پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

slider-sherkat

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  علی اصغر گازری شاندیز

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  دارو های دامی و انسانی

استان:  خراسان رضوي

آدرس:  مشهد - شهرک صنعتی طوس - فاز یک - بلوار تلاش - تلاش شمالی 5/2 - قطعه 267 ب

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  051-35413627

شماره نمابر:  051-35412736

پست الکترونیک:  www.kimiagartoos@yahoo.com

وب سایت:  www.kimiagartoos.com

شرکت داروسازی کیمیاگر طوس

تعداد بازدید: 135
شركت داروسازی کیمیاگر طوس در سال 1375 توسط تعدادي از داروسازان استان خراسان رضوي در شهر مشهد مقدس تاسيس گردید. هدف تولید داروهای گیاهی به اشکال دارویی محبوب مانند شربت، کپسول، پماد، قطره و قرص بود. چشم انداز این شرکت تبدیل شدن به یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت داروهای گیاهی در ایران است. از آن زمان، شرکت داروسازی کیمیاگر طوس همواره کوشش کرده که بخشی از نیازهای دارویی کشور را با بالاترین کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی تامین نماید. زمینه فعالیت این شرکت از زمان تاسیس به طور بی وقفه در حال گسترش است و در حال حاضر در بخش های زیر مشغول به فعالیت می باشیم: • داروهای گیاهی درمانی • محصولات آرایشی و یهداشتی • روغن های دارویی گیاهی • ضد عفونی کننده ها امروزه مجموعه داروسازی کیمیاگر طوس، با کسب بیش از 100 پروانه ساخت محصولات دارویی گیاهی و آرایشی بهداشتی از سوی سازمان غذا و دارو ایران، به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه شناخته می گردد. محصولات ما بر اساس استانداردهای بین المللی GMP تولید می شوند که مورد تایید سازمان غذا و دارو ایران است. سیستم کنترل کیفیت داخلی مجموعه ما بر اساس استاندارد GQMA (انجمن مدیریت کیفیت آلمان) بوده و محصولات ما با پیشرفته ترین و دقیق ترین روش های آزمایشگاهی بازرسی و کنترل میشوند. نظارتی مستمر بر کلیه مراحل تولید، از تامین مواد اولیه گرفته تا تولید نهایی محصول توسط واحد کنترل کیفیت IPQC این مجموعه انجام می پذیرد. واحد کنترل کیفیت( IPQC) این مجموعه مجهز به آزمایشگاه میکروبیولوژی، آزمایشگاه تحلیلی و واحد تحقیق و توسعه (R&D)است.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات شرکت داروسازی کیمیاگر طوس

شربت تیموس کامپاند (آویشن) 

شربت تیموس کامپاند کیم شربتی 100% گیاهی برای تسکین سرفه، خلط آور، کمک به درمان بیماری های تنفسی فوقانی، آنتی باکتریال و آنتی ویروس است.

سندکیم 

شربت سند کیم محصولی 100% طبیعی ست که از موارد مصرف آن می توان به دفع سنگ کلیه و تسهیل دفع سنگ ریزه ها بعد از استفاده از سنگ شکن اشاره نمود.

ایموژن 

شربت ایموژن محصولی 100% طبیعی ست که از آثار آن می توان به پیشگیری و درمان سرماخوردگی، آنفلوانزا و بیماریهای عفونی اشاره کرد. همچنین تاثیر بسیار زیای در تقویت سیستم ایمنی بدن داشته و به درمان بیماری های عفونی نظیر عفونت های تنفسی کمک به سزایی می نماید.

زینکلد 

شربت زینکلد محصولی 100% طبیعی ست که از آثار آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد: درمان عفونت های تنفسی فوقانی، درمان سرماخوردگی و آنفولانزا، کاهش دهنده سرفه و تقویت کننده سیستم ایمنی. *حاوی زینک جهت افزایش رشد کودکان

اسلیم کیم 

کپسول اسلیم کیم (لاغری کیمیاگر) یک فرآورده 100% گیاهی است که از جمله موارد مصرف آن می توان به موارد به اشاره کرد: کاهش دهنده وزن و لاغر کننده کمک به تثبیت وزن به دنبال رژیم های غذایی ضد نفخ و ضد تهوع کمک به هضم غذا ضد اسپاسم درمان اختلالات گوارشی

اپتایت کیم (اشتها آور) 

شربت اپتایت کیم (شربت اشتهاآور کیمیاگر) محصولی 100% طبیعی، و موثر برای افزایش اشتها، افزایش وزن، تقویت معده، کبد و دستگاه گوارش است.

بدسر 

گیاه ابوخلساء از گذشته کاربردهای زیادی در درمان انواع زخم و التیام آن داشته است. بر طبق منابع متعدد طب سنتی، گیاه ابوخلساء(هواچوبه) برای درمان زخم های عفونی کاربرد دارد. آلکانین موجود در این پماد دارای خواص ضد التهابی، ضد باکتری می باشد. بعلاوه اشکال مختلف شیکونین موجود در گیاهان این خانواده دارای خواص ضد قارچ، آنتی باکتریال، ترمیم زخم و ضد التهابی می باشد.

اینس ممور (معجون کندر) 

شربت اینس ممور( شربت کندر کیمیاگر- معجون لبان) محصولی 100% طبیعی ست که برای تقویت حافظه، و پیشگیری از فراموشی بسیار موثر می باشد. حاوی کندر بوده که تاثیر بسزایی در تقویت حافظه دارد.

دیلی کیم 

کپسول دیلی کیم یک فرآورده 100% گیاهی است که بر پایه تجربیات موثق برگرفته از طب سنتی تهیه شده است و با کم کردن حساسیت اعصاب اندام های تناسلی موجب کمک به رفع انزال زودرس در آقایان می گردد.

دایج هرب 

کپسول دایج هرب (دایجستیو – سوءهاضمه کیمیاگر) یک فرآورده 100% گیاهی است که از جمله موارد مصرف آن می توان به موارد به اشاره کرد: کمک به هضم غذا و رفع سوء هاضمه ضد نفخ و تهوع تقویت معده ضد اسپاسم آرامبخش

شربت انجیر(تین) 

شربت انجیر کیمیاگر (شربت تین) محصولی 100% طبیعی، مسهل و ملین مزاج، نرم کننده سینه، بهبود دهنده سرفه، و بهبود دهنده ضعف جسمانی می باشد.

شربت تمر هندی 

شربت تمرهندی کیمیاگر محصولی 100% طبیعی، ملین، مسهل صفرا، مقوی معده و رفع کننده عطش می باشد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران