پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

ma1-1

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  منیر آگاهی

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  کشت

استان:  اصفهان

آدرس:  اصفهان -مرکز رشد دانشگاه آزاد اصفهان واحد خوراسگان

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  03135354069

شماره نمابر:  03135354069

پست الکترونیک:  golangiz.co@gmail.com

وب سایت:  www.khuisf.ac.ir

گل انگیز سبز

تعداد بازدید: 105
شرکت گل انگیز سبز در سال 1397 تاسیس گردیده و واحد فن اور مستقر در مرکز رشد دانشگاه اصفهان واحد خوراسگان می باشد.فعالیت این واحد در زمینه تولید محلول گیاهی جهت افزایش راندمان گلدهی در گیاهان به ویژه زعفران بوده است. تحقیقات دیگری در غالب پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا نیز در مورد تاثیر محلول فوق بر سایر گیاهان به ویژه گلهای زینتی انجام گرفته است که همگی حکایت از تاثیر محلول بر افزایش گلدهی داشته اند.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات گل انگیز سبز

محرک گیاهی افزایش گلدهی زعفران (سافران) 

محلول گیاهی افزایش گلدهی،سافران، محرک تخصصی جهت بهبود و افزایش راندمان گل دهی و کمک به بالا آمدن گلهای ضعیف، افزایش تعداد و وزن بنه های دختری، افزایش سرعت ریشه زنی و توسعه ریشه و در نتیجه جذب بهتر عناصر غذایی خاک در زعفران می باشد. این محصول سازگاری با طیف وسیعی از کودها،سموم وآفت کش ها دارد و باعث کاهش مصرف سموم و افزایش جذب عناصر غذایی خصوصا آهن، روی و منگنز می گردد. کاهش دهنده ی تنش های ناشی از گرما، سرما و شوری بوده، همچنین از نفوذ بیماریها و آفات مربوط به بنه زعفران جلوگیری می کند. این محلول کاملا طبیعی و بدون ضرر برای محیط زیست بوده و با هدف افزایش گل انگیزی و تسریع جوانه زنی و افزایش میوه و بذر تولید شده است. کاربرد این محلول در کشت محصولات کشاورزی می تواند باعث کاهش میزان آب مورد نیاز گیاه،کاهش میزان آفات و بیماریهای گیاهان و در نتیجه افزایش محصول گردد.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران