پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

-لوگو-1

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  دکتر حجت اقبال

نوع شرکت:  تعاونی

زمینه فعالیت:  دارو های دامی و انسانی

استان:  اردبيل

آدرس:  شماره 1: مشکین شهر - میدان جانبازان - بلوار جانبازان - بعد از تقاطع خیابان شهدا - پلاک 344 . شماره 2: کارشناسان - میدان شفا - جهاد دانشگاهی استان - طبقه سوم - مرکز رشد فناوری فرآورده های گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی.

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  04532544277

شماره نمابر:  04532525217

پست الکترونیک:  gdr.herb.pharma@gmail.com

وب سایت:  WWW.G-D-R.Blogfa.com

شرکت تعاونی دانش بنیان پژوهشگران داروی سبز

تعداد بازدید: 17658
شرکت تعاونی دانش بنیان پژوهشگران داروی سبز در چندین حوضه مختلف تحقیقاتی، پژوهشی، آموزشی، درمانی، تولیدی و بازرگانی از سال 1389 فعالیت دارد، بخش تحقیق و توسعه شرکت با آزمایشگاه مجهز و با استفاده از کادر مجرب در زمینه تحقیق و پژوهش داروهای گیاهی و گیاهان دارویی، مشاوره و اجرای طرحهای پژوهشی و انجام آزمایشات محققان کارشناسی ارشد، دکتری عمومی و دکتری تخصصی در رشته های مختلف علوم پزشکی، علوم پایه و علوم کشاورزی فعالیت دارد. این شرکت دانش بنیان در حوضه تجارت خود جهت تولید و توزیع داروهای گیاهی و همچنین تولید نهال، بذر و نشاء انواع گیاهان دارویی، تولید، فرآوری بسته بندی گیاهان دارویی و صادرات این داروها به بخشهای مختلف کشور و صادرات به کشورهای منطقه فعالیت دارد. در بخش آموزش نیز، با برگزاری دوره های آموزشی عملی و تئوری کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در جهت ارتقاع دانش فنی و علمی دانشجویان و محققان کشور عمل میکند. همچنین بخش درمانی شرکت بصورت کلینیک طب سنتی، آماده ارائه خدمات درمانی به مراجعه کنندگان محترم با استفاده از داروهای گیاهی و استفاده از شیوه های نوین طب سنتی میباشد. در این راستا مأموریت های زیر را برعهده گرفته ایم: تولید، فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی و داروهای گیاهی. خرید و فروش داروهای گیاهی. خرید و فروش گیاهان دارویی (نهال، قلمه، نشاء و…). واردات و صادرات داروهای گیاهی. سرمایه گذاری در زمینه تولید و توزیع داروهای گیاهی. انجام فعالیتهای علمی، پژوهشی و تحقیقاتی و … همچنین اهداف کلان شرکت که مستقر در مرکز رشد فناوری جهاد دانشگاهی است، گسترش بخش تحقیق و توسعه تأمین داروهای گیاهی مورد نیاز ایران و کشورهای منطقه. افزایش رضایت مندی مشتریان و سهام داران. احداث بزرگترین و مدرن تربن کارخانه تولید داروهای گیاهی کشور. میباشد.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات شرکت تعاونی دانش بنیان پژوهشگران داروی سبز

دهانشویه گیاهی تیموس 

این محصول منحصربه فرد با نوآوری خاص، بعلت اثرات آنتی سپتیک گیاهان دارویی بکار رفته، که در درمان عفونت¬های ویروسی بسیار موثر می باشند، بعنوان یک ماده آروماتیک، محصول را معطر ساخته و بوی بد دهان را نیز کاملاً از بین می برند. مواد موثره مجموعه 7 گیاه دارویی که در تهیه این دهانشویه بکار رفته اند دارای خاصیت ضد میکروبی، ضد قارچی و ضد ویروسی بسیار قوی بوده که اثر یکدیگر را تقویت می نمایند. همچنین از لحاظ اثر ضد میکروبی لینالول از قویترین مواد موجود در این فرآورده است، که مانع رشد میکروارگانیسم¬هائی مانند اشرشیاکلی و استافیلوکوکوس اورئوس و کاندیدا آلبیکانس در دهان می‌شود. قدرت اثر ضد میکروبی بقیه ترکیبات به ترتیب اثر، عبارتنداز: آپی ژنین – روتین – کامپفرول – لاوسون – تانن – کوسرتین – آلفاپینن – سیستئول. که لینالول نیز دارای اثر قوی ضد باکتری بوده و سیترال و ژرانیول نیز از مواد ضد قارچ به حساب می‌آیند. تانن همچنین دارای اثر ضد پوسیدگی و ضد التهابی، بعلت وجود کلسیم و فلوراید می باشد. سایر مواد تشکیل دهنده نیز بعنوان ترمیم کننده موضعی محل زخم و جراحی بوده که مکمل، خواص، ضد عفونی کننده¬گی آن می باشد، که از پیچیدگیهای فرمولاسیون این محصول هستند. بر اساس تحقیقات انجام شده، فرمول مورد استفاده در این محصول بعنوان ضد جرم، آنتی باکتریال، بوگیر و خوشبوکننده دهان، ترمیم کننده بریدگی های ناشی از جراحی لثه، حفره دهانی و زبان، ضد قارچ، ضد ویروس و ضد پوسیدگی دندان که یک فرمول جدید و ادعایی بوده و تا کنون چنین مطالعه ای با این عنوان انجام نشده و محصول مشابهی با این کاربردها وجود ندارد که دارای اثر مهار کنندگی از رشد بر روی میکروارگانیسمهای دخیل در جرم، بو، بریدگی، قارچ، ویروس، پوسیدگی دندان را داشته باشد و بتواند در بهبود زخمهای بعد از جراحی در دندانپزشکی مورد استفاده مفید قرار گیرد. و نیز محصول نو و جدید بوده و مواد اولیه مورد نیاز برای نمونه سازی و تولید انبوه آن در کشور وجود دارد و نیازی به فناوری و تکنولوژی پیچیده برای تولید ندارد. و این ایده، خلاء موجود در این حوزه را بخوبی پوشش می¬دهد.

دهانشویه کوءرسون 

دهانشویه گیاهی منحصر به فرد با ۸ کاربرد مختلف برای اولین بار در ایران و دنیا.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران