پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

WhatsApp-Image-2021-12-14-at-12.30.08-PM

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  راهله منیری

نوع شرکت:  تعاونی

زمینه فعالیت:  آرایشی بهداشتی

استان:  تهران

آدرس:  تهران - خ شریعتی - دزاشیب - خ کریمی - پلاک 191

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  02122237845

شماره نمابر:  02122237845

پست الکترونیک:  rahelemoniri@gmail.com

وب سایت:  www.dootima.com

شرکت تولیدی لوازم آرایشی و بهداشتی هلیران

تعداد بازدید: 129
از سال 82 در زمینه طب سنتی مطالعات و پژوهش انجام دادم. سال 96 در حوزه ساخت صابونهای دست ساز به صورت تخصصی وارد شدم. آزمایشاتی با کمک دانشگاه علوم و تحقیقات انجام دادیم. شخصا 20 سال اگزمای شدید داشتم و بهترین دکترهای مدرن و سنتی رفته بودم اما درمان نشدم… و بعد از سالها درمان صابون دستساز معجزه کرد… تمام تجربه و اعتبار کاری و رشته دانشگاهیم رو کنار گذاشتم و در زمینه صابونهای درمانی مطالعه و تحقیق کردم. تا در نهایت کلاس مجازی کشور کره شرکت کردم.. در حال حاضر ماهانه حدود 300 کیلو صابون تو کارگاهم تولید میکنم و امیدوارم بتونم راه سخت و پرُهزینه ی آموزشی که گذروندم با تمام تجربیاتم رو، به آسونی و با قیمت مناسب به همه علاقه مندان این حوزه قرار بدم.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات شرکت تولیدی لوازم آرایشی و بهداشتی هلیران

صابون دستساز 

صابون‌های دست‌ساز سرشار از مواد مغذی و گلسیرین طبیعی هستن. با شستشوی مکرر خشکی و کشیدگی احساس نمی‌کنید. یک رطوبت رسان عالی هست. میتونیم شخصی سازی کنیم و برای مشکلات مختلف از جمله اگزما پسوریازیس و… فرمول مخصوص بسازیم. شخصا توسط اساتید کره ای آموزش دیدم و دوست دارم این محصول رو به جامعه بیشتر بشناسونم..

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران