پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

DSCN3280

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  خاتون بهزادی

نوع شرکت:  تعاونی

زمینه فعالیت:  آرایشی بهداشتی

استان:  فارس

آدرس:  بلوار پاسداران- خیابان ساحلی شمالی

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  07138737435

شماره نمابر:  07138737435

پست الکترونیک:  khatoonbehzadi@gmail.com

وب سایت:  https://badamoil.com

شرکت تولید روغن واهب فیروزآباد

تعداد بازدید: 469
در این شرکت روغن های ارگانیک تولید می شود. که شامل: 1- روغن خالص بادام کوهی به عنوان سفت کننده ، شاداب کننده ، ضد لک و ضد چروک طبیعی و گیاهی برای پوست و دور چشم ارائه می شود. 2- روغن خالص بادام کوهی به عنوان درمان سرفه و سرماخوردگی است. ویژگی منحصر بفرد این داروی طبیعی این است که برای نوزادان و کودکان به صورت مالشی قابل استفاده و به لطف خداوند بسیار مفید است. 3- روغن خالص بنه به عنوان درمان کننده ریزش سکه ای مو می باشد. 4- روغن خالص بنه به عنوان بهبود دهنده درد مفاصل از جمله ، گردن ،دست ، کمر و زانو می باشد.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات شرکت تولید روغن واهب فیروزآباد

روغن بادام کوهی 

با مصرف روغن های ارگانیک از خودتان و از جنگل های بنه و بادام کوهی کشور محافظت کنید روغن بادام کوهی از مغز دانه های بادام کوهی که به طور ارگانیک در جنگل های استان فارس می رویند. با استفاده از روش پرس سرد روغن کشی می شود. این محصول دو کاربرد دارد: 1- به عنوان ضد لک ، ضد چروک، سفت کننده و شاداب کننده پوست صورت و دور چشم و بدن استفاده می شود. 2- به عنوان ضد سرفه و سرماخوردگی برای کودکان و بزرگسالان به صورت استفاده موضعی کاربرد دارد. برای کودکان چند قطره روغن بر روی سینه ، پشت ، گردن و جلو بینی ماساژ داده می شود. توجه: در طول برگزاری نمایشگاه ارسال خرید شما رایگان است.

روغن بادام کوهی 

با مصرف روغن های ارگانیک از خودتان و از جنگل های بنه و بادام کوهی کشور محافظت کنید این روغن از مغز دانه های بادام کوهی به وسیله روغن کشی با روش پرس سرد تهیه شده است. بادام کوهی یک محصول ارگانیک است ، که در جنگل های استان فارس می روید. این روغن دو کاربرد دارد: 1- ضد سرفه و سرماخوردگی به صورت استفاده موضعی برای کودکان و بزرگسالان . برای کودکان ، چند قطره روغن بر روی سینه، پشت، گردن و جلو بینی ماساژ داده می شود. 2- ضد لک ، ضدچروک ، سفت کننده و شاداب کننده پوست صورت و دور چشم و بدن توجه: در طول برگزاری نمایشگاه ارسال خرید شما رایگان است.

روغن بنه 

با مصرف روغن های ارگانیک از خودتان و از جنگل های بنه و بادام کوهی کشور محافظت کنید روغن بنه از مغز دانه های بنه یا پسته کوهی به روش پرس سرد تهیه شده است . محصول بنه ارگانیک است و از جنگل های استان فارس برداشت می شود. این روغن دو کاربد دارد: 1- بهبود دهنده درد مفاصل 2- درمان کننده جرب و قوبا ( معادل فارسی آن ریزش سکه ای است) توجه: در طول برگزاری نمایشگاه ارسال خرید شما رایگان است.

روغن بنه 

با مصرف روغن های ارگانیک از خودتان و از جنگل های بنه و بادام کوهی کشور محافظت کنید روغن بنه از مغز دانه های بنه یا پسته کوهی با روش پرس سرد روغن کشی می شود. محصول بنه ارگانیک است و از جنگل های بنه در استان فارس برداشت می شود. این روغن دو کاربرد دارد: 1- بهبود دهنده درد مفاصل 2- درمان جرب و قوبا ( معادل فارسی این کلمه ریزش سکه ای مو است) توجه: در طول برگزاری نمایشگاه ارسال خرید شما رایگان است.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران