پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

Dayadarou-color-logo-resized

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  سید مجید موسوی

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  دارو های دامی و انسانی

استان:  تهران

آدرس:  تهران-پاسداران-خیابان گل نبی-واحد 401-بلوک غرب-طبقه 4

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  02122893167

شماره نمابر:  02122893497

پست الکترونیک:  dayadarou.ir@gmail.com

وب سایت:  www.dayadarouco.com

شرکت تحقیق و توسعه دایا دارو

تعداد بازدید: 75
شرکت تحقیق و توسعه دایا دارو از اعضای مرکز رشد فناوری طب و دارو سازی سنتی و فراورده های طبیعی دانشگاه علوم پزشکی تهران است که با حضور یا همکاری و مشاوره تعداد زیادی از استادان دانشگاه، پزشکان و دارو سازان مخصوصا متخصصان طب ایرانی و دارو سازی در طب ایرانی در زمینه فراورده های طبیعی، سنتی و گیاهی فعالیت میکند.هدف عمده بخش تحقیق و توسعه شرکت تمرکز بر طراحی و فرمولاسیون و تولید داروهای خاصی است که بتوانند نیاز های مغفول یا پاسخ داده نشده در حوزه پزشکی رایج را پاسخ بدهد و البته مطالعات و طرح های پژوهشی شرکت بر اساس روش های کاملا علمی و به روز و در محیط دانشگاه و مراکز تحقیقاتی کشور صورت خواهد گرفت تا اعتبار علمی آنها مورد اعتماد مردم، بیماران و سازمان غذا و دارو باشد.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات شرکت تحقیق و توسعه دایا دارو

ژل رویال هانی ژل 

شربت ژل رویال در پایه عسل است که برای اولین بار در کشور پس از استاندارد سازی و انجام دو کارآزمایی بالینی موفق به اخذ موجوز به عنوان داروی طبیعی شده است و بر اساس همین دستاورد می توان با تکیه به تولید داخلی و توسعه فناوری آن تمام نیاز کشور به مکمل های ژل رویال را تأمین کرد. شربت هانی ژل حاوی ژل رویال، عسل و عصاره میوه عناب است. این فراورده طبیعی فاقد هرگونه مواد افزودنی و نگهدارنده است و علاوه بر تعدیل سیستم ایمنی به عنوان یک مقوی عمومی بدن حاوی ریز مغذی های حیاتی بدن، اسیدامینه های ضروری ، ویتامین ها و مواد معدنی پتاسیم ، کلسیم ، آهن و روی با خواص انتی اکسیدانی و ضد توموری است

شربت ردکولد 

شربت ردکولد دایا برای تعدیل سیستم ایمنی و افزایش مقاومت بدن در مقابل سرما خوردگی، انفولانزا و بیماری های ویروسی استفاده می شود و در جلوگیری از بیماریهای ویروسی، سرفه و برای سیستم ایمنی بسیار موثر است. شربت ردکولد عصاره فرموله شده عناب و شیرین بیان است.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران