پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

BBMAIN
Untitled3

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  احمد کریمی

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  طب سنتی

استان:  تهران

آدرس:  بزرگراه ستاری جنوب - بلوار فردوس شرق - حد فاصل خیابان حسن اباد و ابراهیمی - پلاک 399

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  02144001068-69

شماره نمابر:  02144001068

پست الکترونیک:  drkarimiahmad@gmail.com

وب سایت:  WWW.SOBHOMID.COM

شرکت صبح امید ماه نور (ژانیس )‌

تعداد بازدید: 195
شرکت صبح امید ماه نور که با برند تجاری ژانیس در بازار محصولات و فراورده های دارویی طب سنتی فعالیت دارد در حال حاضر تنها تولید کننده محصول رب به و رب سیب بطور صنعتی میباشد که بدون هیچگونه افزودنی و بصورت کاملا طبیعی مستقیما از میوه تازه استحصال میشود . کلیه محصولات این شرکت در پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی تولید و مظروف میگردد .
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات شرکت صبح امید ماه نور (ژانیس )‌

رب به 

محصول رب به حاصل استحصال کنسانتره طبیعی میوه به بصورت صنعتی میباشد که به منظور درمان رفلاکس ، درمان سردرد ، تقویت مغز ، تقویت قلب معده و کبد کاربرد داشته و نشاط آور و ضد افسردگی است

رب سیب 

فرآورده طبیعی رب سیب حاصل استحصال کنسانتره از میوی تازه سیب میباشد که به منظور درمان کبد چرب ، آرامش دهند قلب ، برطرف کننده افسردگی ، و بهبود دهنده دستکاه گوارش کاربرد دارد

رب به و سیب 

بسیاری از افراد هستند که از تلخی دهان یا حالت تهوع شکایت دارند، همه این علائم از دیدگاه طب سنتی نشانه وجود مشکلی در معده است که به کمک تدابیر پاکسازی معده می‌توان به‌ راحتی آن را برطرف کرد. صفرای متعفن در معده موجب وجود تلخی دهان یا احساس تهوع و نیز بی‌اشتهایی و جوشش معده میگردد فراورده طبیعی و رب به و سیب محصولی موثر برای رفع این عوارض و تقویت و پاکسازی معده میباشد .

شربت اسطوخودوس 

این شربت آرام‌بخش قلب و اعصاب است و نقشی موثر در تقویت عمومی بدن و حافظه، رفع رعشه (لرزش بدن)، سرگیجه و افسردگی دارد؛ شربت اسطوخودوس با بهبود عملکرد مغز از ابتلا به فراموشی و آلزایمر جلوگیری می‌کند

شربت جلاب 

شربت جلاب یک نوشیدنی سنتی پرخاصیت است که خواص بیشماری برای این شربت در نظر گرفته شده است. این شربت از ترکیب گلاب، شکر و زعفران تهیه می‌شود و موجب تقویت قلب و اعصاب و خاصیت آرام‌بخشی میگردد .

سکنجبین عنابی 

شربت گیاهی سکنجبین عنابی، نوعی از شربت سکنجبین (ترکیبی از سرکه با عسل) است که با سایر گیاهان دارویی مقوی ترکیب شده است. این عصاره‌های گیاهی با کمک به رفع اختلالات کبد، جوش‌های صورت و حساسیت‌های پوستی را نیز کاهش می‌دهند.

سکنجبین نعنایی 

یکی از مهمترین خواص سکنجبین در طب ایرانی ، تصفیه و پاکسازی کبد است. افرادی که کبد چرب دارند، اگر به اندازه از این شربت سنتی استفاده کنند، به کاهش تجمع چربی در کبد کمک می‌کنند.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران