پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

WhatsApp-Image-2021-12-09-at-10.48.56-AM-1
Screenshot_۲۰۲۱۱۱۱۸-۱۶۴۳۴۳_Matnnegar

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  سید احمد میرزابابائی مزرعه آخوند

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  طب سنتی

استان:  يزد

آدرس:  یزد- میدان عالم- جنب دانشگاه آزاد واحد یزد – سرای نوآوری و شکوفایی- شرکت اول

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  8211399 0353

شماره نمابر:  03538215034

پست الکترونیک:  Aramiscompany2021@gmail.com

وب سایت:  https://www.iauyazd.ac.ir/

شرکت زخم پوش های نوین آرامیس

تعداد بازدید: 120
شرکت زخم پوش های نوین آرامیس توسط چند نفر از محققین و شاغلین در زمینه تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی در بین سال های ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰ برای اخذ مجوزهای تجهیزات پزشکی و سازمان غذا و دارو تشکیل شد. اعضای هئیت مدیره این شرکت دارای چندین ثبت اختراع و چندین مقاله ISI هستند. این شرکت دارای چندین طرح و محصول در ضمینه تولید زخم پوش های گیاهی به ویژه کورکومین و آلوورا می باشد
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات شرکت زخم پوش های نوین آرامیس

هیدروکورکوفارم 

زخم پوش های هیدروژلی قابل تزریق حاوی داروی گیاهی ، این قابلیت را دارند که کاملا به شکل محل زخم دربیایند . این زخم پوش ها در مقایسه با زخم پوش های از پیش شکل گرفته رایج ، انطباق کاملو بدون هیچگونه حفره یا چین و چروک را در محل زخم ایجاد میکنند . برخی از داروهای گیاهی مانند کورکومین باعث ترشح فاکتور های رشد در محل زخم و در نتیجه افزایش سرعت ترمیم زخم میشود . مطالعات حیوانی نشان داده است که استفاده از زخم پوش های هیدروژلی کیتوسان _ آلژینات حاوی نانو ذرات کیتوسان /کورکومین سبب افزایش قابل توجه سرعت ترمیم زخم میشود . با به کار بردن این زخم پوش بر روی زخم های عمیق پس از گذشت سه روز از ایجاد زخم کاهش پشم گیری در سطح زخم مشاهده میگردد همچنین زخم پوش گیاهی سبب رشد و تکثیر سلول های بافتی و رگ زایی در روز هفتم در محل زخم میگردد.

هیدرومیس 

زخم پای دیابتی یکی از عوارض جدی است که 15% افراد مبتلا به این اختلال رخ میدهد . این بیماری علاوه بر تاثیر منفی بر سرعت بهبودی زخم بر کیفیت زندگی بیمار نیز تاثیر دارد و منجر به افزایش خطر قطع عضو و مرگ و میر میشود . استفاده از کورکومین به دلیل دارا بودن فیبرین و قابلیت فعال سازی فاکتور های رشد باعث افزایش روند ترمیم زخم میگردند. نتایج بیانگر کاهش سطح زخم در گروه تحت درمان با هیدروژل حاوی محصولات پلاکتی نسبت به گروه کنترل می باشد. همچنین رگ زایی ، رشد و تکثیر فیبروبلاست ها و کلاژن سازی در محل زخم پس از گذشت هفت روز ایجاد میگردد. زخم پوش های هیدروژلی حاوی محصولات پلاکتی سبب ترمیم کامل زخم های عمیق و دیابتی میگردد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران