پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

1BEBD48B-357B-4D65-BF11-9B634E538892
672BFD89-6015-4068-AEC1-137B2F0D8614

اطلاعات پایه شرکت

مدیرعامل:  سید جواد نعمتی

نوع شرکت:  سهامی خاص

زمینه فعالیت:  اسانس و عصاره

استان:  خراسان رضوي

آدرس:  مشهد - کیلومتر 14 جاده كلات - شهرك صنعتي مشهد - خیابان كارگر جنوبي - شماره 92

اطلاعات تماس شرکت

شماره تماس:  05132483204

شماره نمابر:  05132454377

پست الکترونیک:  golghatreh23@yahoo.com

وب سایت:  golghatretoos.ir

گل قطره توس

تعداد بازدید: 52
ما درمجموعه کشت و صنعت گل قطره توس با بیش از 20 سال سابقه تولید مفتخر به ارائه 150 محصول از طبیعت با پروانه ساخت از وزارت بهداشت-درمان و آموزش پزشکی می باشیم. با هدف رضایتمندی مشتریان و ارتقای کیفیت موفق به اخذ ISO 9001:2008 ازشرکت ACL انگلستان شده ایم .و با تولید انبوه بیش از 70 نوع عرقیات و گلاب عرضه کننده ماده اولیه تولید نوشابه های گیاهی هستیم. با هدف توسعه مجموعه و گسترش صادرات باافزایش ماشین آلات موفق به تولید 50 عصاره گیاهی با مواد موثره و رایحه و کاربرد گوناگون شدیم که در بیش از 50 شرکت آرایشی و بهداشتی مورد مصرف قرار میگیرد . پس از تحقیقات گسترده تنوع بیشتری در ارائه طعم دهنده های خود ایجاد کردیم و با 30 طعم مختلف عرضه کننده محصول به بیش از 200 شرکت لبنی هستیم.و اکنون همگام با اخذ استاندارد ملی چشم به آینده ای نه چندان دورداریم و در جهت احداث شرکتی دارویی گام به جلو می نهیم.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

محصولات گل قطره توس

بخور آویشن 

بخور آویشن موارد مصرف: جهت استنشاق بخارات به عنوان : ضد عفونی کننده هوا (در هنگام شیوع سرماخوردگی) ضد عفونی کننده و ضد التهاب مجاری تنفسی رفع ترشحات در سرماخوردگی ها، برونشیت ساده و عفونی ، رفع سرفه اثرات درمانی و فارماکولوژی خواص درمانی اسانس آویشن به عنوان ضد میکروب و ضد عفونی کننده در سرماخوردگی و برونشیت ها به تایید رسیده است. منتول به عنوان ضد عفونی کننده و رفع ترشحات و التهابات مجاری تنفسی فوقانی کاربرد دارد. اسانس آویشن به عنوان یک ضد اسپاسم برونش ها ، ضد باکتری و ضد قارچ عمل می کند. همچنین جهت تسکین علائم سینوزیت کاربرد دارد. اجزاء و مواد موثره محلول غیرخوراکی آویشن شامل مواد موثره اسانس طبیعی آویشن استخراج شده از گیاه است. دستور مصرف روزانه، 2 تا 3 بار مقدار مناسبی از محلول را در آب جوش یا دستگاه بخور ریخته، 5 تا 10 دقیقه با چشمان بسته بخارات حاصله را استنشاق نمایید. تداخلات دارویی ندارد عوارض جانبی تاکنون عارضه جانبی خاصی مشاهده نشده است. موارد منع مصرف – نوزادان و کودکان – آسم و حساسیت به اجزای فرآورده مصرف در بارداری و شیردهی منعی ندارد نکات قابل توجه – این محصول خوراکی نیست. – فرآورده را دور از دسترس اطفال نگهداری کنید . شرایط نگهداری در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد ، دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

عصاره رزماری 

عصاره رزماری تقویت کننده رشد مو حاصل استخراج مواد موثره گیاه رزماری

عصاره همیشه بهار 

عصاره همیشه بهار روشن کننده و ترمیم کننده پوست حاصل استخراج مواد موثره گیاه همیشه بهار

عصاره گیاهی 

بیش از 150 کالا در دسته‌بندی‌های مختلف شامل طعم دهنده های طبیعی مورد مصرف در صنایع غذایی و لبنی و عصاره های گیاهی مورد مصرف در صنایع ارایشی و بهداشتی و تقویت کننده پوست و مو

عصاره های طبیعی 

تقویت کننده رشد مو روشن کننده و ترمیم کننده پوست

بخور اکالیپتوس 

بخور اکالیپتوس موارد مصرف: جهت استنشاق بخارات به عنوان : ضد عفونی کننده هوا (در هنگام شیوع سرماخوردگی) ضد عفونی کننده و ضد التهاب مجاری تنفسی رفع ترشحات در سرماخوردگی ها، برونشیت ساده و عفونی ، رفع سرفه اثرات درمانی و فارماکولوژی خواص درمانی اسانس اکالیپتوس به عنوان ضد میکروب و ضد عفونی کننده در سرماخوردگی و برونشیت ها به تایید رسیده است. به عنوان ضد عفونی کننده و رفع ترشحات و التهابات مجاری تنفسی فوقانی کاربرد دارد. به عنوان یک ضد اسپاسم برونش ها ، ضد باکتری و ضد قارچ عمل می کند. همچنین جهت تسکین علائم سینوزیت کاربرد دارد. اجزاء و مواد موثره این محلول غیرخوراکی اکالیپتوس شامل مواد موثره اسانس طبیعی اکالیپتوس استخراج شده از گیاه است دستور مصرف روزانه، 2 تا 3 بار مقدار مناسبی از محلول را در آب جوش یا دستگاه بخور ریخته، 5 تا 10 دقیقه با چشمان بسته بخارات حاصله را استنشاق نمایید. تداخلات دارویی ندارد عوارض جانبی تاکنون عارضه جانبی خاصی مشاهده نشده است. موارد منع مصرف – نوزادان و کودکان – آسم و حساسیت به اجزای فرآورده مصرف در بارداری و شیردهی منعی ندارد نکات قابل توجه – این محصول خوراکی نیست. – فرآورده را دور از دسترس اطفال نگهداری کنید . شرایط نگهداری در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد ، دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران