پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

Untitled-2

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  عزیزالله جعفری کوخدان

نوع شرکت:  سایر

زمینه فعالیت:  آموزش

استان:  كهگيلويه وبويراحمد

آدرس:  یاسوج- گلستان 6- پلاک 34

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  09171411330

شماره نمابر:  07433233828

پست الکترونیک:  az.jafari2010@gmail.com

وب سایت:  -

مرکز تحقیقات کشاورزی و زیست محیطی ساورز

تعداد بازدید: 27
مرکز تحقیقات کشاورزی و زیست‌محیطی ساورز تنها مرکز تحقیقات خصوصی در استان و جنوب کشور، در سال 1383 موافقت اصولی و در مورخه 6/3/1385 از شورای عالی گسترش وزارت علوم موافقت قطعی به امضای وزیر علوم دریافت نمود. این مرکز در 3 واحد پژوهشی به ویژه واحد تحقیقات گیاهان دارویی فعالیت خود را از همان سال‌ها شروع نمود. در طی این سال‌ها به عنوان تنها واحد خصوصی با نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای کشف توانمندی‌های استان کهگیلویه و بویراحمد و مناطق جنوب کشور تلاش‌های گسترده‌ای را به عمل آورده است. در مرکز تحقیقات کشاورزی و زیست‌محیطی ساورز، در طی 16 سال گذشته بدون وقفه در دو شیفت فعالیت نموده و تاکنون بیش از 80 پروژه‌ی کوچک و بزرگ تحقیقاتی در سطح منطقه‌ای، ملی و یا بین‌المللی با همکاری سازمان‌های بین‌المللی نظیر مرکز تسهیلات محیط‌زیست جهانی (GEF)، دفتر عمران سازمان ملل متحد (UNDP)، فائو (FAO)، برنامه محیط‌زیست سازمان ملل متحد (UNEP)، کنسرسیوم تنوع زیستی سازمان ملل متحد، وزارت علوم و تحقیقات فناوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان توسعه تجارت، سازمان حفاظت محیط‌زیست، سازمان جنگل‌ها و مراتع و غیره اجرا نموده است.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات مرکز تحقیقات کشاورزی و زیست محیطی ساورز

هیچ محصولی درج نشده.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران