پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

logo-setad-giahan_135996
NMB

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  آیدین شبرو

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  آرایشی بهداشتی

استان:  تهران

آدرس:  شهرک غرب، خیابان مهستان، خیابان هوا فضا، پژوهشگاه هوا فضا

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  02188373308

شماره نمابر:  02188373308

پست الکترونیک:  nanobist@gmail.com

وب سایت:  www.nmb.co.ir

نانو مبتکران بروجرد

تعداد بازدید: 44
شرکت نانو مبتکران بروجرد با تکیه بر توان فنی و علمی نیروهای انسانی خود بر روی نانو بایو پلیمر های زیستی با ترکیبات گیاهی متمرکز شده است و توانسته است در مدت سه سال در واحد R&D خود به امولسیون زیستی آلفا بتا دست یابد که در اکثر محصولات آرایشی و بهداشتی کاربرد دارد. در حال حاضر توانسته ایم پک محصولات آرایشی خود بسازیم. محصولات به شرح ذیل شامل: لوسیون ترمیم بافت آسیب دیده آلفا بتا، لوسیون دورچشم چین و چروک و تیرگی، لوسیون ضد آفتاب، لوسیون ترمیم مو، لوسیون روشن کننده می شوند.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات نانو مبتکران بروجرد

لوسیون آلفا بتا 

این لوسیون از مواد طبیعی و زیستی برپایه گیاهان ساخته شده و سازگار با پوست است، غیر سمی و زیست سازگار است. به خاطر ماهیت آب دوستی برای پوست حکم آبرسان و مرطوب کننده را دارد و جذب و اثر گذاری آن سریع تر از محصولات مشابه است.

لوسیون ترمیم مو 

این لوسیون برای موهای آسیب دیده و خشک که ناشی از شرایط محیطی و استفاده از شوینده ها، رنگ های مو شیمیایی هستند، کار ترمیم ساقه مو را انجام می دهد و به لطافت و درخشندگی موها کمک می کند.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران