پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

-شرکت-وندا-نویان-اکسین-طب-3

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  آزاده ایزدیاری

نوع شرکت:  مسئولیت محدود

زمینه فعالیت:  دارو های دامی و انسانی

استان:  چهارمحال وبختياري

آدرس:  رحمتیه، دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد.

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  09210141805

شماره نمابر:  03833351041

پست الکترونیک:  vanda.nxt.co@gmail.com

وب سایت:  b2n.ir/q93199

وندا نویان اکسین طب

تعداد بازدید: 215
شركت وندا نویان اکسین طب مستقر در مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهر کرد، در سال 1399 با هدف ساخت و تولید فرآورده های صد در صد گیاهی (محصولات دارویی و آرایشی-بهداشتی) فعالیت خود را آغاز نموده است. واحد تحقیق و توسعه (R&D) این شرکت، پس از انجام بیش از 5 سال فاز مطالعاتی در حوزه گیاهان دارویی، طب بازساختی و درماتولوژی و نیز اخذ کد اخلاق پژوهشی از دانشگاه علوم و پزشکی شهید بهشتی موفق به طراحی فرمولاسیون های منحصر به فرد در تولید پمادهای درمانی برای کاهش دردهای اسکلتی-عضلانی، سوریازیس (پوست و ناخن)، اگزما و درماتیت شده است. شرکت وندا نویان اکسین طب در سال 1400 موفق به دریافت تندیس فناور برتر استانی گرید و درحال حاضر با برند تخصصی V-NXT مشغول به فعالیت است. هدف این شرکت تولید محصولات درمانی با کیفیت بالا جهت کمک به بخش سلامت و درمان کشور می باشد.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات وندا نویان اکسین طب

پماد ضد درد (Anti-Pain Oimtment) 

پماد ضد درد (Anti Pain Ointment) به عنوان یک پماد گیاهی درمانی و بدون ایجاد حساسیت پوستی برای بیمار (به دلیل حضور روغن های درمانی فعال)، توانایی مهار انواع درد (آرتروز، آرتریت، روماتیسم، نوروماسکولار، تروما، کمر، سیاتیک و …) را از طریق کاهش و مهار تمام مکانیسم های انتقال درد (تخلیه ماده P از رشته های عصبی غیر میلینه، کاهش فاکتورهای التهابی، مسیرهای سیکلواکسیژناز و لیپواکسیژناز و …) دارا می باشد و به دلیل فرمول منحصر به فرد، دارای اثری برابر یا قوی تر از مسکن های شیمیایی در کاهش سریع درد و التهاب است. دلیل اصلی سرعت اثر بخشی و ماندگاری اثر این پماد مربوط به تکنیک ساخت آن در کاهش وزن مولکولی محصول می باشد.

پماد تسکین دهنده سوریازیس (Psoriasis Relief Ointment) 

پماد تسکین دهنده سوریازیس (Psoriasis Relief Ointment) به عنوان پماد گیاهی برای مهار ضایعات پوستی سوریازیس و رفع خشکی، التهاب، قرمزی و خارش پوستی ناشی از آن طراحی شده است. این محصول فاقد هر گونه مواد شیمیایی (حتی به عنوان مواد نگهدارنده) است. روغن های فعال درمانی موجود در فرمول پماد تسکین دهنده سوریازیس دارای فعالیت آنتی کلاژناز و آنتی الاستاز است که سبب بهبود ساختار ماتریکس خارج سلولی پوست شده و با عملکرد صابونی، سبب پاک سازی ضایعه و تسکین پوست آسیب دیده می شوند. علاوه بر آن، این پماد با ترمیم سد پوستی سبب افزایش جذب توکوفرول، اسید لینولئیک و اسید اولئیک شده و با فراهم کردن فنول های هیدروفیل در محل آسیب پوستی منجر به کاهش از دست دادن رطوبت پوست، سرکوب رادیکال های آزاد، تعدیل سنتز سیتوکین K10 و مهار التهاب پوست می شوند.

پماد تسکین دهنده سوریازیس ناخن (Nail Psoriasis Relief) 

پماد تسکین دهنده سوریازیس ناخن (Nail Psoriasis Relief) به عنوان یک پماد تخصصی برای مهار اختلالات ناخن و علائم ناشی از بیماری سوریازیس و بهبود بستر ناخن طراحی شده و فاقد هر گونه مواد شیمیایی (حتی به عنوان مواد نگهدارنده) است. فرمولاسیون این محصول به گونه ای طراحی شده است که دارای اثری برابر یا قوی تر از داروهای شیمیایی جهت کاهش سریع علائم سوریازیس ناخن بوده و منجر به رفع خشکی و شکنندگی ناخن مبتلا به سوریازیس می شود. پماد تسکین دهنده سوریازیس ناخن همچنین سبب بازگشت رطوبت از دست رفته در سطح ناخن و خنثی کردن رادیکال های آزاد می گردد.

پماد تسکین دهنده اگزما و درماتیت (Eczema & Dermatitis Relief Ointment) 

پماد تسکین دهنده اگزما و درماتیت (Eczema & Dermatitis Relief Ointment) به عنوان یک پماد گیاهی با مهار فاکتورهای پیش التهابی و نیز افزایش سطح اینترلوکین 10 سبب کاهش التهابات پوستی ناشی از اگزما و درماتیت شده با تعدیل و تنظیم فرآیندهای بیولوژیکی پوست، روند بازسازی آن را تسریع می بخشد. روغن های درمانی موجود در این پماد همچنین با مهار سیکلواکسیناز 2، سیتوکین های التهابی و هیستامین سبب کاهش علائم درماتیت تماسی، التهابات پوستی عصبی و خارش های ناشی از هیستامین ها شده و با افزایش فیبرهای کلاژنی در بهبود زخم های پوستی ناشی از اگزمای شدید، خشکی پوست و انواع درماتیت مؤثر است.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران