پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  شیوا غرقانی

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  اسانس و عصاره

استان:  كهگيلويه وبويراحمد

آدرس:  شهر یاسوج، شهرک صنعتی 3 فرودگاه، فاز توسعه، خیابان تدبیر، شرکت فراوران طبیعت کیان

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  09171224331

شماره نمابر:  00000000000

پست الکترونیک:  info@prettyluxe.com

وب سایت:  www.prettyluxe.com

فراوران طبیعت کیان

تعداد بازدید: 85
شرکت فراوران طبیعت کیان، از سال 1398 فعالیت رسمی خود را زیر نظر جناب آقای پروفسور مهراورنگ قائدی آغاز نموده است. با پذیرش اهمیت روزافزون علم و فناوری در توسعه اقتصادی، این شرکت نیز با استفاده از پتانسیل تیم تحقیقاتی دانشگاهی اعم از دانشجویان فوق دکتری، دکتری و کارشناسی ارشد در رشته های شیمی تجزیه و فیتوشیمی، دارای تبحر بالا در زمینه استخراج و جداسازی مواد مؤثره گیاهان دارویی و همچنین طراحی روش های نوین اسانس و عصاره گیری از گیاهان دارویی می باشد. همچنین در شرکت فراوران طبیعت کیان، کاشت هدفمند گیاهان دارویی زیر نظر جناب آقای دکتر قائدی و تیم مجرب اعم از دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد رشته های کشاورزی و زیست شناسی گیاهی انجام می شود به طوری که با اعمال تنش های مختلف، نسبت به افزایش مواد مؤثره گیاهان دارویی اقدام شده است. در این راستا، در اقلیم های سرد و گرم نسبت به کاشت گیاهان دارویی اقدام شده است. همچنین بر این اساس، در چهار مورد از محصولات تولید شده زیر نظر شرکت، استخراج و غنی سازی مواد مؤثره به خوبی انجام شده است. لازم به ذکر است که فعالیت های شرکت مبتنی بر تحقیقات دانشگاهی می باشد اما در حال حاضر با توجه به محرمانه بودن فرمولاسیون های دارویی زیر نظر شرکت، برای ثبت دانش بنیان بودن شرکت فراوران طبیعت کیان اقدامی صورت نگرفته است.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات فراوران طبیعت کیان

هیچ محصولی درج نشده.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران