزان طعم و شیرینی به میزان دلخواه می باشد.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات سفیر صحت محور آریا

پودر نوشیدنی میوه ای و گیاهی 

پودرهای نوشیدنی میوه ای و گیاهی غذایار که از رنگ و اسانس طبیعی برخوردار هست و شامل ده طعم متنوع پرتقال . انبه . طالبی . لیموترش . تمشک. هلو. آلبالو .توت فرنگی. خاکشیر و تخم شربتی می باشد . محصولات در ساشه 25 گرمی بسته بندی شده اند و هر پک شامل 12 ساشه می باشد .

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران