پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

Slider-Sepidan-Osareh-Jonoob-Co
Logo

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  میثم شکری پور

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  اسانس و عصاره

استان:  فارس

آدرس:  فارس، کیلومتر60جاده شیراز- سپیدان،هماشهر

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  09177145020

شماره نمابر:  07136747616

پست الکترونیک:  shokripour@yahoo.com

وب سایت:  iranlicorice.com

سپیدان عصاره جنوب

تعداد بازدید: 157608
کارخانه سپیدان عصاره جنوب از سال 1383 با هدف تولید و صادرات فرآورده های شیرین بیان از قبیل عصاره جامد شیرین بیان، پودر عصاره شیرین بیان، گرانول شیرین بیان، خمیر”مایع” شیرین بیان، ناگت و … تاسیس شده است. بیشترین صادرات به کشورهای چین وآلمان است که محصولات از آلمان به کل اروپا پخش می شود، همچنین به کشورهای ترکیه، مصر و کشورهای حوزه خلیج فارس مانند امارات صادرات انجام می گیرد. پیشرفت در صادرات به نحوی بوده است که در سال 1399، به عنوان صادر کننده ملی انتخاب شدیم. از بدو تاسیس کارخانه دائما با خارج از کشور تعامل داشته ایم که هر 3 یا 4 ماه توسط خریداران ممیزی هایی انجام میشود، مشکلات کیفیتی را کاملا بر طرف کردیم و واحد کیفی کارخانه مجهز به پیشرفته ترین دستگاه ها گردیده ، بطوریکه کیفیت محصولات ما در سطح دنیا بی نظیر هست. همچنین در سطح بین المللی شرکت سپیدان عصاره به گونه ای کار کرده که یک شرکت قابل اعتماد و اطمینان شناخته شده است که این امر در سایت های رسمی متعلق به اتحادیه اروپا مانند بخش تجارت اروپا با کشورهای در حال توسعه (CBI) که از کشور ایران فقط از کارخانه سپیدان عصاره جنوب بعنوان کارخانه ای که سالها با اروپا کار کرده و شرکتی قابل اعتماد میباشد نام برده شده است.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات سپیدان عصاره جنوب

عصاره و پودر شیرین بیان 

شیرین بیان گیاهی است که در نقاط مختلف ایران به طور پراکنده به صورت خودرو یافت می شود. از زمان های قدیم، شیرین بیان را جهت درمان سرماخوردگی، بیماری های گوارشی، تقویت کننده سیستم گوارش و اختلالات معده، تسکین سرفه، تقویت کننده سیستم ایمنی بدن و … استفاده شده است. فرآورده های شیرین بیان در داروسازی، صنایع غذایی ( به عنوان شیرین کننده و طعم دهنده) – نوشیدنی ها- آبنبات و پاستیل- مربا، دخانیات، لوازم آرایشی و بهداشتی ، ادویه جات و … استفاده میشود.

مایع شیرین بیان 

برخی از کارخانجات تمایل بیشتری به مصرف خمیر عصاره شیرین بیان را دارند.مهمترین ویژگی خمیر عصاره شیرین بیان، حل شدن سریع ان در اب گرم است. بخاطر بافت طبیعی و شکل نیمه مایع آن، این فرآورده، عصاره مورد علاقه صنایع غذایی و دخانیات می باشد.

پودر عصاره شیرین بیان 

برای تولید پودر شیرین بیان، در ابتدا مرغوب ترین ریشه های گیاه شیرین بیان از ایران یا از شعبه دیگر شرکت در خاک جمهوری آذربایجان انتخاب و وارد میگردد. بعد از شستشو، خشک و سپس آسیاب در انتها با آب معدنی با غنای 17ppm ، عملیات عصاره گیری انجام میپذیرد. فرآورده تولیدی کاملا خالص ، طبیعی و عاری از هرگونه مواد افزودنی و رنگ محصول قهوه ای متمایل به زرد می باشد.

عصاره جامد شیرین بیان 

یکی از مهمترین محصولات شرکت سپیدان عصاره جنوب، عصاره جامد قالبی شیرین بیان میباشد. به منظور دریافت یک فرآورده خالص و طبیعی ما فقط ازآب خالص و عاری از هرگونه مواد افزودنی دیگر استفاده می نماییم. رنگ این محصول تیره متمایل به قهوه ای می باشد. جهت حصول اطمینان از بهترین کیفیت، محصول نهایی در پایان توسط دستگاه فلزیاب بررسی می گردد.

ریشه شیرین بیان 

ریشه شیرین بیان از زمینها و مزارع طبیعی برداشت می شوند. این منابع عاری از هرگونه مواد سمی و شیمیایی می باشند. بعد از ورود آنان به محوطه کارخانه، شاخ و برگ اضافی از ریشه جدا و شستشو و تمیز می شوند و سپس بعد از خشک شدن در طی مراحل مختلف بنا به سفارش مشتری بصورت آسیاب یا قلمه، آماده می گردد.

پودر ریشه شیرین بیان 

یکی از روش های اولیه استفاده گیاه شیرین بیان در طی دهه ها، استفاده آن به شکل پودر ریشه بوده است. مراکزاصلی تامین ریشه شیرین بیان شرکت سپیدان عصاره، از مزارع طبیعی در ایران و یا از شعبه دیگر کارخانه در کشور جمهوری آذربایجان وارد می گردد. پودر ریشه شیرین بیان در شربت های طبی و چای کیسه ای برای درمان بیماری ها و افزایش سیستم ایمنی استفاده میگردد.

گرانول عصاره شیرین بیان 

گرانول عصاره شیرین بیان، توانایی حل شدن سریع در آب گرم را دارد و طعم و مزه ان خیلی قوی می باشد. با استفاده از ماشین آلات مدرن در کارخانه ، شرکت سپیدان عصاره قادر به تولید گرانول هایی در اندازه های ریز 0.5 تا 2 مییلیمتری می باشد. این فرآورده (گرانول) مصارف گسترده ای در صنایع دارو سازی دارد

ناگت عصاره شیرین بیان 

ناگت شیرین بیان یکی از تخصصی ترین محصولات شرکت است که دارای طعمی قوی و رنگی تیره متمایل به قهوه ای می باشد. ناگت شیرین بیان در واقع با کمی اختلاف در رنگ ، شکل و آنالیز نسبت به عصاره جامد شیرین بیان تولید میگردد.

DGL شیرین بیان 

برای تولید محصول DGL شیرین بیان ، در ابتدا مرغوبترین ریشه های گیاه شیرین بیان از ایران یا از محل کارخانه دیگرمان در خاک جمهوری اذربایجان انتخاب وسپس وارد می شوند. بعد ازشستشو و خشک کردن، ریشه ها آسیاب و بعد وارد چرخه تولید میگردند: در قسمت عصاره گیری به دو محصول HGL (عصاره با گلیسیرین بالا) و DGL( عصاره با گلیسیرین پایین) تبدیل شده که هرکدام از آنان درصنعت خاصی مورد مصرف واقع می گردند.DGL شیرین بیان معمولا” در پزشکی، صنایع شیرینی پزی و شکلات سازی و صنایع خوراکی ازجمله غذای کودک و غذای حیوانات خانگی استفاده می شود.از آنجایی که محصول DGLحاوی مقدارکمی از شکراست وسطح پایینی ازگلیسیرین را نیزدارا می باشد، داروی مناسبی برای افراد مبتلا به دیابت و با فشار خون بالا می باشد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران