پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

tabiat-taarom
logo-s

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  ناصر صمدی

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  فرآورده های غذایی نوشیدنی ها (نوشیدنی ها وغذاهای سلامت محور)

استان:  زنجان

آدرس:  زنجان، طارم، آببر، ناحیه صنعتی، کارخانه طبیعت طارم

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  02188778807

شماره نمابر:  02432824082

پست الکترونیک:  info@taarom.com

وب سایت:  taarom.com

شرکت فرآوری محصولات طبیعت طارم

تعداد بازدید: 67
ما در کارخانه روغن زیتون طارم تلاش می کنیم تا به صورت اختصاصی روغن زیتون مرغوب تولید کنیم تا در بهبود زنجیره تامین روغن زیتون و سلامت سبد غذای خانواده‌های ایرانی تاثیر‌گذار باشیم. از این روی شعار خود را ” تغذیه سالم حق همه ماست “ برگزیدیم تا اهمیت سلامت و تغذیه سالم مردم عزیز ایران را سرلوحه کار و خدمتگذاری خود قرار دهیم. خدای متعال را شاکریم که توانسته‌ایم از سال 1380 در جهت رسالت خود گام برداریم و تا به امروز به بهبود فرهنگ تغذیه سالم در سبک زندگی اقشار مختلف جامعه خدمتی ناچیز ارائه دهیم. برای اطمینان خاطر مصرف‌کنندگان عزیز همواره در تلاش بوده‌ایم که با اخذ مجوزات قانونی مانند سیب سلامت و همچنین علامت استاندارد ایران تائیدی بر کیفیت کار و محصولاتمان داشته باشیم و به صورت شفاف نسبت به تقلب در روغن زیتون پاسخی قاطعانه ارائه دهیم. فلسفه ایجاد کارخانه روغن زیتون طارم: ایده اصلی خلق این کسب و کار و واحد تولیدی از آنجایی شروع شد که مهندس ناصر صمدی که تجربه خدمت در واحدهای صنعتی بزرگ در ایران و آلمان را داشت و پیش از این کارخانه ای برای تولید قطعات متالوژی تاسیس و راه اندازی نموده بود با بیماری قلبی و گرفتگی عروق قلبی مواجه شد. در این دوران به فکر یک خدمت به مردم برای ارتقاء سطح سلامتی آنها افتاد و همانطور که می دانید روغن زیتون به دلیل اینکه منشا چربی های مفید و غیر اشباع شده و منبع اومگا 6 و اسید اولئیک است تنها روغن مفید برای باز نمودن عروق قلبی ازچربی های مضر و جلوگیری از گرفتگی قلب و عروق و سکته های احتمالی قلب می باشد؛ از این رو به فکر تاسیس کارخانه روغن زیتون طارم جهت تولید روغن زیتون مرغوب و با کیفیت افتاند و بعد از تحقیق درباره این حوزه از صنعت تبدیلی مواد غذایی منطقه طارم را که به عنوان قطب زیتون ایران شناخته می شود.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات شرکت فرآوری محصولات طبیعت طارم

روغن زیتون بکر درجه یک طارم – 250 میلی لیتر 

روغن زیتون بکر درجه یک طارم (0.25 لیتری) با هدف ارتقاء کیفیت روغن مایع خوراکی تولید شده و از مرغوب ترین زیتون‌های منطقه طارم استان زنجان که معروف به قطب زیتون ایران است تهیه می شود. روش فرآوری این روغن زیتون پرس سرد است و با تکنولوژی ایتالیا روغن کشی صورت می پذیرد. همچنین این محصول با اخذ سیب سلامت(پروانه ساخت) از سازمان غذا و‌دارو و علامت استاندارد، ضمانت کیفیت را به مصرف کنندگان عزیز تقدیم می‌نماید. روغن زیتون بکر درجه یک مناسب برای استفاده در انواع سالاد،پخت و پز و طعم دار کردن(مرینیت) گوشت است، و چنانچه تمایل به سرخ کردن با روغن زیتون داشته باشید امکان تفت دادن با حرارت ملایم(190 درجه) وجود دارد، هرچند که توصیه می شود از روغن زیتون پالایش شده استفاده نمائید. لازم است توجه فرمایید که روغن زیتون در مواجه با نور آفتاب و حرارت فاسد می شود و نکهداری آن در شرایط مناسب در حفظ کیفیت روغن زیتون تاثیر بسزایی دارد. لازم نیست روغن زیتون را در یخچال نگهداری نمایید، اما اگر روغن زیتون در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد نگهداری شود به صورت یکپارچه حالت ابری‌گون پیدا می‌‌کند. این حالت تاثیر منفی در کیفیت روغن ندارد و پس از اینکه در دمای اتاق قرار گیرد مجدداً به حالت شفاف اولیه خود باز می گردد.

روغن زیتون بکر درجه یک طارم – 500 میلی لیتر 

روغن زیتون بکر درجه یک طارم (نیم لیتری) با هدف ارتقاء کیفیت روغن مایع خوراکی تولید شده و از مرغوب ترین زیتون‌های منطقه طارم استان زنجان که معروف به قطب زیتون ایران است تهیه می شود. روش فرآوری این روغن زیتون پرس سرد است و با تکنولوژی ایتالیا روغن کشی صورت می پذیرد. همچنین این محصول با اخذ سیب سلامت(پروانه ساخت) از سازمان غذا و‌دارو و علامت استاندارد، ضمانت کیفیت را به مصرف کنندگان عزیز تقدیم می‌نماید. روغن زیتون بکر درجه یک مناسب برای استفاده در انواع سالاد،پخت و پز و طعم دار کردن(مرینیت) گوشت است، و چنانچه تمایل به سرخ کردن با روغن زیتون داشته باشید امکان تفت دادن با حرارت ملایم(190 درجه) وجود دارد، هرچند که توصیه می شود از روغن زیتون پالایش شده استفاده نمائید. لازم است توجه فرمایید که روغن زیتون در مواجه با نور آفتاب و حرارت فاسد می شود و نکهداری آن در شرایط مناسب در حفظ کیفیت روغن زیتون تاثیر بسزایی دارد. لازم نیست روغن زیتون را در یخچال نگهداری نمایید، اما اگر روغن زیتون در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد نگهداری شود به صورت یکپارچه حالت ابری‌گون پیدا می‌‌کند. این حالت تاثیر منفی در کیفیت روغن ندارد و پس از اینکه در دمای اتاق قرار گیرد مجدداً به حالت شفاف اولیه خود باز می گردد.

زیتون شور برش خورده طارم – 1070 گرم 

زیتون شور ویژه(درشت) با هسته طارم، تلخی گیری شده با آب و نمک و فرآوری شده با مواد اولیه طبیعی مثل سرکه انگور، برگ شیرین بیان، سیر و فلفل و عاری از مواد نگهدارنده شیمیایی، یک محصول ویژه برای حفظ سلامت مصرف کنندگان این میوه ارزشمند و خوشمزه است. برش های سطح این زیتون به علت تلخی گیری بدون استفاده از مواد شیمیایی (سود سوز آور) و استفاده از آب نمک می باشد که به نوعی مشابه با زیتون شکسته است. استفاده از سرکه طبیعی انگور،برگ شیرین بیان، سیر و فلفل برای طعم دار کردن زیتون است به طوری که کنار هر غذایی یک چاشنی فوق العاده خوشمزه باشد که نمی توان از خوردن آن دست کشید و مصرف آن ایجاد مشکلات گوارشی به دلیل استفاده از مواد شیمیایی یا نگهدارنده های مصنوعی نمی کند. همچنین دارای سیب سلامت از سازمان غذا و دارو و علامت استاندارد جهت تضمین کنترل کیفیت محصول برای مصرف کنندگان عزیزمان می باشد.

روغن زیتون فرابکر طارم _ 500 میلی لیتر 

طعم روغن زیتون فرابکر طارم میوه‌ای ، با تندی ملایم و بدون تلخی می‌باشد که مهم ترین شاخص‌های خوراکی روغن زیتون مورد پسند ذائقه مردم عزیز ایران است. روغن زیتون فرابکر طارم با هدف ارتقاء کیفیت روغن مایع خوراکی تولید شده و از مرغوب ترین زیتون‌های اسپانیا تهیه می شود. روش فرآوری این روغن زیتون پرس سرد است و با تکنولوژی اسپانیا روغن کشی صورت می پذیرد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران