پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

-پروفایل-شرکت-1
Mah-Pharmed-Esfahan-Co.-Logo-Site-1-2

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  ناصر پورسعید

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  فرآورده های غذایی نوشیدنی ها (نوشیدنی ها وغذاهای سلامت محور)

استان:  اصفهان

آدرس:  ■ دفتر مرکزی: اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی، واحد 1-9 ■ واحد فرآوری و تولید پودر: اصفهان، بزرگراه شهید دستجردی (خلیج فارس)، جاده قلعه شور، روران، بلوار زاینده رود

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  09133671657-03132631264

شماره نمابر:  03132631264

پست الکترونیک:  mahpharmed@yahoo.com

وب سایت:  https://www.instagram.com/mahpharmed

ماه فارمد اصفهان

تعداد بازدید: 107
با توجه به اینکه امروزه بسیاری از شرکت های داروسازی و غذایی، در حال توسعه فرآورده های طبیعی بر پایه گیاهان دارویی، جلبک ها، مخمرها و قارچ های خوراکی و دارویی هستند، دستیابی به فناوری های تولید مواد مؤثره (ترکیبات مغذی ضروری و فعال بیولوژیکی) طبیعی برای تولید این فرآورده ها بسیار دارای اهمیت می باشد. بنیان گذاران شرکت ماه فارمد اصفهان، از اواخر دهه 80، فعالیت های تحقیق و توسعه خود را بر روی فناوری های غنی سازی زیستی و طبیعی ترکیبات مغذی ضروری و فعال بیولوژیکی قارچ های خوراکی و دارویی (بعنوان منابع غذایی و دارویی طبیعی، ارزشمند و قابل تولید در ایران) و با هدف تولید نسل جدید مکمل های غذایی و دارویی و سوپرفودهای طبیعی (با خصوصیات عملکردی چندگانه در پیشگیری و درمان بیماری ها)، آغاز نمودند. سرانجام پس از سال ها تحقیق و توسعه، به منظور تجاری سازی فناوری های بدست آمده، شرکت ماه فارمد اصفهان در اسفند ماه 1397 در اصفهان تأسیس شد. از مهمترین دستاورده های این شرکت، دستیابی به فناوری کامل غنی سازی و تولید نسل جدید مکمل های غذایی و دارویی ویتامین ها بویژه ویتامین D و پلی ساکاریدها با دوزهای مختلف، بعنوان اولین و تنها شرکت ایرانی و جزء معدود شرکت های جهان در این حوزه می باشد. همچنین بعنوان اولین و تنها شرکت ایرانی توانسته نسل جدیدی از مکمل غذایی و سوپرفودهای کاهش دهنده و تنظیم کننده قند خون و چربی خون بالا را بر پایه یک فرمولاسیون جدید و فناوری های غنی سازی ریز مغذی های ضروری از جمله ویتامین ها (بویژه ویتامین D)، مینرال ها و پلی ساکاریدها (بویژه بتا-گلوکان ها) را ارائه دهد.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات ماه فارمد اصفهان

نسل جدید پودر ویتامین D طبیعی (پودر قارچ خوراکی – دارویی غنی از ویتامین D) 

■ فناوری تولید: این پودرها بر پایه فناوری غنی سازی طبیعی ویتامین D قارچ های خوراکی و دارویی در دوزهای مختلف و با دو گرید دارویی (جهت تولید نسل جدید مکمل غذایی ویتامین D و سایر مکمل های غذایی فرمولاسیون شده با ویتامین D) و گرید غذایی (جهت غنی سازی و فرمولاسیون انواع فرآورده های غذایی فراسودمند و رژیمی) تولید می شوند. ■ ویژگی های محصول: کاملاً طبیعی، حاوی ایزومرهای ویتامین D با زیست دسترسی بالا، حاوی ترکیبات فعال بیولوژیکی قارچ های خوراکی و دارویی، دارای خصوصیات عملکردی چندگانه در پیشگیری و بهبود بیماری ها. ■ خصوصیات عملکردی: – کمک به پیشگیری و بهبود بیماری های استخوانی (بواسطه وجود ویتامین D ، ترکیبات استرولی و پلی ساکاریدها). – کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن (بواسطه وجود ویتامین D و بتا-گلوکان های اختصاصی). – کمک به کاهش و پیشگیری از استرس های اکسیداتیو (بواسطه وجود پلی ساکاریدها بویژه بتا-گلوکان ها و ارگوتیونین). – کمک به پیشگیری از بیماری آلزایمر (بواسطه وجود ارگوتیونین و پلی ساکاریدهای اختصاصی). – کمک به کاهش، پیشگیری و درمان عفونت های دستگاه تنفسی (بواسطه وجود بتا-گلوکان پلئوران).

نسل جدید پودر ویتامین D طبیعی (پودر قارچ خوراکی غنی از ویتامین D) 

■ فناوری تولید: این پودرها بر پایه فناوری غنی سازی طبیعی ویتامین D قارچ های خوراکی و دارویی در دوزهای مختلف و با دو گرید دارویی (جهت تولید نسل جدید مکمل غذایی ویتامین D و سایر مکمل های غذایی فرمولاسیون شده با ویتامین D) و گرید غذایی (جهت غنی سازی و فرمولاسیون انواع فرآورده های غذایی فراسودمند و رژیمی) تولید می شوند. ■ ویژگی های محصول: کاملاً طبیعی، حاوی ایزومرهای ویتامین D با زیست دسترسی بالا، حاوی ترکیبات فعال بیولوژیکی قارچ های خوراکی و دارویی، دارای خصوصیات عملکردی چندگانه در پیشگیری و بهبود بیماری ها. ■ خصوصیات عملکردی: – کمک به پیشگیری و بهبود بیماری های استخوانی (بواسطه وجود ویتامین D ، ترکیبات استرولی و پلی ساکاریدها). – کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن (بواسطه وجود ویتامین D و بتا-گلوکان های اختصاصی). – کمک به کاهش و پیشگیری از استرس های اکسیداتیو (بواسطه وجود پلی ساکاریدها بویژه بتا-گلوکان ها و ارگوتیونین). – کمک به پیشگیری از بیماری آلزایمر (بواسطه وجود ارگوتیونین و پلی ساکاریدهای اختصاصی). – کمک به کاهش، پیشگیری و درمان عفونت های دستگاه تنفسی (بواسطه وجود بتا-گلوکان).

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران