پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

91bb5f98-60e2-4a49-a2f1-a75b050cb9da

اطلاعات پایه سازمان

استان:  گلستان

شهر:  گرگان

آدرس:  گرگان - خیابان دکتر بهشتی روبروی سازش - مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان

اطلاعات تماس سازمان

شماره نمابر:  ۳۲۱۷۴۲۴۰ (۰۱۷)

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان

تعداد بازدید: 34
مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان، ابتدا در سال 1336 تحت عنوان” اداره اصلاح و تهیه نهال و بذر گرگان و گنبد” شکل گرفت. هم اکنون این مرکز با دارا بودن ۶ بخش و ۲ واحد آموزشی و با عنایت به حضور و بهره مندی از فعالیت های علمی و پژوهشی بیش از اعضای هیأت علمی، محقق و کارشناس و نیروی اداری و پشتیبانی، به ارایه سالانه بیش از ۳۰۰-۲۵۰ طرح تحقیقاتی ملی و استانی در حال انجام وظیفه می باشد علاوه بر استفاده از امکانات موسسات پژوهشی و تحقیقاتی مادر در کشور، از پتانسیل های موجود در ۴ ایستگاه تحقیقاتی و ۱۰ آزمایشگاه تخصصی در کنار سایر امکانات استانی و کشوری خود بهره می برد. شرایط و فعالیت های تحقیقاتی همکاران مرکز سبب گشته که نتایج بدست آمده را در طول سال به صورت گزارشات نهایی، مقالات علمی ـ پژوهشی در مجلات بین المللی و تحقیقاتی، ارایه شده و یا در قالب کارگاه های آموزشی، ایراد سخنرانی های علمی در همایش و کنگره های بین المللی ،داخلی و خارجی، برپایی نمایشگاه های تخصصی، بازدیدهای علمی، همکاری فعال در پروژه های دانشجویی و فعالیت های ترویجی (برگزاری روز مزرعه و هفته انتقال یافته ها، نشریات فنی و ترویجی و …) در دسترس و استفاده بهره برداران قرار دهند. همکاری با سایر موسسات آموزش عالی استان از دیگر فعالیت های محققین مرکز می باشد. شایان ذکر است در مرکز رشد واحدهای فناور کشاورزی استان مستقر در این مرکز، 16 واحد مشغول فعالیت می باشند.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران