پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

2
Untitled-1

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  امیرحسن اسعدیان

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  تجهیزات

استان:  خراسان جنوبي

آدرس:  خراسان جنوبی، بیرجند، انتهای بلوار غفاری، پارک علم و فناوری خراسان جنوبی، شرکت کیان فناور فردای شرق 09153344410

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  09153344410

شماره نمابر:  05632462379

پست الکترونیک:  asadian@birjand.ac.ir

وب سایت:  https://www.instagram.com/zaferanmashin?r=nametag

کیان فناور فردای شرق

تعداد بازدید: 77
شرکت کیان فناور فردای شرق اولین سازنده تجاری ماشین های برداشت گل زعفران در دنیاست و عنوان شرکت خلاق در معاونت علمی ریاست جمهوری را بدست آورده است. این شرکت با پشتوانه 12 سال پژوهش در خصوص ماشین های برداشت گل زعفران از سال 1396 محصولاتش را راهی بازار کرده است. در حال حاضر تولید دو مدل از این ماشین ها به صورت صنعتی در حال انجام است و در لیست مکانیزاسیون کشاورزی وزارت جهاد قرار دارد. کلیه خریداران دستگاه پس از دریافت پیش فاکتور از شرکت، با مراجعه به بانک های کشاورزی کشور می توانند تسهیلات کم بهره 5 ساله دریافت کنند و از برداشت زعفران لذت ببرند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ یا تماس با 09153344410 یا 09159613791 در ارتباط باشید. اینستاگرام شرکت به ادرس https://www.instagram.com/zaferanmashin?r=nametag حاوی اطلاعات تکمیلی است.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

پخش ویدئو
نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات کیان فناور فردای شرق

ماشین گلچین زعفران مدل کوله پشتی 

این ماشین برای اولین بار در دنیا عرضه شده و می تواند گل زعفران را از لابه لای بوته برداشت نماید و هیچ آسیبی به بوته وارد نمی شود. این دستگاه برای مزراع سنتی و ردیف کاری شده کاربرد دارد و می تواند لذت برداشت زعفران را به کاربر هدیه دهد.

ماشین گلچین زعفران مدل ارابه 

این ماشین برای اولین بار در دنیا عرضه شده و می تواند گل زعفران را از لابه لای بوته برداشت نماید و هیچ آسیبی به بوته وارد نمی شود. این دستگاه برای مزراع ردیف کاری شده کاربرد دارد و می تواند لذت برداشت زعفران را به کاربر هدیه دهد

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران