پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

slider-01-2
-سالمیتو-1

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  مهدی عدل

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  فرآورده های غذایی نوشیدنی ها (نوشیدنی ها وغذاهای سلامت محور)

استان:  يزد

آدرس:  یزد-خیابان کاشانی-کوچه 59-ابتدای کوچه شهید شمس 2

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  02191091093

شماره نمابر:  03536330974

پست الکترونیک:  info@salemito.co

وب سایت:  www.salemito.co

علوم کل نگر سینا(سالمیتو)

تعداد بازدید: 222
شرکت علوم کل نگر سینا مستقر در پارک علم و فناوری یزد با هدف تحقیق و توسعه گیاهان دارویی و غذای سالم تاسیس گردید. محصول اصلی شرکت پودر شیربادام با برند سالمیتو می باشد که با استفاده از بادام ایرانی و مطابق با منابع طب سنتی برای اولین بار در ایران فرموله و تولید گردیده است. از دیگر محصولات این شرکت پودر کافی میکس بادام می باشد.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات علوم کل نگر سینا(سالمیتو)

پودر شیربادام 

پودر شیربادام سالمیتو یک نوشیدنی گیاهی با ترکیبی از بادام ایرانی˛ گلاب و شکر که بصورت کاملا طبیعی و بدون مواد افزودنی فرموله شده است.نوشیدنی مقوی و سالم با طعم بادام واقعی و جایگزین مناسب شیرگاو با کالری کمتر ولی مواد مغذی بیشتر از قبیل کلسیم˛ ویتامینE˛ویتامین ها و آنتی اکسیدان جهت سهولت مصرف˛ این محصول در ساشه های 10 گرمی( تک نفره) تهیه گردیده که در یک فنجان آب حل شده و بصورت سرد یا گرم قابل مصرف است. نحوه ارائه محصول به بازار بصورت جعبه حاوی 10 عدد ساشه می باشد. پس با خرید یک جعبه˛ شما هرزمان و هرکجا که بخواهید می توانید شیربادام میل کنید. بدون اینکه نگران فاسد شدن این محصول ارزشمند باشید. خبرخوب اینکه نیاز به نگهداری در یخچال ندارد. هرجایی میتونین با خودتون ببرید مثل محل کار یا سفر و دوستانتون را به صرف شیربادام مهمان کنید. ضمنا این محصول مجوز سیب سلامت دارد پس : “سالم تر لذت ببر” کافی میکس بادام سالمیتو این نوشیدنی فوری با ترکیباتی از قبیل قهوه˛بادام و شکر بدون ماده نگهدارنده و کاملا طبیعی با طعمی دلنشین در عین حال نشاط آور تهیه شده است. با توجه به اینکه فرمولاسیون این نوع کافی میکس با استفاده از منابع طب سنتی ایران صورت گرفته است و بجای شیر از شیربادام استفاده شده˛ زیان های احتمالی قهوه از جمله خشکی زیاد و مشکلات معده و گوارش برطرف می شود. این محصول در ساشه های 10 گرمی در جعبه های 10 تایی به بازار ارائه می گردد. ” سالم تر لذت ببر”

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران