پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

logo

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  ایرج حسینعلی زاده بازرگان

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  اسانس و عصاره

استان:  تهران

آدرس:  خ آیت الله کاشانی ، بلوار تعاون ، نبش فرساد غربی ، ساختمان کوروش ، پلاک 8 ، طبقه 3 ، واحد 24

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  02144125298

شماره نمابر:  02144125298

پست الکترونیک:  sunaz.rsh@gmail.com

وب سایت:  https://petrocomen.com/

نانو بسپار آیتک

تعداد بازدید: 85
شرکت نانو بسپار آیتک با برند پترو کامن با مدیریت آقای دکتر ایرج حسینعلی زاده بازرگان، تولید کننده محصولات شیمیایی در حوزه های نفت ، گاز، پتروشمی با تکنولوژی نانو است که در سال 1389 با پیوستن جمعی از کارشناسان و مهندسین شیمی که دارای سوابق ارزنده ای در رشته های پلیمر و نانو تکنولوژی بوده اند، تاسیس گردید. در طول سالها فعالیت و موفقیت های چشمگیری در حوزه نانو کسب نموده که منجر به کسب افتخارات شده است. همچنین در هفتمین جشنواره ملی فناوری شیخ بهایی در سال 1390 با ارائه طرح تولید نانو پلیمرهای ویژه برای ممانعت از فساد مواد غذایی با استفاده از فناوری پیشرفته، موفق به دریافت لوح ذرین و جایزه ویژه جشنواره شده است. (شرکت نانو بسپار آیتک) به عضویت ستاد های گوناگون درآمده است و فعالیت مستمری در این زمینه دارد. گفتنی است محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که از لحاظ کیفیت و قیمت قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی است.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات نانو بسپار آیتک

هیچ محصولی درج نشده.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران