پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

-1
Logos-1-1

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  علی اللهیاری

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  کشت

استان:  فارس

آدرس:  شهرستان پاسارگاد (سعادت شهر ) خیابان قصر دشت - مزرعه قصر شت کمین

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  09129493417

شماره نمابر:  07143567606

پست الکترونیک:  sabzdashtfars@gmail.com

وب سایت:  https://sabzdashtfars.ir

شرکت کشاورزی سبزدشت فارس

تعداد بازدید: 557
حوزه فعالیت شرکت عبارت است از انجام کلیه فعالیت های کشاورزی بطور اعم مشتمل بر زراعت –باغبانی-دامداری-دامپروری-پرورش طیور و آبزیان-فروش محصولات کشاورزی-ایجاد صنایع وابسته و صنایع غذایی،خرید و فروش و واردات ماشین آلات و لوازم یدکی و مواد اولیه مورد نیاز کشاورزی شامل بذر،کود،نهال،تلسیه و اسپرم و غیره،خرید و فروش نهاده ها ، صادرات و واردات کالاها مرتبط با کشاورزی ،اخذ نمایندگی خارجی و اعطای نمایندگی به اشخاص حقیقی و حقوقی و ایجاد دفاتر برای فعالیت شرکت و همکاری با تشکل های تعاونی و صنعتی بخش کشاورزی ، اجاره زمین و ماشین آلات و اعیانی های در اختیار شرکت”
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات شرکت کشاورزی سبزدشت فارس

آویشن باغی 

آویشن باغی بانام علمیThymus Vulgaris گیاهی چندساله است که منشاء آن نواحی مدیترانه گزارش می شود ودرجنوب اروپا درسطح وسیع کشت می شود. اسانس آویشن مایعی زرد رنگ ، سبک تر از آب ، معطر، قوی وتند مزه است تاکنون ۲۸ ترکیب دراسانس این گیاه شناسایی شده است مهمترین ترکیب اسانس آویشن باغی یک ترکیب فنلی به نام تیمور می باشد. اسانس آویشن خاصیت ضد باکتری وضد قارچی دارد ازاین اسانس درصنایع داروسازی ،غذایی، کنسروسازی وصنایع بهداشتی وآرایشی استفاده می شود . آویشن خلط آوراست وازآن برای معالجه سرفه استفاده می شود. ازتنتور( تنتور مایعی است که از تأثیر الکل یا اتر بر جوهرهای مواد گیاهی یا حیوانی یا معدنی بدست آید) تهیه شده و از پیکر رویشی آویشن برای معالجه سرفه و گلودرد استفاده می شود. مهمترین داروهایی که از آویشن ساخته شده عبارتنداز:

بادرنجبویه 

بادرنجبویه یا فرنجمشک برای درمان ناراحتی های عصبی ، قلبی و روده ای استفاده می شود. از نظر ویژگی های ظاهری، بادرنجبویه گیاهی علفی و چندساله می باشد.منشا اصلی این گیاه شرق مدیترانه و جنوب اروپا گزارش شده است. اندام هوایی گیاه در زمستان بر اثر سرمازدگی خشک می شود. در این حالت ریشه زنده بوده و از فعالیت بطئی برخوردار است. بوی معطر گل های این گیاه باعث جلب زنبور عسل می شود . از نظر نیازهای اکولوژیکی، بادرنجبویه به هوای گرم و نور کافی نیاز دارد . رویش گیاه در سایه مناسب نیست و رشد آن کند گردیده و اسانس کاهش می یابد. افزودن 20 تا 30 تن کود دامی پوسیده به خاک از ضروریات است و بسیاری از نیاز های غذایی این گیاه چند ساله را برطرف می کند .

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران