پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

اطلاعات پایه سازمان

استان:  تهران

شهر:  تهران

آدرس:  تهران - میدان انقلاب، خیابان کارگز شمالی بالاتر از فرصت شیرازی پلاک 1471

مرکز تحقیقات کارآزمایی بالینی طب سنتی

تعداد بازدید: 30
تحقیقات حرفه‌ای و جهت‌دار در حیطه طب سنتی ایران در دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد از سال 1379 با تأسیس اولین درمانگاه بالینی تحقیقاتی طب سنتی ایران در بیمارستان شهید مصطفی خمینی راه ‏اندازی شد و در ادامه، سال 1383 گروه تحقیقاتی طب سنتی در قالب مرکز تحقیقات پزشکی دانشگاه شاهد شکل گرفت. در سال 1389 مجوز تأسیس مرکز تحقیقات کارآزمایی بالینی طب سنتی از سوی وزارت بهداشت اخذ گردید. در نهایت در سال 1395 این مرکز موفق به اخذ مجوز قطعی شد. رئیس مرکز : دکتر محسن ناصری معاون پژوهشی مرکز: دکتر فاطمه عمادی اولویتهای تحقیقاتی مرکز به منظور به روزرسانی ایده‏ های دانشمندان طب سنتی ایران و به ثمر رساندن آنها در 4 محور به صورت خلاصه فعالیت می‌کند: •احیا میراث مکتوب طب سنتی ایران: در این طرح هدف تصحیح کتاب‌‌های خطی طب سنتی ایران و شناسایی منابع و تدابیر در زمینۀ حفظ الصحه و معالجات است. در راستای اجرای این طرح بخشی از میراث مکتوب طب سنتی ایران که بالغ بر 1400 اثر طبی می‌باشد، منتشر می شود. •اثبات مبانی طب سنتی ایران •اثبات اصول حفظ سلامتی •درمان بیماریهای شایع و صعب‏العلاج مرکز تحقیقات کارآزمایی بالینی طب سنتی در راستای اولویت‏های خود که شامل دیابت و اعتیاد، افسردگی و التهاب و … می‏باشد، متشکل از سه گروه تحقیقاتی تاریخ و متون طب سنتی، پایه و بالینی می‌باشد.
درخواست قرار ملاقات

جهت برگزاری ملاقات حضوری یا مجازی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا پس از بررسی درخواست، با استفاده از اطلاعات تماس ثبت شده با شما تماس حاصل شود.

نام*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
نام شرکت / سازمان*
تلفن همراه*
لینک وب سایت
توضیحات*
توضیحاتی پیرامون هدف از برگزاری، نحوه برگزاری (مجازی یا حضوری) و زمان ملاقات.

افتخاری دیگر برای شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش

 افتتاح اولین نمایشگاه، فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی صادرات محصولات داروهای     گیاهی، گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی (ایرانی) ساخت ایران