پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

prodcut3-4
shafa-1

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  مصلح حسینی

نوع شرکت:  تعاونی

زمینه فعالیت:  طب سنتی

استان:  كردستان

آدرس:  سنندج - انتهای شهرک صنعتی شماره یک - کارخانه شفای کردستان

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  0873101

شماره نمابر:  08733383298

پست الکترونیک:  CEO@shafa320.ir

وب سایت:  http://shafa320.com/

شرکت شفای کردستان

تعداد بازدید: 4399
واحد تولیدی شفای کردستان از سال 1369 با بهره گیری از علوم و منابع معتبر طب سنتی ، تجارب گذشتگان و علوم امروزی همراه با بهره گیری از نسخ مجرب شفا ، بهره مندی از مطالعات گسترده واحد تحقیقات و بررسی سوابق واحد درمانگری اقدام به عرضه انواع عرقیات ، دمنوشها ، کرمهای طبیعی ، پودرها و… کرده است. این محصولات از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه نقاط مختلف جهان پس از مراحل مختلف کنترل کیفی و اندازه گیری ماده موثره تحت نظارت ویژه کارشناسان در تمامی مراحل تولید ، تهیه و عرضه گردیده است . لازم به ذکر است شرکت شفای کردستان چندین سال متوالی با اخذ امتیاز حداکثری ارزیابی و درجه بندی واحد های تولیدی از سوی سازمان غذا و دارو ، در امر خطیر سلامت مصرف کننده گان اهتمام ورزیده است.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات شرکت شفای کردستان

پودر سنجد شفای کردستان– 250 گرم 

پودر سنجد شفا از بهترین و مرغوب ترین نوع سنجد تهیه شده که حاوی پوست، گوشت و هسته سنجد می باشد و بصورت کاملا بهداشتی تولید و بسته بندی شده است . سنجد برای درمان آرتروز ، درد مفاصل ، پیشگیری از پوکی و نرمی استخوان و تقویت معده بسیار مفید است.

پودر سنجد شفای کردستان– 100 گرم 

پودر سنجد شفا از بهترین و مرغوب ترین نوع سنجد تهیه شده که حاوی پوست، گوشت و هسته سنجد می باشد و بصورت کاملا بهداشتی تولید و بسته بندی شده است . سنجد برای درمان آرتروز ، درد مفاصل ، پیشگیری از پوکی و نرمی استخوان و تقویت معده بسیار مفید است.

عرق یونجه شفای کردستان – 0.4 لیتر 

عرق یونجه درجه یک شفای کردستان 400 سی سی خواص: چاق کننده، تقویت قوای جنسی، تقویت استخوان بندی، مفید در درمان کم‌خونی دستور مصرف: قبل از هر وعده غذایی یک قاش غذاخوری به همراه یک استکان آب میل شود عرقیات شفای کردستان عرقیاتی مغلظ، دو آتشه، دوبار تقطیر، کم حجم، پرمایه و دارای ماده موثره حلال در عرق و بیش‌ترین دوزاژ هستند. در این عرقیات هیچ‌گونه ماده افزودنی اضافه نشده است. در تهیه این عرقیات از بهترین نوع اندام هوایی گیاهان دارویی استفاده شده است. برای حفظ ارزش غذایی مواد اولیه از روش تقطیر با حرارت غیرمستقیم استفاده شده است. عرقیات شفای کردستان بسیار غلیظ هستند لذا هر قاشق از آن باید با یک لیوان آب رقیق و سپس میل شود. از این عرقیات در جای خشک و خنک و دور از نور آفتاب استفاده کنید. دارای مجوز از سازمان غذا دارو

عرق دو گیاه شفای کردستان ـ 0.5 لیتر 

عرق دو گیاه (بخور شفا) ـ 500 سی سی این محصول فقط بصورت بخور استفاده می شود و برای درمان: سینوزیت سرماخوردگی جوش صورت خارش و کهیر صورت مفید است. این محصول با ترکیب مورد و بابونه از بهتین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه گیاهی به شکل عرق با روش تقطیر با آب و بخار غیر مستقیم فرآوری شده است و با توجه به بالا بودن غلظت، مصرف آن به شکل خوراکی توصیه نمی گردد. بهترین روش مصرف آن به شکل بخور به وسیله دستگاه های بخورساز و با به روش سنتی است که منعادل کننده سرماخوردگی، بازکننده مجایر بینی و سینوزیت بسیار موثر بوده و برای تمیز نمودن هوای محیط هم مفید است. همچنین جهت شفافیت وزیبایی پوست و در بیماری لقوه (فلج یک‌طرفه صورت)، گرم نمودن عضلات و برگشت به حالت اول، باز کردن مجاری و بسیاری سر دردها موثر است. ترکیبات: اندام هوایی بابونه و برگ گیاه مورد. ویژگی محصول: بسیار پرمایه و متفاوت، تهیه شده از بهترین نوع گیاهان مورد و بابونه کشور. استخراج هر کیلوگرم عرق طبیعی خالص نیازمند فرآوری چند کیلوگرم گیاه دارویی است. از این رو عرق به دست آمده بسیار غلیظ و معطر و حاوی مواد موثره فراوانی است. موارد مصرف: سرماخوردگی، بازکننده مجاری، سینوزیت، بوی بد دهان و شفافیت پوست.

عرق نعنا شفای کردستان – 0.4 لیتر 

عرق نعنا درجه یک – 400 سی سی خواص: ضد مسمومیت غذایی، ضد نفخ، هاضم، اشتها آور، طعم دهنده طبیعی شربت و شیرینی دتور معمول مصرف: بعد از هر وعده غذایی یک قاشق غذاخوری به همراه یک استکان اب میل شود. عرقیات شفای کردستان ، عرقیاتی مغلظ ، دو آتشه ، دو بار تقطیر ، کم حجم ، پرمایه و دارای بیشترین ماده موثره حلال در عرق و بیشترین دوزاژ هستند. در این عرقیات هیچگونه ماده افزودنی اضافه نشده است در تهیه این عرقیات از بهترین نوع اندام هوایی گیاهان دارویی استفاده شده است. برای حفظ ارزش غذایی مواد اولیه ، از روش تقطیر با حرارت غیر مستقیم استفاده شده است. عرقیات شفای کردستان بسیار غلیظ هستند لذا هر قاشق از آن باید با یک استکان آب رقیق و سپس میل شود،از این عرقیات در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری کنید. دارای مجوز از سازمان غذا دارو

عرق رازیانه شفای کردستان – 0.4 لیتر 

عرق رازیانه شفای کردستان _ 400 سی سی عرق رازیانه موجب درمان سرد مزاجی خانم‌ها، شیرافزا، مقوی قلب و اعصاب و بینایی، تقویت کننده معده، درمان تپش قلب، غش، درد طحال عرقیات شفای کردستان عرقیاتی مغلظ، دو آتشه، دوبار تقطیر، کم حجم، پرمایه و دارای ماده موثره حلال در عرق و بیش‌ترین دوزاژ هستند. در این عرقیات هیچ‌گونه ماده افزودنی اضافه نشده است. در تهیه این عرقیات از بهترین نوع اندام هوایی گیاهان دارویی استفاده شده است. برای حفظ ارزش غذایی مواد اولیه از روش تقطیر با حرارت غیرمستقیم استفاده شده است. عرقیات شفای کردستان بسیار غلیظ هستند لذا هر قاشق از آن باید با یک لیوان آب رقیق و سپس میل شود. از این عرقیات در جای خشک و خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.

عرق کرفس شفای کردستان – 0.4 لیتر 

عرق کرفس درجه یک شفای کردستان _ 400 سی سی خواص: لاغرکننده چربی سوز مفید در دفع سنگ کلیه تنظیم اسیداوریک خون کمک به رشد مو. دستور مصرف: طبق تجویز حکیم طب سنتی عرقیات شفای کردستان عرقیاتی مغلظ، دو آتشه، دوبار تقطیر، کم حجم، پرمایه و دارای ماده موثره حلال در عرق و بیش‌ترین دوزاژ هستند. در این عرقیات هیچ‌گونه ماده افزودنی اضافه نشده است. در تهیه این عرقیات از بهترین نوع اندام هوایی گیاهان دارویی استفاده شده است. برای حفظ ارزش غذایی مواد اولیه از روش تقطیر با حرارت غیرمستقیم استفاده شده است. عرقیات شفای کردستان بسیار غلیظ هستند لذا هر قاشق از آن باید با یک لیوان آب رقیق و سپس میل شود. از این عرقیات در جای خشک و خنک و دور از نور آفتاب استفاده کنید.

عرق کلپوره شفای کردستان – 0.4 لیتر 

عرق کلپوره (ستاخینس) شفای کردستان _ 400سی‌سی عرقیات شفای کردستان ، عرقیاتی مغلظ ، دو آتشه ، دو بار تقطیر ، کم حجم ، پرمایه و دارای بیشترین ماده موثره حلال در عرق و بیشترین دوزاژ هستند. در این عرقیات هیچگونه ماده افزودنی اضافه نشده است در تهیه این عرقیات از بهترین نوع اندام هوایی گیاهان دارویی استفاده شده است. برای حفظ ارزش غذایی مواد اولیه ، از روش تقطیر با حرارت غیر مستقیم استفاده شده است. عرقیات شفای کردستان بسیار غلیظ هستند لذا هر قاشق از آن باید با یک استکان آب رقیق و سپس میل شود،از این عرقیات در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری کنید. کلپوره برای رفع ترس و وحشت زدگی و حالات وسواس، خفقان سرد،بی خوابی و کاهش افسردگی (دوقطبی) بسیار مفید و مقوی قلب نیز می باشد.

عرق بیدمشک شفای کردستان – 0.4 لیتر 

عرق بیدمشک 400 سی سی: نشاط‌آور، آرامش‌بخش اعصاب و تقویت‌کننده قلب، محرک قوای جنسی، طعم‌دهنده طبیعی شربت و شرینی دستور مصرف: بعد از وعده‌ی غذایی یک قاشق غذاخوری به همراه یک استکان آب میل شود. عرقیات شفای کردستان عرقیاتی مغلظ، دو آتشه، دوبار تقطیر، کم حجم، پرمایه و دارای ماده موثره حلال در عرق و بیش‌ترین دوزاژ هستند. در این عرقیات هیچ‌گونه ماده افزودنی اضافه نشده است. در تهیه این عرقیات از بهترین نوع اندام هوایی گیاهان دارویی استفاده شده است. برای حفظ ارزش غذایی مواد اولیه از روش تقطیر با حرارت غیرمستقیم استفاده شده است. عرقیات شفای کردستان بسیار غلیظ هستند لذا هر قاشق از آن باید با یک لیوان آب رقیق و سپس میل شود. از این عرقیات در جای خشک و خنک و دور از نور آفتاب استفاده کنید.

عرق کاسنی شفای کردستان – 0.4 لیتر 

عرق کاسنی 400 سی سی: مفید در درمان کبد چرب، تصفیه کننده خون، مفید در درمان یرفان، مفید برای درد حاملگی. گرفته شده از کاسنی گل آبی دستور مصرف: بعد از هر وعده‌ی غذایی یک تا دو قاشق غذاخوری به همراه یک استکان آب میل شود. کاسنی درجه یک تهیه شده از حرارت غیر مستقیم ؛ بسیار موثر در کاهش چربی کبد؛ دارای مجوز از سازمان غذا و دارو

عرق گاو زبان کوهی شفای کردستان – 0.4 لیتر 

عرق گاو زبان کوهی شفای کردستان – 400 سی سی خواص: درمان ورمهای داخلی (ورم معده) مقوی قلب و طحال مقوی اعصاب محلل آرامبحش عرقیات شفای کردستان عرقیاتی مغلظ، دو آتشه، دوبار تقطیر، کم حجم، پرمایه و دارای ماده موثره حلال در عرق و بیش‌ترین دوزاژ هستند. در این عرقیات هیچ‌گونه ماده افزودنی اضافه نشده است. در تهیه این عرقیات از بهترین نوع اندام هوایی گیاهان دارویی استفاده شده است. برای حفظ ارزش غذایی مواد اولیه از روش تقطیر با حرارت غیرمستقیم استفاده شده است. عرقیات شفای کردستان بسیار غلیظ هستند لذا هر قاشق از آن باید با یک لیوان آب رقیق و سپس میل شود. از این عرقیات در جای خشک و خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود. اختصاصی شفای کردستان

عرق بهارنارنج شفای کردستان – 0.4 لیتر 

بهارنارنج 400سی سی: تقویت قلب و آرامش‌بخش اعصاب، نشاط‌اور، مفید در درمان تنگی نفس، طعم دهنده طبیعی شربت و شیرینی. دستورمصرف: بعد از هر وعده غذایی یک قاشق غذاخوری به همراه یک استکان آب میل شود. بهارنارنج درجه یک تهیه شده از حرارت غیر مستقیم؛ دارای مجوز از سازمان غذا دارو

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران