پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

201732217757logo

اطلاعات پایه سازمان

استان:  سيستان وبلوچستان

شهر:  زاهدان

آدرس:  زاهدان بلوار دانشگاه

شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان

تعداد بازدید: 22
برق منطقه ای استان تا سال ۱۳۶۰ شمسی تحت سرپرستی شرکت برق منطقه ای کرمان اداره می شد و از سال ۱۳۶۰ شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان بصورت شرکت مستقل تاسیس و شروع به فعالیت نمود . در حال حاضر انرژی مورد نیاز استان توسط نیروگاه سیکل ترکیبی چابهار با قدرت عملی ۳۱۸ مگاوات ، نیروگاه بخار ایرانشهر با ۲۴۰ مگاوات – نیروگاه گازی کنارک با ۹۸ مگاوات ، نیروگاه گازی زاهدان با ۱۴۴ مگاوات ، نیروگاه سیکل ترکیبی بمپور با قدرت عملی ۲۵۰ مگاوات و نیروگاههای دیزلی استان با قدرت عملی ۸۷ مگاوات تامین می شود . همچنین خطوط ارتباطی ۲۳۰ کیلو ولت ایرانشهر به کهنوج و زاهدان به بم و چابهار به زرآباد و جاسک و ۴۰۰ کیلوولت بیرجند زاهدان تبادل انرژی بین شبکه های برق استان سیستان و بلوچستان و کرمان و هرمزگان و خراسان جنوبی را میسر می سازد . شایان ذکر است که اتصال شبکه سراسری برق استان به شبکه برق استانهای همجوار و سراسری کشور موجب پایداری شبکه برق استان و تحویل برقی مطمئن به مشترکین محترم استان گردیده و زمینه لازم برای سرمایه گذاری بخش دولتی و خصوصی را فراهم مینماید . در حال حاضر صنعت برق استان توسط شرکتهای برق منطقه ای، شرکت مدیریت تولید برق استان ، شرکت تولید نیروی برق زاهدان و شرکت توزیع نیروی برق استان مدیریت می شود.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران